We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Bescherm uw Privacy Online – Alles dat u moet weten

Kristina Perunicic Hoofdredacteur

Er zijn gevolgen aan het veelgebruik van technologie, vooral als u uw privacy er voor opoffert. Verrassend genoeg is het niet alleen de NSA, maar overheden overal ter wereld die rusteloos werken om wetgevingen door te voeren waardoor ze telefoongesprekken, berichten, en e-mails kunnen bekijken, opslaan, en beoordelen. Dit is erg alarmerend, en is een goede reden voor zorgen voor iedereen die online is. Als u ook bezorgd bent over het beschermen van uw online privacy, staat hier wat u in de gaten moet houden.

Is Versleuteling Veilig?

Ontdekkingen van de plannen van de NSA om algemene versleutelingstandaard expres te elimineren, samen met het gevaar van de Heartbleed bug heeft er voor gezorgd dat veel mensen het vertrouwen in versleuteling kwijt zijn geraakt. Het is niet alleen een slecht idee om de mogelijkheid van de NSA om versleutelingsmethoden te comprimeren te onderschatten, maar het is tegelijkertijd een nog grotere fout. Toch is versleuteling de beste verdediging tegen constante aanvallen, omdat ciphers als OpenVPN en AES tot een zeker hoogte veilig zijn. Het moet gezegd worden, versleuteling is de beste optie om uw online bezoeken te beveiligen tegen mogelijke derde partijen anders dan de NSA.

Verander uw Wachtwoorden onmiddellijk

password

Sinds de broncode van de SSL versies openbaar werd gemaakt, was de Heartbleed bug de grootste catastrofe voor online veiligheid. U moet in de gaten houden dat SSL vaak wordt gebruikt als een versleutelingsbibliotheek op het internet. Het wordt niet alleen gebruikt door VPN bedrijven en cloud diensten, maar ook door banken. Meer dan twee-derde van internetgebruikers zijn beinvloed door deze bug, die best lang niet werd ontdekt; anderhalf jaar om precies te zijn. Deze bug gaf aanvallers de mogelijkheid om toegang te krijgen tot confidentiele informatie en om wachtwoorden te stelen. Het probleem werd erger toen de bedrijven in kwestie claimden dat ze dit probleem hadden opgelost, ook al hadden ze dit niet gedaan.

Als u niet zeker bent of een online dienst dit probleem heeft opgelost, is het een goed idee om het te vragen. Als er geen probleem is, moet u uw wachtwoorden meteen veranderen.

Uw Browser Beveiligen

earth

Er zijn ontelbare andere mogelijke risico’s online. Zoals al eerder werd gezegd zijn er verschillende organisaties naast de NSA die continu op zoek zijn naar zwakke plekken om uw informatie te krijgen; hier vallen adverteerders ook onder. Deze adverteerders gebruiken gemene tactieken om u online te volgen, en u dingen te verkopen, ook al bent u niet geïnteresseerd. De meeste mensen weten hoe ze HTTP cookies moeten verwijderen, maar dat maakt ze niet beveiligd tegen deze aanvallen. De meeste browsers ondersteunen nu privé browsen, waardoor u de mogelijkheid hebt om online te surfen zonder uw zoekgeschiedenis op te slaan, terwijl advertentiecookies worden geblokkeerd. Zoals u browser veilig is, is er erg weinig dat adverteerders kunnen doen om u te bereiken.

Uw e-mail Beveiligen

email-logo

Een meerderheid van de e-mail aanbieders bieden versleutelde verbindingen aan tussen het startpunt van de server en het eindpunt. Google heeft ook drastische stappen ondernomen om zwakheden, zoals het invoeren van SSL, te elimineren. Dit is echter niet van groot belang als uw informatie nog steeds zonder blikken of blozen wordt gegeven door uw e-mail aanbieder aan de NSA. Het klopt dat kleinere e-mail aanbieders hier niet bij betrokken zijn, maar het is slechts een kwestie van tijd voor ze ook worden aangepakt.

 

Omdat e-mail versleuteling niet perse alles versleuteld, zoals de e-mailadressen van de ontvanger of verstuurder, en de onderwerp regel, kan het nog steeds veel kwaad aanrichten in de verkeerde handen. Dit kan worden voorkomen met een end-to-end e-mail programma zoals Pretty Good Privacy.

Uw Gesprekken Beveiligen

Conversations

U moet in de gaten houden dat gewone telefoongesprekken die u maakt niet beveiligd zijn. In essentie kunnen ze ook niet beveiligd worden. Het is niet alleen de NSA, maar overheden overal ter wereld die graat uw telefoongesprekken willen opnemen en bijhouden. Zelfs als u een prepaid telefoon koopt, wordt er nog veel informatie in de vorm van metadata opgeslagen.

Als u uw gesprekken wilt beveiligen, kunt u dit doet via Voice-over Internet Protocol (VoIP) met end-to-end versleuteling. Deze VoIPs stellen u in staat om over het internet berichten te versturen en telefoongesprekken te maken. Dit is niet alleen effectief, maar ook goed betaalbaar.

Zolang als u uw smartphone bij u heeft, kunt u altijd gevolgd worden. Dit heeft niks te maken met GPS, maar elke zendmast kan gebruikt worden om uw locatie te peilen. In dit geval helpt het alleen als u uw telefoon thuis laat en er voor zorgt dat uw locatiegeschiedenis wordt uitgeschakeld.

Uw Online Opslag Beveiligen

Online-Storage

Zolang als internetsnelheden verbeteren, zullen cloud opslag diensten goedkoper worden. Maar het echte probleem hier is om te zorgen dat uw bestanden in de cloud veilig zijn. Hier zijn veel grote spelers, zoals Amazon, Apple, en Google slecht in, omdat ze al heel lang met de NSA samenwerken. Maar dit houdt niet perse in dat u er niks aan kunt doen. U kunt er nog steeds voor zorgen dat uw data veilig blijft op de cloud. U kunt al uw bestanden handmatig versleutelen voor u ze upload naar de cloud. Het is ook sterk aan te raden om een automatisch versleutelde cloud dienst te gebruiken, voornamelijk omdat dezen uw bestanden voor u versleutelen.

Overweeg een Zoekmachine die Uw gegevens niet opslaat

DuckDuckGo_128

Veel mensen zijn zich er niet van bewust dat zoekmachines als Google gegevens over hen bijhouden. De datum en tijd van zoekopdrachten, de IP adressen van gebruikers, zoektermen, en Cookie ID’s worden allemaal doorgestuurd naar specifiek opgevraagde webpagina’s. De eigenaren van deze webpagina’s kunnen deze informatie dan gebruiken om een onnauwkeurig en beschamend profiel van u te maken, welke later wordt gebruikt om advertenties te maken voor uw theoretische behoeften. Daarnaast kunnen veel rechtbanken en overheden overal ter wereld gemakkelijk toegang krijgen tot uw zoekgeschiedenis, waardoor de nachtmerrie nog erger wordt.

Dit kan allemaal worden voorkomen als u een zoekmachine gebruikt die geen data over u bijhoudt. DuckDuckGo is erg populair geworden sinds de NSA heeft toegegeven dat ze individuen online bijhouden. Het aantal bezoekers van deze zoekmachine is van twee naar drie miljoen mensen gesprongen in minder dan acht dagen. Daarnaast gebruikt deze zoekmachine geen zoekbubbel. Omdat de meerderheid van de zoekmachines uw zoekgeschiedenis bijhoudt om u te kunne profileren, kan een nieuwe zoekmachine interessante resultaten weergeven. Dit is niet het geval bij zoekmachines als YaCy, StartPage en Gibiru, en ze houden ook geen geschiedenis bij.

Gebruik een Firewall, Antivirus, en Anti-Malware Software

firewall

Er is geen betere manier om uw online gebeuren te beschermen tegen soortgelijke aanvallen als met anti-malware, firewall, en antivirus software. Daarnaast is het nog belangrijker voor u om er voor te zorgen dat deze programma’s up-to-date zijn. Virussen zijn niet alleen schadelijk voor uw systeem, maar geven hackers ook de mogelijkheid om toegang te krijgen tot uw e-mails, bestanden, en wachtwoorden. Het is belangrijk om te onthouden dat deze programma’s ook geïnstalleerd kunnen worden op uw mobiele apparaat; dezen kunnen vaak makkelijker worden aangevallen, en er wordt vaak geen aandacht aan besteed.

Extra Tips om in de gaten te houden

Als u op zoek bent naar extra tips om uw privacy online te beschermen, bent u op de juiste plaats. U moet begrijpen dat commerciële software onder geen beding vertrouwd kan worden. U kunt uw online gebeuren het beste beschermen door naar niet-commerciële software of besturingssystemen over te schakelen, omdat deze geen achterdeuren hebben ingebouwd door de NSA. Besturingssystemen zoals Ubuntu zijn vrij effectief en veilig in vergelijking met Windows.

Aan de andere kant kunt u uw online privacy goed beveiligen via virtuele machines. Deze programma’s simuleren een besturingssysteem alsof deze op een fysieke harde schijf draait. Een van de grootse voordelen van deze aanpak is dat de host computer zelf niet geschaad kan worden door aanvallen en virussen. Daarnaast kunnen deze virtuele machines worden versleuteld voor extra veiligheid.

Conclusie

Als u zo dit artikel leest, kunt u zich afvragen of uw privacy het nu echt waard is. Het hoeft niet gezegd te worden dat uw privacy uw menselijk recht is, maar het komt tegen een prijs. U moet de compromissen overwegen die u moet accepteren om uw online privacy te beschermen. Wees gerust, geen persoon wilt elke e-mail, elk gesprek, en elk bericht opgenomen, bekeken, en gebruikt hebben. Echter, het behouden van uw privacy wordt geen makkelijke taak in de komende jaren. Met het hier bovengenoemde in het achterhoofd, moet u nu een goed idee hebben hoe u uw privacy online kunt beschermen. Het is waar als ze zeggen dat niks perfect is, maar dit moet u nooit tegenhouden om uw best te doen om anderen tegen te houden om uw persoonlijke gegevens te krijgen.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.