We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De beste VPN's voor PC Gaming van 2024

Sarit Newman Bijgewerkt op 24-02-2024 Onderzoeker Internet Veiligheid

De enorme stijging van de populariteit van online gokken zorgde voor een gelijke stijging in het aantal bedreiging voor online gamers. Van internet serviceproviders die browse data verzamelen en verkopen tot hacking en identiteitsdiefstal, het is noodzakelijk geworden voor gamers om VPN te gebruiken voor aanvullende online privacy en beveiliging.

Waarom u een VPN wilt voor PC Gaming

 1. U wilt toegang tot spellen die niet in uw regio beschikbaar zijn
  Wanneer u in de Verenigde Arabische Emiraten of Saudi Arabië woont kunt u geen Heavy Rain of Red Dead Redempion spelen. Als u in Iran woont, kunt u geen Pokémon Go spelen, maar met een VPN heeft u toegang tot deze games. Om dit te doen heeft u een VPN nodig met servers op locaties waar ze wel toegang hebben tot deze games.
 2. U wilt toegang tot nieuwe games
  Voor competitieve spelers is het cruciaal om te beginnen met een game wanneer deze gereleased wordt. Maar soms wordt een game eerst gereleased in andere landen voordat het in jouw land wordt gereleased. Bijvoorbeeld, als u verbind met een VPN server in Japan van uit Berlijn, dan kunt u een spel uren voor de release al spelen. Een VPN met servers in top gaming landen is de perfecte oplossing voor toegang tot uw favoriete spelen.
 3. U maakt zich zorgen over privacy en u wilt een beveiligde verbinding
  Gamingsites zijn een hub voor hackers. Het verbinden met een VPN kan uw verbinding en netwerk beveiligen, wat u zowel privacy als veiligheid geeft. Een VPN beschermt ook tegen DDoS-aanvallen, vooral in competitief gamen waar sommige spelers deze aanvallen gebruiken om de tegenstanders te ondermijnen.

Wat zijn de beste VPN's voor PC Gaming?

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Waarom u een VPN moet gebruiken

A Virtual Private Network, ook bekend als een VPN, is een dienst die online communicatie codeert en het moeilijk maakt voor ISP's, overheidsinstellingen en oorlogszuchtige personen om uw online activiteiten bij te houden. Een VPN geeft u onbeperkte toegang tot geblokkeerde spellen. Door servers te mijden die vastgekoppeld zijn aan andere regio's, kunt u elke game spelen ongeacht uw geografische locatie.

Met een VPN geeft u niet alleen toegang tot games in verschillende regio's u kunt ook uren voordat een game officieel wordt vrijgegeven in uw land toegang krijgen. Het gebruik van een VPN is een van de beste manieren om uzelf te beschermen tegen DDoS-aanvallen, vooral bij wedstrijden waarbij sommige spelers deze aanvallen gebruiken om tegenstanders te ondermijnen. Buiten dit, konden de hackers ook uw persoonlijke informatie gebaseerd op uw gaming profiel stelen en sommigen gaan zelfs zo ver dat ze uw credit card informatie stelen.

Het is niet altijd het geval dat een verbinding VPN het reactievermogen van uw game negatief vertraagt. Factoren zoals server dekking, uw locatie en kwaliteit van de VPN service hebben allemaal invloed op verbindingssnelheden en prestaties.

Een kijkje op twee van ons meest aanbevolen VPN-verbindingen

 • Staat bekend om de snelste VPN snelheden
 • Heeft servers op meer dan 3.000 locaties, dus u kunt altijd verbinding maken en uw favoriete games spelen
 • Biedt hoge encryptie en veiligheid
 • Gevestigd in de Britse Maagdelijke Eilanden waar De NSA- wetten niet van toepassing zijn
 • Houdt geen logboeken bij
 • 24/7 klantenservice

Wat uw gaming behoeften ook zijn, een goede VPN helpt u om toegang te krijgen en veilig te blijven tijdens het gamen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Sarit is een ervaren Internet beveiligingsauteur en een redacteur met een obsessie voor juiste grammatica. Zij heeft voor vele bedrijven geschreven en talrijke teksten, inclusief 300 pagina manuscripten gecorrigeerd. Ze houdt ervan om georganiseerd te zijn, en gelooft dat iedereen het recht heeft op privacy online.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.