We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Beste VPN-kortingsbonnen voor de FIFA World Cup van 2018

Kristina Perunicic Hoofdredacteur

The World Cup is verreweg het meest populaire Miljoenen mensen van over de hele wereld zullen van 14 juni-15 juli inschakelen om te kijken hoe hun favoriete spelers en teams strijden om de FIFA World Cup 2018.

Helaas voor velen worden de wedstrijden die ze willen bekijken niet uitgezonden in hun regio of zijn ze niet op de juiste kanalen geabonneerd.

De oplossing is om VPN te gebruiken. Met een VPN kunt u directe toegang krijgen tot alle opwindende actie op het veld door uw IP-adres tewijzigen en ervoor zorgen dat het lijkt alsof u in een ander land bent. Hiermee krijgt u de toegang die u nodig hebt om de wedstrijden te bekijken die u wilt.

We hebben een lijst samengesteld van de beste VPN-kortingsbonnen voor de 2018 FIFA Wereldbeker. Bespaar geld en bekijk elke wedstrijd van het WK voor NIKS. (Hier zijn verschillende manieren om de 2018 FIFA Wereldbeker GRATIS te bekijken)

Wij zijn altijd op zoek naar meer World Cup kortingsbonnen en we zullen ze hier plaatsen zodra ze beschikbaar komen.

ExpressVPN logo

Bekijk de FIFA World Cup 2018 met ExpressVPN

 • Stream games in HD met de snelste VPN ter wereld.
 • Ontgrendel geobeperkte kanalen en bekijk elke minuut van de FIFA Word cup 2018.
 • Bespaar bijna 50% op ExpressVPN en ontvang een extra 3 maanden GRATIS!
 • Klik hier om meer over ExpressVPN te lezen.

VyprVPN - Wereldbekergids en special - 40% korting op jaarplannen

 • Stream het WK van 2018
 • Klik hier om meer te lezen over Vypr VPN.

Bespaar 33% op het jaarplan van Proton VPN en mis geen minuut van de spannende WK-actie

 • Gebruik promocode SECURESUMMER
 • Klik hier om meer te lezen over Proton VPN.

Bekijk het WK van 2018 en bespaar 25% met StrongVPN

 • Aanbieding is voor nieuwe klanten en is geldig tot en met 15 juli 2018
 • De 25% korting kan gebruikt worden op zowel maandelijkse als jaarlijkse plannen
 • Klik hier om meer te lezen over StrongVPN.

Krijg tot 60% korting (betaal slechts $ 4,87 per maand!) En mis geen minuut van het WK 2018!

 • Aanbieding is geldig tot 15 juli 2018
 • Lees gebruikersbeoordelingen hier.
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.