We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De 4 beste VPN-diensten voor Frankrijk (2024)

Georgii Chanturidze Bijgewerkt op 18-02-2024 Senior Schrijver

Woon je in Frankrijk en maak je je zorgen over de Franse wetgeving voor het bewaren van gegevens en wat deze wetten voor je online privacy betekenen? Of vind je het gewoon vervelend dat je geen toegang tot Netflix VS, HBO, BBC iPlayer en andere inhoud van over de hele wereld kunt krijgen?

Mogelijk ben je van plan om naar het buitenland te reizen en ben je op zoek naar een manier om toegang tot je favoriete tv-programma's en Franse websites te kunnen krijgen. Of misschien is het tegenovergestelde het geval: je gaat op reis naar Frankrijk en je wilt toegang tot inhoud van websites in je thuisland blijven houden.

Er geldt in Frankrijk weinig censuur, maar er zijn wel een aantal obstakels als je anoniem toegang tot internet en alle websites wilt krijgen. Ondanks de lange nationale geschiedenis waarbij liefde, vrijheid en "laisser-faire" als kernwaarden gelden, zijn er veel verschillende redenen om een VPN van topkwaliteit te gebruiken.

Omdat er honderden of zelfs duizenden VPN's zijn waar je uit kunt kiezen, is het niet eenvoudig om te bepalen welke providers een goede dienst leveren en welke diensten je dient te vermijden. We zullen je inzicht geven in welke VPN's geschikt zijn om in Frankrijk te gebruiken.

Om te beginnen is dit een voorproefje van de VPN's die de beste prestaties in Frankrijk leveren - en ja, we hebben deze diensten echt getest!

Krijg ExpressVPN NU!

Samenvatting van de beste VPN's voor Frankrijk

  1. ExpressVPN - Dankzij de superhoge verbindingssnelheden is deze dienst ideaal voor streaming en torrenting. Het netwerk met servers in 94 landen zorgt ervoor dat je online toegang tot inhoud van over de hele wereld kunt krijgen.
  2. CyberGhost - Deze VPN is ideaal voor beginners vanwege de eenvoudig te gebruiken apps die voor alle veelgebruikte apparaten beschikbaar zijn. Daarnaast biedt de provider een goede prijs-kwaliteitverhouding, uitstekende beveiligingsfuncties en hoge snelheden.
  3. PrivateVPN - Deze zeer snelle VPN-dienst is enorm gebruiksvriendelijk en de abonnementsprijzen zijn zeer voordelig. Als je hulp nodig hebt bij de installatie heb je de unieke mogelijkheid om via Team Viewer contact met de technische ondersteuning op te nemen.
  4. IPVanish - De dienst van IPVanish biedt een combinatie van privacy, veiligheid en betrouwbaarheid en geeft je de mogelijkheid om met tien apparaten tegelijk een beveiligde verbinding tot stand te brengen.

Wat een VPN voor Frankrijk moet bieden

Zelfs in een land als Frankrijk waar je vrij toegang tot internet hebt, kunnen blokkades op basis van je geografische locatie ervoor zorgen dat je geen toegang tot websites voor streaming kunt krijgen. Om toegang tot de beste inhoud te kunnen krijgen, heb je een VPN nodig waarmee je inhoud van de Amerikaanse versie van Netflix, Hulu en andere websites kunt deblokkeren.

Een VPN kan er ook voor zorgen dat je in het buitenland je favoriete Franse tv-zenders kunt blijven kijken en toegang tot belangrijke websites zoals die van je bank behoudt. Door een beveiligde verbinding met een server te maken, zorgt een goede VPN-dienst ervoor dat het lijkt alsof je je in de VS, het VK, Frankrijk of een ander land bevindt zodat je toegang kunt krijgen tot de website die je wilt bezoeken.

Het is mogelijk nog belangrijker dat een betrouwbare VPN ervoor zorgt dat je apparaten tegen cybercriminaliteit worden beschermd omdat je persoonlijke gegevens worden beveiligd.

Toen Frankrijk tot een inlichtingenalliantie toetrad, was het een slechte dag voor de traditionele Franse waarde "liberté". Wetten voor het bewaren van gegevens, zoals de Loi relative au renseignement die in 2015 door het Franse parlement is aangenomen, zijn een bedreiging voor je online privacy.

Door deze wet zijn Franse internetproviders verplicht online activiteiten te controleren en 'verdachte patronen' aan de autoriteiten te melden. De algemene verordening gegevensbescherming (AVG) van de EU zou de online privacy in Frankrijk moeten herstellen, maar veel websites voldoen niet aan de wet.

Het is nog ernstiger dat hackers al mazen in deze wet hebben gevonden. Als je naar Frankrijk gaat, moet je uiteraard een café bezoeken. Maar als je gebruik van openbare wifi maakt, kan iedereen die toegang tot het gedeelde netwerk heeft je gegevens inzien.

Een betrouwbare VPN maakt gebruik van end-to-end-versleuteling van militaire kwaliteit om ervoor te zorgen dat je internetprovider, overheidsinstanties en hackers geen toegang tot je gegevens kunnen krijgen. VPN's zorgen er ook voor dat je IP-adres onzichtbaar is zodat niemand je online activiteiten kan volgen.

Daarnaast bieden VPN's van topkwaliteit bescherming tegen malware en extra beveiliging voor openbare wifi-netwerken. Als een provider een goed privacybeleid heeft, kun je anoniem bestanden delen en torrents downloaden.

Als je op zoek bent naar een goede VPN om in Frankrijk te gebruiken, dien je op de volgende zaken te letten:

  • Krachtige versleuteling. De provider dient zeer veilige VPN-protocollen zoals OpenVPN en IKEv2 te ondersteunen.
  • Beleid waarbij geen gebruikersgegevens worden opgeslagen. Het is cruciaal dat je kiest voor een provider die een beleid heeft waarbij geen logboeken van gebruikers worden opgeslagen zodat je online activiteiten nooit aan jou kunnen worden gekoppeld.
  • Groot servernetwerk. Om eenvoudig toegang te kunnen krijgen tot inhoud die op basis van je geografische locatie is geblokkeerd, dien op zoek te gaan naar een VPN die over servers in veel verschillende landen beschikt. Daarnaast dient de VPN-dienst VPN-blokkades van websites zoals Netflix en de BBC te kunnen omzeilen.
  • Hoge snelheden. Voor een soepele ervaring met betrekking tot streaming, gaming en torrenting heb je een VPN nodig die stabiele verbindingen en razendsnelle servers biedt. Veel VPN's, waaronder bijna alle gratis VPN's, presteren zeer slecht op het gebied van snelheid.

We willen je aanraden om alleen voor een VPN te kiezen die minimaal aan deze voorwaarden voldoet.

Beste VPN's om in Frankrijk te gebruiken - uitgebreide handleiding

1. ExpressVPN

ExpressVPN is de snelste VPN die we hebben getest (en we hebben er honderden getest). Deze provider biedt naast hoge snelheden zeer goede beveiliging en privacy. Het netwerk bestaat uit servers in 105 landen en er bevinden zich drie servers in Frankrijk die extreem veel verkeer kunnen verwerken.

De provider beveiligt het gehele netwerk met versleuteling van militaire kwaliteit en je hebt de keuze uit meerdere beveiligingsprotocollen. Deze VPN beschikt als een van de weinige providers over een optie voor split tunneling. Dankzij deze functie wordt je snelheid verbeterd omdat je kunt kiezen welke apps de VPN-tunnel gebruiken en welke apps rechtstreeks toegang tot internet hebben.

Vanwege het strikte beleid waarbij geen gebruikersgegevens worden opgeslagen en geavanceerde functies zoals openbare wifi-beveiliging en een automatische kill-schakelaar, hoef je je geen zorgen te maken over wetten voor het bewaren van gegevens die in Frankrijk gelden. De apps voor alle besturingssystemen zijn gebruiksvriendelijk en je hebt de mogelijkheid om met maximaal drie apparaten tegelijk verbinding te maken.

ExpressVPN is ideaal voor streaming, gaming en torrenting, waardoor deze VPN voor gebruikers van over de hele wereld een van de populairste providers is. Het is niet de goedkoopste VPN, maar dankzij de geld-terug-garantie van 30 dagen kun je de dienst zonder risico proberen.

Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

2. CyberGhost

CyberGhost is in Roemenië gevestigd en biedt een zeer gebruiksvriendelijke VPN-dienst. Dankzij de apps die voor alle veelgebruikte platforms beschikbaar zijn, is deze provider populair onder zowel beginnende als ervaren gebruikers. Naast de eenvoudige interface biedt de VPN geavanceerde beveiligingsfuncties zoals AES 256-bit-versleuteling.

Dankzij de vooraf ingestelde profielen voor streaming, heb je de mogelijkheid om anoniem torrents te downloaden en veilig te surfen en kun je de VPN met één klik aanpassen aan het doel waarvoor je de dienst wilt gebruiken. Het netwerk wordt voortdurend uitgebreid en bestaat momenteel uit meer dan 11.690 servers in 100 landen waarvan er zich meer dan 200 servers in Frankrijk bevinden.

Het strikte beleid waarbij geen gegevens van gebruikers worden opgeslagen, een kill-schakelaar en bescherming tegen DNS- en IPv6-lekken zorgen ervoor dat je online volledig anoniem blijft als je CyberGhost gebruikt. Je kunt met zeven apparaten tegelijkertijd verbinding maken zodat je hele gezin gebruik van een beveiligde verbinding kan maken.

De geld-terug-garantie met een looptijd van maar liefst 45 dagen geeft je voldoende tijd om te testen of CyberGhost voor jou de perfecte VPN is om in Frankrijk te gebruiken.

Juli 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

3. PrivateVPN

PrivateVPN is in vergelijking met de andere VPN's op deze lijst een kleine provider met ongeveer 200 servers in 63 landen, waarvan er zich twee servers in Frankrijk bevinden. Maar ondanks het kleinere netwerk biedt deze voordelig geprijsde VPN zeer hoge snelheden en veelal dezelfde functies als de allergrootste VPN-aanbieders.

De dienst maakt gebruik van krachtige AES 256-bit-versleuteling om je verbinding te beveiligen. Verder kun je met zes verschillende apparaten op hetzelfde moment een beschermde verbinding tot stand brengen. PrivateVPN kan moeiteloos inhoud van Netflix deblokkeren, terwijl dit voor andere kleine providers vaak een probleem is.

PrivateVPN ondersteunt ook torrenting en andere manieren om P2P-bestanden te delen, hoewel deze activiteiten alleen via specifieke servers mogelijk zijn. Als je voor de eerste keer een VPN gaat gebruiken, kun je via Team Viewer hulp op afstand bij het installeren en instellen van de app krijgen.

Er worden geen gegevens opgeslagen en je kunt gebruikmaken van een geld-terug-garantie van 30 dagen zodat je zelf kunt ontdekken welke mogelijkheden deze kleine provider te bieden heeft. Uit ervaringen van gebruikers blijkt dat PrivateVPN een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding biedt.

4. IPVanish

IPVanish is een krachtige VPN-dienst die je met familie en vrienden kunt delen omdat je met tien apparaten gelijktijdig verbinding kunt maken als je een abonnement hebt afgesloten. Deze VPN is veilig, gebruiksvriendelijk en beschikt over enorm veel functies.

Met IPVanish heb je toegang tot meer dan 2.400 servers in 90 landen. In Frankrijk bevinden zich 26 servers die voor hoge snelheden zijn geoptimaliseerd. In de rest van Europa bevinden zich nog eens 400 servers waardoor je in de hele EU op de hoogte van het nieuws kunt blijven en sportwedstrijden kunt bekijken.

IPVanish gebruikt 256-bit-versleuteling, meerdere VPN-protocollen en een kill-schakelaar om je gegevens te beveiligen. Je kunt de dienst risicoloos uitproberen door van de niet-goed-geld-terug-garantie van 30 dagen te profiteren. Meestal zijn we niet zo enthousiast over VPN's die in de VS zijn gevestigd, maar door de enorme hoeveelheid positieve gebruikersrecensies kunnen we niet om deze provider heen.

Samenvatting

Als je in Frankrijk bent of naar dit land op reis gaat, zou dit moeten betekenen dat je van volledige vrijheid kunt genieten. Dit zou ook moeten betekenen dat je alle online activiteiten kunt uitvoeren die je wilt zonder dat je met beperkingen op basis van je geografische locatie, cybercriminaliteit of online toezicht te maken krijgt. Als je de juiste VPN gebruikt, kun je jezelf deze vrijheid bieden.

Helaas hebben we nog geen VPN gevonden die je rekening in het café in Parijs wil betalen! Maar we kunnen je wel een manier bieden om geld te besparen. Onze experts zoeken elke dag online naar de beste kortingen zodat je gebruik van de voordeligste VPN-aanbiedingen kunt maken.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Georgii Chanturidze is senior schrijver bij vpnMentor met een talent voor VPN's, cloudservices en anti-malwaretools. Voor de lezers van vpnMentor onderzoekt en test hij zorgvuldig verschillende diensten.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.