We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De beste VPN's voor smart tv's - hoge snelheid, lage prijs

Guy Fawkes Bijgewerkt op 29-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Smart tv's worden steeds populairder omdat deze tv's verbinding met internet kunnen maken. Het verbinden van apparaten met één gemeenschappelijk netwerk creëert een internet der dingen dat ons leven makkelijker maakt.

Uiteraard is het fijn wanneer je online inhoud rechtstreeks op je smart tv kunt bekijken. Maar verschillende programma's worden beperkt op basis van geolocatie waardoor je mogelijk geen toegang tot deze programma's hebt. De beste manier om beperkingen op basis van je locatie te omzeilen is door een VPN te gebruiken.

Waarom je een VPN voor je smart tv wilt gebruiken

 1. Je wilt onbeperkte inhoud
  Er zijn verschillende streamingdiensten die hun gebruikers op basis van geolocatie beperkingen opleggen waardoor ze geen toegang tot de inhoud hebben. Dit betekent bijvoorbeeld dat je geen toegang tot Hulu kunt krijgen als je je in het Verenigd Koninkrijk bevindt. Misschien hebben je vrienden in de VS je verteld over die geweldige Netflix-serie die ze hebben gezien, maar jij kunt er niet van genieten.
  Met een VPN kun je een Amerikaans IP-adres krijgen zodat je de beperkingen op basis van locatie kunt omzeilen. Op die manier kun je met een virtueel IP-adres Netflix of Hulu openen en genieten van alle inhoud die er over de hele wereld beschikbaar is.
 2. Je wilt niet dat je tv je kan bespioneren
  Smart tv's kunnen veel makkelijker worden gehackt dan je misschien zou denken. In 2013 heeft de Black Hat-conferentie onthuld dat smart tv's veel kwetsbaarheden hebben waar hackers eenvoudig gebruik van kunnen maken.
  Er zijn En dit geldt niet alleen voor hackers. Wat als fabrikanten van de tv's besluiten om je te bespioneren? Het is niet met zekerheid te zeggen welke mogelijkheden een smart tv hiervoor biedt. Daarom kun je er het beste voor zorgen dat de gegevens die je via je smart tv over het internet verzendt versleuteld zijn.
  Als je een VPN gebruikt, dan kunnen hackers de pakketten met gegevens niet openen en blijft je informatie verborgen.

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Er zijn veel redenen om een VPN in combinatie met een smart tv te gebruiken. Als je een apparaat verbindt met een onbeveiligd netwerk, dan levert dit een risico voor je gegevens op.

Er zijn een aantal tv's die werken op het besturingssysteem Android. Dit zou het voor hackers makkelijker kunnen maken om deze tv's te kraken, aangezien het al gelukt is om Android-smartphones en -tablets te kraken. Ze weten op welke manier het Android-platform is ontwikkeld en ze kunnen je tv gebruiken om belangrijke persoonlijke gegevens te zien.

Gelukkig hebben smart tv's geen camera. Ze kunnen dus niet zien wat je doet. Maar omdat veel tv's worden geleverd met een functie voor spraakopdrachten, kunnen ze wel je stem afluisteren.

Om ervoor te zorgen dat hackers geen privégegevens via je tv kunnen zien, kun je je gegevens het beste verbergen door de gegevens die je naar internet verzendt te versleutelen.

Als je een VPN op je smart tv installeert, dan worden je gegevens versleuteld en via een een virtueel privénetwerk verstuurd. Op het moment dat de gegevens het virtuele netwerk verlaten, is het zeer moeilijk om deze gegevens te kraken.

We zullen nu meer informatie geven over VPN die we sterk aanbevelen:

 

 • 3.000 servers in 105 landen bieden je onbeperkt toegang tot inhoud
 • Superhoge snelheden
 • Eenvoudig op je tv in te stellen.
 • 30 dagen niet-goed-geld-terug garantie
 • Biedt sterke versleuteling en beveiliging

Lees beoordelingen

Ook al zijn smart tv's erg handig, deze apparaten brengen ook een veiligheidsrisico met zich mee. Maak daarom gebruik van een VPN om je gegevens te beschermen.

Wat zijn de beste VPN voor smart tv's?

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.