We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

De beste VPN's voor smart tv's - hoge snelheid, lage prijs

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Smart tv's worden steeds populairder omdat deze tv's verbinding met internet kunnen maken. Het verbinden van apparaten met één gemeenschappelijk netwerk creëert een internet der dingen dat ons leven makkelijker maakt.

Uiteraard is het fijn wanneer je online inhoud rechtstreeks op je smart tv kunt bekijken. Maar verschillende programma's worden beperkt op basis van geolocatie waardoor je mogelijk geen toegang tot deze programma's hebt. De beste manier om beperkingen op basis van je locatie te omzeilen is door een VPN te gebruiken.

Waarom je een VPN voor je smart tv wilt gebruiken

 1. Je wilt onbeperkte inhoud
  Er zijn verschillende streamingdiensten die hun gebruikers op basis van geolocatie beperkingen opleggen waardoor ze geen toegang tot de inhoud hebben. Dit betekent bijvoorbeeld dat je geen toegang tot Hulu kunt krijgen als je je in het Verenigd Koninkrijk bevindt. Misschien hebben je vrienden in de VS je verteld over die geweldige Netflix-serie die ze hebben gezien, maar jij kunt er niet van genieten.
  Met een VPN kun je een Amerikaans IP-adres krijgen zodat je de beperkingen op basis van locatie kunt omzeilen. Op die manier kun je met een virtueel IP-adres Netflix of Hulu openen en genieten van alle inhoud die er over de hele wereld beschikbaar is.
 2. Je wilt niet dat je tv je kan bespioneren
  Smart tv's kunnen veel makkelijker worden gehackt dan je misschien zou denken. In 2013 heeft de Black Hat-conferentie onthuld dat smart tv's veel kwetsbaarheden hebben waar hackers eenvoudig gebruik van kunnen maken.
  Er zijn En dit geldt niet alleen voor hackers. Wat als fabrikanten van de tv's besluiten om je te bespioneren? Het is niet met zekerheid te zeggen welke mogelijkheden een smart tv hiervoor biedt. Daarom kun je er het beste voor zorgen dat de gegevens die je via je smart tv over het internet verzendt versleuteld zijn.
  Als je een VPN gebruikt, dan kunnen hackers de pakketten met gegevens niet openen en blijft je informatie verborgen.

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Er zijn veel redenen om een VPN in combinatie met een smart tv te gebruiken. Als je een apparaat verbindt met een onbeveiligd netwerk, dan levert dit een risico voor je gegevens op.

Er zijn een aantal tv's die werken op het besturingssysteem Android. Dit zou het voor hackers makkelijker kunnen maken om deze tv's te kraken, aangezien het al gelukt is om Android-smartphones en -tablets te kraken. Ze weten op welke manier het Android-platform is ontwikkeld en ze kunnen je tv gebruiken om belangrijke persoonlijke gegevens te zien.

Gelukkig hebben smart tv's geen camera. Ze kunnen dus niet zien wat je doet. Maar omdat veel tv's worden geleverd met een functie voor spraakopdrachten, kunnen ze wel je stem afluisteren.

Om ervoor te zorgen dat hackers geen privégegevens via je tv kunnen zien, kun je je gegevens het beste verbergen door de gegevens die je naar internet verzendt te versleutelen.

Als je een VPN op je smart tv installeert, dan worden je gegevens versleuteld en via een een virtueel privénetwerk verstuurd. Op het moment dat de gegevens het virtuele netwerk verlaten, is het zeer moeilijk om deze gegevens te kraken.

We zullen nu meer informatie geven over VPN die we sterk aanbevelen:

 

 • 3.000 servers in 105 landen bieden je onbeperkt toegang tot inhoud
 • Superhoge snelheden
 • Eenvoudig op je tv in te stellen.
 • 30 dagen niet-goed-geld-terug garantie
 • Biedt sterke versleuteling en beveiliging

Bekijk aanbiedingen Lees beoordelingen

Ook al zijn smart tv's erg handig, deze apparaten brengen ook een veiligheidsrisico met zich mee. Maak daarom gebruik van een VPN om je gegevens te beschermen.

Wat zijn de beste VPN voor smart tv's?

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.