We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Binance vs Coinbase - 2024 Update [vergoedingen en meer]

Andreea Juganaru Bijgewerkt op 13-02-2024 Senior redactrice

Toen ik voor het eerst in cryptocurrencies begon te traden, was ik volledig verdwaald in de vele beschikbare exchanges. Ik leerde echter al snel dat Binance en Coinbase de beste waren vanwege hun geavanceerde beveiliging, grote aantal valuta's en wereldwijde beschikbaarheid.

Zowel Binance als Coinbase zijn massale en veilige beurzen, maar er zijn een aantal verschillen die je kunnen helpen bij je besluit. Om te helpen je een beter idee te geven, vergeleek ik de twee platforms en richtte me op hun tarieven, functies, beveiligingsmogelijkheden en mobiele apps. Daarnaast belichtte ik het aantal beschikbare munten en hun algemene gebruiksgemak.

Mijn beste aanbeveling is Binance. Het biedt meer dan 500 valuta's, eenvoudig te gebruiken apps, lage tarieven en meerdere handelsmogelijkheden en opties. Je kunt je nu aanmelden en een proefaccount krijgen om te zien hoe het werkt.

Begin vandaag nog met het traden van Crypto

Heb je weinig tijd? Dit zijn mijn belangrijkste bevindingen

  • Vergoedingen - Binance brengt 0,015% tot 0,10% in rekening voor elke crypto-transactie op het platform, terwijl Coinbase 0,50% per transactie rekent. Over het algemeen zijn de kosten van Coinbase duurder.
  • Functies - Binance staat het plaatsen van meerdere soorten handelsorders toe, terwijl Coinbase je enkel eenvoudige verkoop- en koopacties laat uitvoeren.
  • Veiligheid - Beide platforms bieden een hoge mate van veiligheid, 2-factor authenticatie en FDIC-verzekerde USD-saldi. Binance biedt ook apparaatbeheer en whitelisting van adressen.
  • Gebruiksgemak - Binance en Coinbase bieden intuïtieve websites, maar ik vond Coinbase gemakkelijker te gebruiken voor beginnende crypto handelaren.
  • Mobiele apps - Zowel Binance als Coinbase bieden eenvoudige mobiele apps. Binance biedt daarbij een eenvoudige modus die geschikt is voor nieuwe crypto handelaren.
  • Wallets - Je kunt jouw fondsen veilig opslaan bij Binance en Coinbase, omdat ze zijn beveiligd met AES-256-encryptie.
  • Valuta's - Binance biedt meer dan 500 valuta's, terwijl Coinbase ongeveer 100 opties heeft om uit te kiezen.

Binance vs Coinbase - Bijgewerkt in 2024

Binance en Coinbase zijn de grootste crypto handelsplatformen beschikbaar, maar het kan nog steeds moeilijk zijn om er één te kiezen.

Vergoedingen

Binance hanteert lagere kosten, maar die staan niet vast. Het platform rekent tussen de 0,015% en 0,10% voor crypto transacties. Het rekent ook kosten voor aankopen met een debetkaart (3.5% of $10, afhankelijk van welke hoger is) en een vergoeding van $15 voor bankoverschrijvingen. Voor opnames verschilt de vergoeding per munt en netwerk.

Coinbase daarentegen houdt 0,50% in voor crypto transacties, 1,49% voor aankopen vanuit je wallet of bankrekening, $10 voor overschrijvingen en het hanteert tevens een vergoeding van $25 voor opnames. Zelfs met Coinbase Pro kunnen de tarieven nog steeds niet concurreren met die van Binance. Voor grotere transacties kun het echter zijn dat je lagere tarieven betaald.

Het opnemen van grote sommen geld tegen hoge kosten is in mijn ervaring frustrerend, zeker als je bedenkt dat je meestal ook nog geld verliest bij het omwisselen. In mijn mening werken de tarieven van Binance beter voor de meeste handelaars.

Functies

Met Coinbase kun je eenvoudige koop- en verkooporders versturen, terwijl Binance opties voor limiet-, markt-, stop-limiet-, trailing stop- en post-only orders biedt, evenals peer-to-peer en margin trading. Dit betekent dat je meer vrijheid hebt over je transacties, en dat je ze kunt laten werken terwijl je met iets anders bezig bent. Dit is echter niet mogelijk met Coinbase.

Met al deze opties kun je je ervaringen met crypto personaliseren, maar ze zijn niet noodzakelijk. Bovendien kun je veel geld verliezen, aangezien traden met hefboomeffect (leverage trading) als gokken kan worden beschouwd. Omdat je niet kunt zien of de grafieken omhoog of omlaag gaan, kan het over het algemeen riskant zijn.

Al deze verschillende orders zijn de reden waarom Binance niet beschikbaar is in de VS. De regels en voorschriften van het land zijn zeer streng en staan geen enkele vorm van traden met hefboom toe. Dus, Binance heeft veel mogelijkheden, maar het gebrek aan toegang in de VS kan lastig zijn. Coinbase, daarentegen, houdt het simpel en biedt zijn diensten wereldwijd aan.

Beveiliging

Zowel Binance als Coinbase bieden veilige handelsplatformen. In de VS hebt je toegang tot hun FDIC-verzekerde USD-saldi, zodat je tegoeden beschermd zijn. Om in te loggen moet je 2-factor authenticatie instellen, maar Binance biedt ook apparaatbeheer en whitelisting van adressen.

2FA wordt gebruikt om je identiteit te bevestigen als je inlogt, en je moet meestal beveiligingscodes opvragen die je als sms en/of e-mail worden toegestuurd. Dit is één van de beste vormen van authenticatie, waardoor het voor iedereen moeilijk wordt om je accounts te hacken.

Met Device Management kun je zien welke desktops of telefoons met je Binance-account zijn verbonden. Het systeem is vergelijkbaar met dat van social media platforms, waardoor je meer controle hebt. Adres whitelisting zorgt ervoor dat je alleen fondsen naar die accounts kunt opnemen. Als iemand dus toegang tot je account zou krijgen, zou hij geen fondsen kunnen opnemen zonder jouw expliciete toestemming.

Ik vond de beveiligingsfuncties van Binance iets geavanceerder dan die van Coinbase, dus op dat gebied kan ik het aanbevelen.

Gebruiksgemak

Coinbase is iets eenvoudiger te gebruiken dan Binance, omdat het niet veel functies biedt om in te verdwalen. Zodra je de website opent, heb je eenvoudig toegang tot je account, grafieken en cryptocurrency menu's. Zo kun je in een handomdraai snelle en efficiënte transacties verrichten.

Met Binance is wat meer mogelijk, waardoor je misschien wat meer tijd nodig hebt om het te doorgronden. De grafieken vinden is eenvoudig, maar het kan moeilijk zijn om het spot trading menu te vinden als je net begint met crypto. Het biedt echter ook een beperkte modus, waarin beginnende gebruikers gemakkelijk de kneepjes van het vak kunnen leren en kunnen beginnen met traden.

Mobiele apps

Coinbase en Binance bieden mooie en intuïtieve mobiele apps. Terwijl Coinbase over het algemeen gemakkelijker te gebruiken is, biedt Binance een eenvoudige modus, zodat je direct met het platform aan de slag kunt. Er zijn geen grote verschillen tussen de desktop- en mobiele versies, dus je kunt zelfs onderweg traden zoals je dat gewend bent.

Wallets

Je kunt zowel bij Binance als Coinbase fondsen aanhouden. De wallets zijn beveiligd met AES-256-encryptie, dus je hoeft je geen zorgen te maken over hackers die je handelsactiviteiten verstoren.

Met een wallet bij zowel Binance als CoinBase kun je gemakkelijk toegang krijgen, verhandelen en je fondsen opnemen op een bank- of PayPal-rekening. Binance kocht Trust Wallet in 2018 en geeft zijn gebruikers er toegang tot, samen met de standaard Binance-wallet.

Valuta's

Binance biedt veel meer munten aan dan Coinbase. Het biedt ongeveer 500 valuta's, terwijl Coinbase er iets meer dan 100 biedt. Dit geeft Binance een voorsprong, omdat het je in staat stelt op elke trend in te springen. Naast de meest populaire munten zoals ETH, BTC, DOT, ADA en XRP, vind je ook DOGE, SOL en SHIB op beide platforms. Binance biedt echter een grote verscheidenheid aan altcoins, die nergens anders verkrijgbaar zijn.

Binance vs Coinbase - Vergelijkingstabel

Hoewel Binance en Coinbase erg op elkaar lijken, zijn er een paar verschillen die je zullen helpen bij het maken van een beslissing. Over het algemeen zijn de kosten van Binance lager en kun je uit meer munteenheden kiezen. Het is echter niet verkrijgbaar in de VS. Met Coinbase kun je overal traden, maar het biedt minder valuta's en rekent hogere kosten.

Platform Mobiele app UI beschikbaar in het Nederlands Vergoedingen Valuta's Functies Wallet
Binance Ja Nee 0.015%-0,10% op crypto-transacties 500 AES-256-encryptie, 2FA, apparaatbeheer, adres whitelisting Ja (ingebouwd + Trust Wallet)
Coinbase Ja Nee 0.50% op crypto-transacties 100 AES-256-encryptie, 2FA Ja (ingebouwd)

Veelgestelde vragen over Binance vs Coinbase

Welke crypto exchange biedt de meeste munten?

Binance biedt de meeste munten, met meer dan 500 om uit te kiezen. Zo blijft je op de hoogte van de laatste trends en mis je nooit een lancering. Coinbase volgt, met iets meer dan 100 munten.

Is het veilig om fondsen te bewaren in mijn Binance of Coinbase wallet?

Ja, bij zowel Binance als Coinbase zijn je fondsen veilig. Ze gebruiken AES-256-encryptie om je wallet te beveiligen en bieden meerdere integraties voor een gemakkelijke handelservaring. Je moet er echter rekening mee houden dat Coinbase een vergoeding vraagt als je de fondsen in je wallet wilt verhandelen.

Zijn de kosten bij Binance lager dan bij Coinbase?

Ja, de kosten bij Binance zijn lager dan bij Coinbase. Ze rekenen tussen de 0,015% en 0,10%, afhankelijk van de munt, terwijl Coinbase een standaard 0,50% aanhoudt op alle transacties. Met Coinbase Pro kun je deze kosten verlagen, maar het hangt af van de waarde van de transactie.

Kan ik Binance en Coinbase gebruiken in Australië, India, de VS en Canada?

Coinbase is beschikbaar in de meeste landen, waaronder de VS. Binance kan echter niet gebruikt worden in de VS zonder een VPN. Als gevolg van de regelgeving van het land, lanceerde het een tweede platform genaamd Binance US, dat beschikbaar is in de meeste Amerikaanse staten. Het is echter beperkt en biedt slechts rond de 60 valuta's.

Begin vandaag nog met traden!

Zowel Binance als Coinbase zijn geweldige crypto handelsplatformen, die een goede variëteit aan munten, veiligheid en kostenopties bieden. Maar nadat ik ze allebei heb getest, kan ik gerust zeggen dat Binance de overhand heeft.

De kosten zijn veel lager, het biedt meer valuta's en vele handelsopties. Zo kun je orders uitvoeren, zelfs wanneer je niet in de buurt van je computer bent. Je kunt je aanmelden voor Binance en het eens proberen met een proefaccount.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Andreea Juganaru is een voormalig hoofdredactrice voor vpnMentor. Ze gebruikte haar uitgebreide kennis op het gebied van cyberbeveiliging om te onderzoeken en te analyseren hoe onze lezers hun online privacy kunnen beschermen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.