We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

De beste VPN's om je tegen hackers te beveiligen

Kristina Perunicic Hoofdredacteur

Wanneer je verbinding maakt met internet, worden je gegevens via een onbeveiligd netwerk verstuurd. Deze gegevens kunnen eenvoudig worden gecontroleerd, geregistreerd, gewijzigd of gestolen terwijl deze van je computer naar webservers worden verzonden.

Wanneer er geen goede preventieve maatregelen zijn genomen om dit te voorkomen, kunnen hackers je gegevens in handen krijgen. In mei en juli vorig jaar hebben hackers bijvoorbeeld miljoenen klantgegevens van Equifax opgeslagen. En dit is geen zeldzaam incident.

Het komt vaak voor dat hackers aanvallen uitvoeren. Daarom moeten particulieren en bedrijven alle noodzakelijke maatregelen nemen om hun gegevens te beschermen.

Waarom je een VPN nodig hebt om je tegen hackers te beveiligen

 1. Je wilt een veilige online ervaring
  Bijna dagelijks hoor je in het nieuws over aanvallen van hackers. Je wilt er zeker van zijn dat wat je via internet verzendt, niet kan worden onderschept. De beste manier om dat te doen is door je gegevens met een VPN te versleutelen. Hoewel VPN's ook kunnen worden gehackt, ben je met een VPN veel beter beveiligd dan wanneer je er geen gebruik van maakt.
 2. Je wilt je gevoelige informatie beschermen
  Mogelijk heb je gevoelige gegeven zoals bankrekeningen, zakelijke e-mails of pensioensoverzichten online opgeslagen en deze moeten worden beschermd. Zelfs je informatie over je zorgverzekering kan door hackers worden gestolen om nep-accounts aan te maken en een verzekering af te sluiten. Je wilt dat al deze informatie veilig is. Als je een VPN gebruikt, wordt alle informatie die je online verstuurt, beschermt tegen nieuwsgierige mensen waardoor deze gegevens niet kunnen worden onderschept of gewijzigd. Als je online cloudopslag gebruikt, dan is het nog belangrijker om een VPN te gebruiken en je gegevens op die manier te beveiligen.
 3. Je wilt je gegevens niet kwijtraken
  Als hackers je gegevens in handen krijgen, kunnen ze je bestanden verwijderen, je wachtwoorden wijzigen of je computer vergrendelen. Ook kunnen ze allerlei soorten schadelijke software zoals spyware en ransomware op je systeem installeren. Spyware steelt voortdurend je gegevens en stuurt deze informatie door naar hackers. Ransomware vergrendelt je computer, waardoor je geen toegang meer hebt tot je eigen bestanden waaronder je persoonlijke foto's, video's of andere gevoelige informatie. Om ervoor te zorgen dat je geen belangrijke gegevens van je apparaat of vanuit je online opslag verliest, moet je de aanbevolen werkwijze voor internetgebruik volgen.

Als het gaat om het vermijden van hackers is dit de beste VPN:

ExpressVPN ondersteunt 256-bit versleuteling en verbergt je IP-adres zodat een hacker je datapakketten niet kan zien.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Je hebt al antivirusprogramma's op je systeem geïnstalleerd en je bent je bewust van het gevaar dat phishing-aanvallen vormen. Met een VPN kun je je beveiliging een aantal niveaus verhogen. Als je IP-adres is verborgen, kun je anoniem blijven terwijl je op internet surft.

Dit is vooral handig wanneer je gebruik maakt van een openbare hotspot (publiek netwerk). Een hacker kan een gratis netwerk installeren om op die manier je gegevens te stelen. Alle informatie die je verstuurt via een publieke wifi-verbinding kan door de eigenaars van het netwerk worden gestolen. Maar als je een VPN gebruikt en verbinding met een publieke hotspot maakt, dan worden alle gegevens die je via de VPN verstuurt versleuteld waardoor deze moeilijk te kraken zijn.

Uiteraard zijn je persoonlijke gegevens belangrijk, maar het is zelfs nog belangrijker om je tegen hackers te beveiligen als je zakelijke informatie op je apparaten hebt opgeslagen. Omdat de kosten voor hardware steeds hoger worden hebben veel bedrijven een BYOD-beleid (Bring Your Own Device, of neem je eigen apparaat mee). Met deze apparaten hebben werknemers op hun eigen persoonlijke apparaten toegang hebben tot bedrijfsinformatie.

Om ervoor te zorgen dat hun verbindingen veilig zijn en hackers geen toegang hebben tot belangrijke bedrijfsinformatie, willen de meeste werkgevers dat hun personeel VPN's op hun apparaten gebruikt. Als je eigenaar van een bedrijf bent of bij een bedrijf met een BYOD-beleid werkt, dan is het een goed idee om een VPN te gebruiken.

Onze meest aanbevolen VPN nader bekeken:

 • Maakt gebruik van AES-256 bit-versleuteling.
 • Ondersteunt RSA met 4096-bit serververificatie en biedt een hoge mate van beveiliging.
 • Ondersteunt OpenVPN, het sterkste protocol voor VPN’s.
 • Express houdt geen logboekbestanden bij
 • Uitstekende klantenservice die 24 uur per dag en zeven dagen per week beschikbaar is

Bezoek hun website of bekijk hun recensies.

Het gebruik van een VPN zorgt ervoor dat je beter beveiligd bent en beschermt je tegen hackers, virussen en malware. Volg de aanbevolen werkwijze voor internetgebruik om ervoor te zorgen dat je gegevens veilig blijven.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.