We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

3 beste VPN's voor Nintendo Switch 2024

Hunter Pope Bijgewerkt op 24-02-2024 Researcher Cybersecurity

De Nintendo Switch heeft de laatste jaren de online gamingwereld veroverd en is een favoriet voor zowel vrijetijd- als competitieve spelers en de Switch presteert het best met een stabiele verbinding en snelle internetsnelheden.

Natuurlijk weet elke gamer dat er altijd problemen bestaan zoals volle servers, lag en een wegvallende verbinding zoals bij elke populaire dienst. Een krachtige VPN in Nederland (of waar je ook maar bent) kan lag en andere problemen oplossen. Het kan je IP-adres wijzigen naar een specifieke regio om te profiteren van snellere uploadsnelheden en een betere verbinding.

Als toegang tot de nieuwste games echt belangrijk voor je is, kan een goede VPN voor Nintendo Switch je enorm helpen. Je kan hiermee namelijk je eShop-registratie veranderen naar andere regio's zodat je de beste deals krijgt voor nieuwe games.

We helpen je om de VPN te vinden die aansluit bij je wensen en hebben hiervoor een lijst samengesteld van de beste VPN's om moeiteloos te gamen zodat je volledig gebruik kan maken van je Nintendo Switch.

Mijn persoonlijke favoriet is ExpressVPN dankzij de extra snelle serversnelheden, uitstekende privacyfuncties en handige verbindingstools. De 30-dagen geld terug garantie is ook een leuke bonus.

Weinig tijd? Hier zijn de beste VPN's voor Nintendo Switch voor Nederland

 1. ExpressVPNDe snelste VPN op de markt en uitstekend qua cybersecurity.
 2. CyberGhost11.690 servers in 100 landen en een gebruikersvriendelijke interface.
 3. Private Internet Access — Betrouwbare en makkelijk te gebruiken VPN met geavanceerde beveiligingsfuncties.

Waarom je een VPN nodig hebt voor de Nintendo Switch

Nintendo Switch Online heeft binnen korte tijd 10 miljoen gebruikers verzameld en het is dus geen verrassing dat er problemen zijn met lag en overbelaste servers. Met een betrouwbare VPN heb je de snelste server op het globale netwerk, zodat je de drukte kan vermijden.

Een goede VPN voor Nintendo Switch voorkomt ook dat je ISP op je spioneert door je ware IP-adres te maskeren. Dit voorkomt dat je internetsnelheid wordt verlaagd wanneer je ISP vindt dat je te veel bandbreedte gebruikt.

Eén van de beste kenmerken van de Nintendo Switch is dat de fysieke spellen niet gekoppeld zijn aan bepaalde regio's. Als je toch je Nintendo Switch wil verbinden met verschillende regio's wereldwijd om te zoeken naar een betere deal, kan de VPN je daarbij helpen. Wanneer je bijvoorbeeld in de Verenigde Staten woont, maar gebruik wil maken van een eShop-account in Brazilië kan je met een premium VPN registreren voor een Braziliaanse account met een Braziliaans IP-adres. De VPN verhult je werkelijke IP-adres via geo-spoofing. Dit is vooral handig wanneer je een spel wil downloaden wat alleen beschikbaar is in een andere regio!

De beste VPN's hebben een uitgebreid globaal servernetwerk, wat betekent dat je wereldwijd zo veel Nintendo Switch-accounts kunt hebben als je wilt, ongeacht waar je bent. Ook werken de beste VPN's regelmatig de servers bij en voegen nieuwe toe.

Een VPN kan nog meer dan dat

Een VPN biedt ononderbroken gamen en nog veel meer. Ten eerste, beschermt het je tegen DDoS-aanvallen door hackers die vaak voorkomen op online gaming platforms.

Al je online gegevens, van aankopen en streamgewoonten tot zoekopdrachten en downloads, worden onzichtbaar voor afluisteraars. De beste VPN’s gebruiken geavanceerde encryptie om een barrière te creëren tussen jou en kwaadwillende personen, en daarnaast beschermt het je tegen malware en adware.

Durven we het te zeggen? Gamen is niet alles. Wanneer je even een pauze wil van Mario Kart of Zelda, kun je toegang krijgen tot wereldwijde streamdiensten van Netflix tot BBC iPlayer, overal ter wereld - dankzij het globale servernetwerk van je VPN.

Beste VPN's voor Nintendo Switch voor Nederland

Een goede VPN verbetert je game-ervaring op de Nintendo Switch, omzeilt regionale blokkades en biedt extra's zoals geavanceerde protocollen voor gamen, een kill switch en meer. Sommige VPN's zijn echter beter dan de rest. Dit zijn onze favorieten.

1. ExpressVPN - Een stabiel en betrouwbaar serveraanbod

 • 3.000 servers in 105 landen
 • Snelle serversnelheden om lag te voorkomen
 • 8 apparaatverbindingen tegelijk
 • 30-dagen geld terug garantie
 • Werkt ook met: Netflix VS US, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, KPN iTV, NLziet en meer.
 • Geschikt voor: • ExpressVPN apps zijn beschikbaar in verschillende talen waaronder het Nederlands.  Dit betekent dat je de VPN in je gewenste taal kunt gebruiken op al je apparaten
 • Helaas biedt ExpressVPN op dit moment nog geen Chinese apps aan gebruikers. Als je op zoek bent naar een VPN met Chinese taalnondersteuning, biedt Private Internet Access apps voor apparaten waaronder Windows, Mac, iOS, Android, Chrome en Firefox.

Net als bij Mario Kart, draait competitief gamen volledig om snelheid. ExpressVPN is één van de snelste VPN's en de servers zijn meer dan voldoende om te gamen met een lage latentie.

Lag tijdens het gamen krijgt geen kans met deze VPN op de Nintendo Switch. Het globale servernetwerk zoekt voor jou het perfecte ononderbroken domein voor je Metroid-quests.

Deze VPN biedt pre-flashed routers en een Smart DNS via de MediaStreamer functie. Je krijgt overal hulp bij dankzij de uitgebreide kennisbank, wat alle onderdelen van het instellen van een router dekt, zelfs volledig handmatige installatie.

ExpressVPN scoort hoog op beveiliging en privacy. Je bent in goede handen, dankzij de AES 256-bit versleuteling, zero-knowledge DNS, een streng geen-logs-beleid en een ingebouwde noodstopschakelaar.

Beoordelaars van ExpressVPN loven de snelheden en beveiliging, maar genieten ook van de 8 apparaatverbindingen en 30-dagen geld terug garantie.

Je kunt onze couponcode gebruiken om de relatief dure prijs van ExpressVPN te verlagen.

Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

2. CyberGhost - Meest gebruikersvriendelijk voor Nintendo Switch

 • 11.690 servers in 100 landen
 • Uitstekende snelheden voor wereldwijd gamen
 • 7 apparaatverbindingen tegelijk
 • 45-dagen geld terug garantie
 • Werkt ook met: Netflix VS, BBC iPlayer, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN, KPN iTV, Videoland en andere.
 • Geschikt voor:
 • Gebruikersinterface is beschikbaar in verschillende talen waaronder het Nederlands

Je zit nooit verkeerd met CyberGhost's 11.690 wereldwijde servers. De lagproblemen op je Nintendo Switch zijn voorbij met deze VPN.

De gebruikersvriendelijke interface bevat de Best Location functie, waarmee je overal ter wereld de snelste server vindt. Hoewel het niet als hoogste scoort op snelheid op onze lijst, biedt het nog steeds snelle en betrouwbare verbindingen.

Om je op gang te helpen met CyberGhost met de Nintendo Switch, helpen de tutorials van de VPN je bij de routerinstallatie (voor een flashed DD-WRT router).

Je online aanwezigheid blijft privé met de geavanceerde beveiligingsfuncties van deze VPN, met onder andere adware- en malware blockers, een streng geen-logs-beleid, een automatische noodstopschakelaar en geavanceerde encryptie. Beoordelaars voelen zich veilig met CyberGhost.

Als je nog niet tevreden bent, biedt het ook 7 apparaatverbindingen en een 45-dagen geld terug garantie.

Onze CyberGhost coupon is een laatste goede reden om deze VPN uit te proberen.

Juli 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

3. Private Internet Access - Enorm servernetwerk voor wereldwijd gamen

 • 29.650 servers in 91 landen
 • Snelle serversnelheden voor alle gamebehoeften
 • Ongelimiteerd apparaatverbindingen tegelijk
 • 30-dagen geld terug garantie
 • Werkt ook met: Netflix VS, HBO Now, Sky Go, YouTube, Showtime, Thuis, Fox Sports, ZDF en andere.
 • Geschikt voor:
 • De gebruikersinterface van Private Internet Access ondersteunt verschillende talen waaronder het Nederlands.

Private Internet Access is betrouwbaar en makkelijk te gebruiken met een enorm wereldwijd netwerk van 29.650 servers wereldwijd voor het ontgrendelen van geblokkeerde apps en games.

Snelle serversnelheden zijn ideaal voor gamen zonder lag en snelle downloads.

Je kunt het makkelijk zelf instellen voor de Nintendo Switch met de pre-flashed routers en er is een uitgebreide kennisbank op de website voor het handmatig instellen van de router.

De geavanceerde beveiligingsfuncties van Private Internet Access beschermen je vertrouwelijke data tegen hackers. Geavanceerde encryptie, een automatische noodstopschakelaar, ingebouwde malware blocker en een streng geen-logs-beleid bieden volledige bescherming van je vertrouwelijke gegevens.

Gebruikers waarderen de Ongelimiteerd apparaatverbindingen tegelijk en je kunt zelf risicovrij de apparaatcompatibiliteit testen met een 30-dagen geld terug garantie.

Juli 2024 Update: PIA heeft meestal geen deals of kortingen (het is al zo betaalbaar), maar je kunt nu een nieuw abonnement krijgen voor een waanzinnige korting van 83%!

Korte gids: Hoe je een VPN instelt voor de Nintendo Switch

 1. Kies een VPN die geschikt is voor je router. Wij raden ExpressVPN aan.
 2. Installeer de VPN en maak verbinding met een globale server in je gewenste locatie.
 3. Veel speelplezier op je Nintendo Switch!

FAQ voor beste VPN's voor Nintendo Switch

Wat is de beste VPN voor de Nintendo Switch?

ExpressVPN is mijn eerste keuze voor het gamen op mijn Switch en dat is al vanaf het begin zo. De beste combinatie van snelle snelheden, het moeiteloos omzeilen van geo-restricties en uitstekende privacytools maken ExpressVPN beter dan de rest voor het gamen. Vooral als je net als ik competitief bent ingesteld en je graag alle aspecten van je gameplay wil optimaliseren werkt ExpressVPN geweldig.

Welke VPN is de snelste?

Serversnelheid is cruciaal voor het gamen en andere VPN's konden de snelheid van ExpressVPN niet overtreffen. Sommige VPN's kwamen in de buurt, maar ExpressVPN wordt vaak geprezen als de snelste VPN in Nederland, maar in mijn ervaring is ExpressVPN verreweg de snelste.

Hoe wijzig ik mijn IP-adres naar dat van een ander land?

Het wisselen tussen virtuele locaties is tegenwoordig een must voor online gamen. Of je nou vrienden hebt in een andere regio/land of omdat je geo-restricties wil omzeilen, een goede VPN moet je altijd toegang bieden tot IP-adressen in andere landen.

Zodra je een geschikte VPN hebt gevonden, is de rest een eitje - log in, kies je gewenste land uit de dropdown van de app, kies een server in dat land en je krijgt een IP-adres voor de gekozen locatie.

Dat was het al!

Samengevat

De beste VPN's zorgen ervoor dat je nog meer plezier hebt aan je Nintendo Switch. Je hebt geen last van lag en profiteert van onbeperkte bandbreedte zodat je alle klassieke NES-games online kunt ontdekken. Verder verhult een VPN je werkelijke IP-adres, zodat je games kunt downloaden die niet beschikbaar zijn in jouw regio.

Onze 3 beste VPN's beveiligen ook je gegevens en apparaten, met extra's als geavanceerde encryptie, ad- en malware blockers, DDoS-bescherming en andere geavanceerde functies.

Wij raden ExpressVPN aan als onze beste keuze voor je Nintendo Switch ervaring. Veel speelplezier!

Ben je een fanatieke gamer die de beste VPN nodig heeft voor snelheid en beveiliging? Lees meer over de beste gaming VPN's.

Samengevat, zijn de beste VPN's voor Nintendo Switch in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Hunter begon zijn opleiding in cybersecurity toen hij in Zuid-Amerika woonde: de behoefte aan Netflix in Ecuador dwong hem om de beste VPN’s te zoeken! Vandaag de dag zet hij zijn zoektocht naar het ultieme VPN voort door te schrijven en onderzoek te doen voor vpnMentor.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.