We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

13 Beste VPN deals voor Black Friday en Cyber Monday in 2024

Doris Muthuri Bijgewerkt op 23-11-2023 Senior Schrijver

Eindelijk zijn Black Friday en Cyber Monday daar! Om de beste besparingen op de beste VPN’s te kunnen bieden, hebben we de meest geweldige aanbiedingen voor je verzameld en we blijven zoeken naar meer.

Kijk hieronder voor de nieuwste en beste aanbiedingen. Vergeet niet om snel te handelen en te profiteren zolang de aanbiedingen geldig zijn!

De beste VPN-aanbiedingen op Black Friday en Cyber Monday

1. ExpressVPN — Ontvang 49% korting + 3 Maanden Gratis!

ExpressVPN offers for Black Friday and Cyber Monday

Deze Black Friday en Cyber Monday kun je al een ExpressVPN-abonnement van 12 maanden krijgen voor slechts €6,29/maand. Bij je abonnement ontvang je ook 3 extra gratis maanden!

 • Veilige en betrouwbare verbindingen houden je veilig en anoniem online
 • Strikt beleid zonder logboeken voor volledige online privacy
 • Hoge snelheden voor soepel streamen, browsen, gamen en het downloaden van torrents
 • 3.000 snelle en veilige servers in 105 landen
 • Werkt met meer dan 160 streamingplatforms, zoals Netflix, Disney+ en HBO Max
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je ExpressVPN korting!


2. CyberGhost — 84% Korting + 4 Maanden Gratis!

CyberGhost offers for Black Friday and Cyber Monday

Tijdens Black Friday en Cyber Monday kun je het 2-jarige CyberGhost-abonnement al krijgen voor slechts €2,03/maand — bovendien ontvang je 3 extra maanden gratis!

 • 7 gelijktijdige verbindingen en compatibel met zeer veel apparaten
 • 11.683 veilige servers in 100 landen
 • Voor streaming geoptimaliseerde VPN die werkt met Netflix en meer
 • 45-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je CyberGhost korting!


3. Private Internet Access — Bespaar 82% + krijg 4 maanden gratis!

PIA offers for Black Friday and Cyber Monday

Bespaar meer op je PIA-abonnement met deze Black Friday en Cyber Monday-aanbieding. Betaal slechts €1,85/maand voor een 3-jarig abonnement en ontvang 4 extra gratis maanden!

 • 29.650 servers in 91 landen
 • Sterke beveiligingsfuncties om je veilig online te houden
 • Ongelimiteerd gelijktijdige apparaatverbindingen
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je PIA korting!


4. NordVPN — Profiteer van 67% korting + drie extra gratis maanden

NordVPN offers for Black Friday and Cyber Monday

Met deze geweldige Black Friday- en Cyber Monday-aanbieding van NordVPN krijg je een aanzienlijke korting op het 2-jarige abonnement en ontvang je bovendien 3 extra gratis maanden, voor een uiteindelijke prijs van slechts €3,39/maand.

 • Snel NordLynx-protocol, ideaal om te streamen en torrents te downloaden
 • 6.088 servers in 61 landen
 • De Threat Protection-functie voorkomt dat malware je apparaat infecteert
 • Speciale obfuscated servers voor het omzeilen van netwerkbeperkingen

Ontvang Nu je NordVPN-korting!


5. Surfshark — Indrukwekkende 82% korting + 5 maanden gratis!

SurfShark offers for Black Friday and Cyber Monday

Dankzij de royale Black Friday- en Cyber Monday-korting van Surfshark kun je al een abonnement krijgen vanaf slechts €2,89/maand en bovendien ontvang je maximaal 5 maanden gratis!

 • Ongelimiteerd gelijktijdige apparaatverbindingen
 • Met de Camouflage- en No Borders-modus heb je overal onbeperkt toegang tot het internet
 • 3.200 servers in 100 landen
 • Intuïtieve en beginnersvriendelijke apps

Ontvang Nu je Surfshark-korting!


6. IPVanish VPN — Bespaar tot 77% + 3 Maanden Gratis

Screenshot of IPVanish Black Friday deal

Betaal slechts $3,25/maand voor IPVanish als je je aanmeldt voor een tweejarig abonnement, waarbij je 3 maanden extra gratis krijgt.

 • Een strikt beleid zonder logboekregistratie beschermt je online privacy
 • Verbind maximaal Ongelimiteerd apparaten tegelijkertijd - alle belangrijke platforms worden ondersteund
 • 2.200 servers in 75 landen
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je IPVanish korting


7. PrivateVPN — Krijg 85% korting op een 3-jarig abonnement

Door te profiteren van de Black Friday- en Cyber Monday-aanbieding van PrivateVPN kun je al een 3-jarig abonnement krijgen voor slechts €2,08/maand.

 • 200 servers in 63 countries
 • Geweldige P2P-ondersteuning voor het eenvoudig downloaden van torrents
 • Indrukwekkende snelheden voor ononderbroken streamen
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je PrivateVPN korting!


8. Proton VPN — Gebruik deze aanbieding om 50% korting te krijgen

ProtonVPN offers for Black Friday and Cyber Monday

Krijg 50% korting op het 2-jarige abonnement van Proton VPN en betaal deze Black Friday en Cyber Monday slechts €4,99/maand!

 • 3.217 snelle servers in 71 landen
 • De Secure Core-serverarchitectuur voegt een extra beveiligingslaag aan je verbinding toe, waardoor je online privé en anoniem blijft
 • 10 gelijktijdige apparaatverbindingen
 • P2P-ondersteuning op alle servers voor het onbeperkt en anoniem downloaden van torrents

Grijp Nu je Proton VPN korting!


9. Hotspot Shield — Ontvang een jaarabonnement met 77% korting!

HotspotShield offers for Black Friday and Cyber Monday

Met de Black Friday- en Cyber Monday-aanbieding van Hotspot Shield krijg je een abonnement voor slechts €2,99/maand wanneer je je voor een jaar aanmeldt.

 • Hydra-beveiligingsprotocol voor snelle en veilige verbindingen
 • Versleuteling volgens militaire normen
 • Gebruik de VPN op 5 apparaten tegelijkertijd
 • 45-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je Hotspot Shield korting!


10. Hide.me — Betaal slechts €2,69/maand + krijg 3 maanden gratis!

Screenshot of hide.me's Black Friday deal

Met deze indrukwekkende Black Friday- en Cyber Monday-aanbieding krijg je hide.me voor slechts €2,69/maand als je kiest voor het 2-jarige abonnement plus 3 extra maanden gratis!

 • Strikt beleid zonder logboeken en sterke encryptie
 • Ondersteunt tot 10 gelijktijdige apparaatverbindingen
 • 2.400 servers in 89 landen
 • Geld-terug-garantie van 30 dagen

Krijg nu je Hide.me korting!


11. TunnelBear — Krijg een driejarig abonnement met 67% korting

Dankzij de Black Friday- en Cyber Monday-aanbieding kost het 3-jarige abonnement van TunnelBear slechts $3,33/maand.

 • Gebruiksvriendelijke apps die ideaal zijn als VPN’s nieuw voor je zijn
 • 5.000 betrouwbare servers in 47 landen
 • Sterke versleuteling houdt je gegevens veilig
 • Ongelimiteerd gelijktijdige apparaatverbindingen

Grijp Nu je TunnelBear korting!


12. VyprVPN — Ontvang een eenjarig abonnement met 50% korting

Ontvang een VyprVPN-abonnement voor slechts $5/maand — de Black Friday- en Cyber Monday-korting is automatisch bij het jaarabonnement inbegrepen.

 • Chameleon-protocol helpt bij het omzeilen van censuur
 • 700+ servers in 70 landen
 •  Onafhankelijk gecontroleerd beleid zonder logboeken
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je VyprVPN korting!


13. StrongVPN — Bespaar 66% met deze nieuwe aanbieding!

StrongVPN offers for Black Friday and Cyber Monday

Je kunt een StrongVPN-abonnement krijgen voor slechts $3,97/maand door te profiteren van de Black Friday- en Cyber Monday-korting!

 • WireGuard-ondersteuning zorgt voor hoge snelheden zonder in te leveren op beveiliging
 • 950+ servers in 30 landen
 • Beleid zonder logboekregistratie, zodat je gevoelige gegevens privé blijven
 • 30-daagse geld-terug-garantie

Grijp Nu je StrongVPN korting!


Mis onze pagina met deals en couponcodes niet voor nog meer Black Friday- en Cyber Monday-aanbiedingen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Doris is een technisch schrijfster en een cybersecurity-onderzoekster voor vpnMentor. Ze heeft een passie voor het onderwijzen van mensen over hun rechten op online vrijheid en biedt bruikbare manieren om hun gegevens te beschermen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.