We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De beste VPN van 2024 voor Duitsland - snel en goedkoop

Kennedy Otieno Onderzoeker cybersecurity

Waarom wilt u een VPN in Duitsland?

 1. 1. U wilt Duitse tv kijken
  Uw favoriete Duitse programma's op 9Live, Bayerisches Fernsehen, Channel 21, DMax en MTV Germany zijn alleen beschikbaar in Duitsland en u wilt ze bekijken terwijl u in een ander land woont. U moet op zoek naar een VPN met servers in Duitsland, zodat u toegang heeft tot die shows. U wilt waarschijnlijk ook op zoek naar een VPN met een Duitse website en klantenservice, zodat u gemakkelijk overal naartoe kunt navigeren.
 2. U reist naar of bezoekt Duitsland en wilt toegang krijgen tot geblokkeerde inhoud
  Duitsland heeft niet veel censuurwetten, maar als u toegang wilt krijgen tot US Netflix of Hulu, heeft u een VPN met servers in Amerika nodig. Als u constant streamt, is snelheid ook een belangrijke factor voor VPN's.
 3. U maakt zich zorgen over privacy en wilt een veilige verbinding
  Hoewel Duitsland niet veel censuurwetten heeft, vereisen zij wel dat internetproviders gegevens tot 10 weken te bewaren, en zij werken met de NSA. Met een VPN kunt u op internet surfen zonder dat de overheid u hoeft te volgen. U hebt een VPN nodig die zich bij voorkeur niet in een van de vijf-ogen landen bevindt, een hoge codering heeft en geen logboeken bijhoudt.

De beste VPN voor Duitsland

Alle onderstaande VPN's hebben servers in Duitsland en elk belangrijk land, zijn snel en betrouwbaar en onderhouden geen logboeken.

Waarom u een VPN zou moeten gebruiken als u in Duitsland bent

Hoewel Duitsland een aantal van de beste wetten ter bescherming van consumentengegevens ter wereld heeft, is het feit dat de Bundesnachrichtendienst met de NSA samenwerkt een reden tot bezorgdheid voor internetgebruiker. Als onderdeel van de zogenaamde antiterrorismemaatregelen, heeft Duitsland ook gegevensbewaringswetten geïmplementeerd die internetproviders verplichten om gegevens te bewaren voor maximaal 10 weken. Deze ontwikkelingen kunnen ernstige gevolgen hebben voor mensen die willen dat hun online activiteiten privé blijven.

Een andere reden waarom een VPN voor Duitsland essentieel is, is het verbod op het delen van P2P-bestanden, waardoor het delen van auteursrechtelijk beschermd materiaal illegaal is. Dit betekent dat internetserviceproviders in Duitsland informatie kunnen doorgeven aan advocatenkantoren als bewijs tegen torrenters. Bovendien is het fair use beleid van het land niet erg duidelijk - het maakt het gebruik van auteursrechtelijk beschermd materiaal voor artistieke of educatieve doeleinden mogelijk, maar er zijn ook beperkingen aan dit type gebruik. Als u sterk in online privacy gelooft en wilt doen wat u online wilt, zonder zorgen dat iemand naar u kijkt, komt een VPN goed van pas.

Dit zijn de populairste TV-zenders in Duitsland om te bekijken met een VPN

9Live, Bayerisches Fernsehen, Kanaal 21, DMax, MTV Duitsland, VOX, ZDF, RTL, ProSieben

Een nadere blik op twee van onze meest aanbevolen VPN's

 • Biedt hoge encryptie en beveiliging
 • Servers in meer dan 105 landen met servers in Frankfurt, Keulen, en Darmstadt
 • 24/7 klantenservice
 • 30 dagen geld terug garantie
 • Logt geen activiteit
 • Gevestigd in de Britse Maagdelijke Eilanden

Bezoek hun site of bekijk hun beoordelingen.

Het vinden van een VPN voor Duitsland is eenvoudig, zolang u maar weet waarnaar u moet zoeken.

Probeer ExpressVPN Nu Zonder Risico!

Samenvattend is de beste VPN voor Duitsland in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kennedy is een onderzoeker en schrijver op het gebied van cyberbeveiliging bij vpnMentor. Hij test VPN-software om legitieme gebruikerservaringen te bieden die mensen helpen weloverwogen keuzes te maken. Kennedy stelt ook gedetailleerde handleidingen voor installatie en probleemoplossing samen voor mobiele apparaten, pc's en routers.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.