We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

3 beste VPN’s voor Apple TV (bijgewerkt 2024)

Kristina Perunicic Gefactcheckt door Anneke van Aswegen Hoofdredacteur

Oké, dus u wilt uw Apple TV-box aansluiten met een VPN. En waarom ook niet - als u een druk leven over de hele wereld leidt (of u houdt gewoon niet van geoblokkades), dan er is geen betere manier om consequent het maximale uit uw streamingdiensten te halen.

Dat gezegd hebbende: Apple TV laten werken met uw VPN-dienst is niet bepaald een plug-en-play ervaring.

Om te beginnen heeft de microconsole geen ingebouwde VPN-ondersteuning, dus u kunt niet zomaar een directe verbinding tot stand brengen en deze per dag bellen. Dat komt wel goed, er zijn een paar manieren om de felbegeerde Apple TV / VPN-combinatie te krijgen. Ze vereisen echter betrouwbare software, uitstekende ondersteuning en zeer duidelijke instructies.

Het is onnodig om te zeggen dat het vinden van een VPN die alle fronten bestrijkt, met de snelheid en veiligheid die hiermee gepaard gaan, een echte uitdaging kan zijn.

Hier komen wij van pas. De onderstaande VPN’s werken niet alleen perfect samen met Apple TV, ze hebben de handleidingen die u nodig hebt voor een soepele installatie, zelfs als u niet op goede voet staat met complexere VPN-configuraties.

1. ExpressVPN - Meerdere instellingsopties voor Apple TV

 • Snelste VPN op de markt
 • Probleemloze installatie met vooraf geflashte routers beschikbaar
 • MediaStreamer DNS-functie - deblokkeer Apple TV in slechts een paar minuten!
 • Krijg op elk moment hulp van hoge kwaliteit bij live chatten
 • 30-dagen geld terug garantie
Aanbieding ExpressVPN Februari 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

In de meeste gevallen kunt u een VPN laten werken met Apple TV door een router te configureren. Dit is verreweg de betrouwbaarste methode en vrijwel elke VPN die compatibel is met mediaconsoles biedt routeropstellingen.

Wat ExpressVPN onderscheidt, is dat het vooraf geconfigureerde routers verkoopt, en u dus niet door het moeizame proces om alles zelf in te stellen heen moet. Als u de voorkeur geeft aan een meer praktische benadering, zijn er geweldige handmatige installatiehandleidingen beschikbaar voor een breed scala aan apparaten - zorg er gewoon voor dat de uwe compatibel is.

Voor een nog eenvoudigere manier kunt u gaan voor de DNS-router van MediaStreamer. Met andere woorden: ExpressVPN geeft u de DNS-instellingen voor gebruik met uw Apple TV, waardoor u zonder extra kosten een proxyservice kunt krijgen. Hoewel de installatie veel eenvoudiger is, moet u er rekening mee houden dat u met deze methode niet kunt profiteren van de beste versleuteling van ExpressVPN.

Naast de uitstekende opties waarover u beschikt, krijgt u ook meer dan 3.000 servers, ongeëvenaarde snelheden en bekwame 24/7 hulp via live chat. Deze fantastische bundel maakt, naast de handige terugbetalingsperiode van 30 dagen, ExpressVPN tot onze topaanbeveling voor uw Apple TV-behoeften.

Aanbiedingen tonen Beoordelingen lezen

2. VyprVPN - Deel Mac-verbinding met Apple TV

 • Native plug-in voegt extra functies toe aan uw router (Tomato MIPS/ARM vereist)
 • Glasheldere installatiegidsen voor de router
 • Geen firmware? Geen probleem - maak verbinding via hotspot!
 • Geen geld terug

VyprVPN staat bekend om zijn razendsnelle snelheden en overvloed aan servers, maar het heeft ook een paar trucs in petto als het gaat om Apple TV.

Want VyprVPN biedt een eigen "router-app", die compatibel is met het Tomato MIPS/ARM-framework en werkt als aan een plug-in die net dat beetje extra toevoegt aan uw standaard router-instellingen.

De app maakt de VyprVPN-configuratie op uw router tot een fluitje van een cent, naast handige functies zoals VPN per apparaat en server-selectie op aanvraag. Als uw router niet over de benodigde firmware voor de app beschikt, maakt u zich dan geen zorgen want VyprVPN installeren op de ouderwetse manier is heel goed mogelijk (DD-WRT of Tomato-router vereist).

Tenslotte, u kunt altijd uw VPN-beveiligde verbinding delen van uw Mac naar Apple TV — uw verbindingssnelheid kan echter een groter issue worden.

Wat u ook kiest, Vypr heeft uitgebreide installatiehandleidingen gepubliceerd voor een gegarandeerd probleemloos proces. Meer persoonlijke assistentie is ook een optie dankzij de responsieve, deskundige klantenondersteuning. U kunt er zeker van zijn dat uw apparaat binnen een mum van tijd is uitgerust met degelijke bescherming en Chameleon-versleuteling.

Het enige echte nadeel van VyprVPN is het niet-restitutie-beleid. Dit, in combinatie met het ontbreken van korte termijn abonnementen en het forse prijskaartje, kan voor sommigen een afknapper zijn, maar de prestaties zijn het meer dan waard.

Aanbiedingen tonen Beoordelingen lezen

3. CyberGhost - Geweldige klantenondersteuning voor routerinstallatie

 • Eenvoudige installatie van de router dankzij de geen-gedoe gidsen
 • Handmatig configureren of neem een pre-flashed apparaat en bespaar tijd
 • Geweldige balans van snelheid, functies en prijs
 • Live chat beschikbaar
 • Probeer het maximaal 45 dagen en krijg uw geld terug, zonder dat er vragen gesteld worden.
Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

CyberGhost is een van onze all-round favorieten voor robuuste, betaalbare VPN-bescherming. Het helpt u ook graag met meer specifieke verzoeken - zoals onbeperkt Apple TV kijken.

CyberGhost zo instellen dat het in harmonie met uw router werkt, is een koud kunstje, dankzij eenvoudige gidsen en visuele hulpmiddelen. Wat de prestaties betreft, hoeft u zich geen zorgen te maken over lage snelheden of plotselinge dalingen. Deze VPN is zowel snel als betrouwbaar, met een wereldwijd netwerk van 11.690+ servers om op te starten.

Als u de handmatige DD-WRT/Tomato setup liever overslaat, komt CyberGhost ook op pre-flashed routers waar het enige vereiste  het invoeren van uw login-info is. Rechtstreeks kopen bij de provider is echter geen optie, dus zorg ervoor dat de externe leverancier legitiem is voordat u koopt.

Al met al is CyberGhost een geweldige VPN voor Apple tv- de winnende combinatie van snelle servers, handige gidsen en uitstekende ondersteuning (live chat inbegrepen) maakt deze in Roemenië gevestigde provider een die u zeker moet overwegen. Oh, en hadden we al gezegd dat u een hele maand CyberGhost kunt testen en daarna terugbetaald krijgt?

Aanbiedingen tonen Beoordelingen lezen

Haal het meeste uit Apple TV met een VPN

Er is wat huiswerk voor nodig, misschien wat vallen en opstaan - maar uiteindelijk kunt u dankzij een VPN genieten van Apple TV in zijn volledige, geoblokkadevrije glorie. We raden de routerinstallatie aan - niet alleen zal het de poorten openen voor onbeperkte inhoud, het zal ook al uw aangesloten apparaten beschermen.

Vond u dit artikel nuttig? Help het goede woord verspreiden door het te delen op sociale media! Wij waarderen het.

Ontvang VPN-beveiliging rechtstreeks van de bron - klik hier om de beste VPN’s voor routers te bekijken!

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's voor Apple TV in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 50%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.