We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

3 beste VPN's voor Australië 2024 – Welke is het snelst?

Andjela Nikolic Onderzoekster cyberbeveiliging

Meer en meer burgers van Australië hebben behoefte aan een VPN om hun privacy te verbeteren en tezelfdertijd geografisch beperkte inhoud te deblokkeren. Het is logisch waarom het gebruik van een VPN tijdens de voorbije paar jaar snel is gestegen in Australië. Er zijn vele voordelen van het gebruik van VPN in alle delen van de wereld, met inbegrip van Australië.

Welke voordelen heeft het gebruik van een VPN?

Eén van de belangrijkste zorgen voor Australiërs tegenwoordig is de privacy, aangezien er wetten zijn aangenomen die toezicht en toezicht op hun digitaal leven toestaan. Vandaar dat een oplossing nodig is om de privacy te verbeteren en ervoor te zorgen dat er niet wordt ingebroken in het persoonlijke leven van Australiërs. VPN kan volledige privacy en anonimiteit aan gebruikers geven, die garanderen dat men kan surfen over het web zonder dat anderen hun handelen kunnen volgen.

Behalve overheidstoezicht, is een andere belangrijke kwestie die de behoefte heeft laten groeien om geografische beperkte websites en kanalen te deblokkeren. De versie van de V.S. van Netflix is bijvoorbeeld veel beter dan een andere internationale versie van de zelfde dienst. Wanneer Australiërs voor abonnement Netflix betalen, denken ze dezelfde kwaliteit en de diversiteit die in de V.S. wordt aangeboden te krijgen. Om dat te verwezenlijken, is een VPN met in de V.S. gebaseerde servers noodzakelijk.

Natuurlijk, naast de overheid, zijn er cybercriminelen die uit uw gebrek aan privacy voordeel denken te halen. Als u echt vastbesloten bent om het meeste uit uw internet activiteiten te halen, dan zou u moeten zorgen dat niemand bij u kan komen. De beste manier om dit te doen is met de actieve bijdrage van een VPN. VPN zal al uw verkeer coderen en daarom hoeft u zich nooit over het openbaren van gevoelige informatie aan anderen ongerust te maken.

Wat is de beste VPN voor Australië?

Na dit bovenstaande allemaal uit de doeken te hebben gedaan, is het onnodig om het belang te benadrukken van het gebruik van een VPN in Australië (en in elk ander deel van de wereld, natuurlijk). Wat Australië aangaat zult u een VPN dienstverlener met een verscheidenheid van servers VPN wensen die internationaal en bovenal in de V.S. worden gevestigd, maar ook in Australië, als u lokale programma's wilt bekijken. Dit geeft Australiërs de mogelijkheid om geografisch beperkte inhoud als kanalen en websites uit de V.S. te deblokkeren.

En daar bovenop zullen Australiërs van een VPN profiteren die privacy eerbiedigt en geen logboeken bijhoudt.

Om samen te vatten, zijn hier de beste VPN's voor Nederland in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 82%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Andjela is schrijfster bij vpnMentor met als specialiteit technologie en cyberbeveiliging en helpt lezers met het beschermen van hun online privacy door gedetailleerde VPN-reviews, het testen van alle functies en het verstrekken van de feiten.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.