We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

ExpressVPN Werkt in China in 2024, Maar Alleen Zo

Kate Veale Bijgewerkt op 21-02-2024 Gefactcheckt door Ben Lawson Senior redactrice

China is berucht om zijn repressieve online censuurbeleid.

Inloggen op Facebook, Gmail en Twitter is misschien een vast onderdeel van je dag, maar als je in China bent, kun je deze en nog veel meer sites niet bezoeken. De autoriteiten blokkeren meer dan 10.000 websites die politieke partijen bekritiseren of zich verzetten tegen de traditionele sociale waarden van het land.

VPN's zijn krachtige internetbeveiligingsmiddelen waarmee je censuur en geografische blokkades kunt omzeilen. Helaas kun je een VPN niet installeren als je eenmaal in China bent. Dit komt omdat de Grote Firewall de websites van de meeste VPN-aanbieders blokkeert.

Dus als je van plan bent om een reis naar China te maken, hoe kun je dan in contact blijven met je vrienden en familie?

We verklappen je een geheim - het enige wat je hoeft te doen is een VPN te installeren voordat je naar China gaat! Kies een VPN die werkt in China, want veel providers slagen er niet in om de Grote Firewall te omzeilen.

ExpressVPN is een van de weinige VPN's die de censuur van China kan omzeilen. Lees verder om te zien waarom het onze beste keuze is voor internetveiligheid en online vrijheid!

Pro tip: Gebruik een van onze exclusieve coupons voor fantastische kortingen op je VPN-dienst.

Belangrijk. Mijn team en ik keuren het gebruik van een VPN voor illegale bedoelingen niet goed, inclusief het overtreden van copyrightwetten of algemene voorwaarden van streamingplatforms. China heeft het gebruik van VPN's die niet door de overheid werden goedgekeurd, verboden. Er zijn echter geen gerapporteerde situaties bekend van toeristen die moeten betalen voor het gebruik ervan. Gebruik een VPN op eigen risico en houd je aan de wetten van het land waar je je bevindt. Ook kunnen VPN's in China af en toe instabiel zijn vanwege veranderende regels en voorschriften. Hoewel elke VPN korte onderbrekingen in de dienstverlening kan ondervinden, hebben de VPN's die we zorgvuldig hebben uitgekozen een superieure betrouwbaarheid aangetoond.

ExpressVPN is de Beste VPN voor China

ExpressVPN is onze #1 VPN voor China.

Met meer dan 3.000 servers in 105 landen heb je overal ter wereld toegang tot geografisch geblokkeerde en gecensureerde content. Veel van deze servers werken in vrije landen in de buurt van China, waaronder Hong Kong en Nepal, zodat je nooit je verbindingssnelheid hoeft op te offeren voor je veiligheid. Hoe dichter je bij je server bent, hoe hoger je snelheid is.

Toen onze experts de top VPN-snelheden van de VPN-diensten testten, ontdekten ze dat ExpressVPN de snelste VPN op de markt is!

ExpressVPN biedt ook onverslaanbare beveiligingsfuncties, zoals de automatische kill switch en 256-bit encryptie.

ExpressVPN's hoogwaardige encryptie beschermt je gegevens en maakt deze onleesbaar voor de overheid en cybercriminelen.

It betekent dat de Chinese overheid je browse-activiteiten niet kan bekijken en niet kan zien dat je toegang hebt tot gecensureerde websites.

ExpressVPN's nieuwste deal 2024: ontvang 3 maanden volledig gratis op je jaarabonnement met deze huidige aanbieding! Het is niet zeker wanneer deze deal eindigt, dus controleer de dealspagina om te zien of deze nog beschikbaar is.

Een automatische kill switch is cruciaal in China omdat het onbeschermd verkeer op je netwerk blokkeert als je verbinding onstabiel wordt. Dit zorgt ervoor dat spionnen van de overheid je browse-activiteit niet kunnen zien, zelfs in het zeldzame geval dat je VPN-verbinding mislukt.

Ook is het intuïtieve app-ontwerp en de 24/7 klantenservice van ExpressVPN erg fijn. Je kunt het zelf risicoloos uitproberen met hun 30 dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie zonder vragen.

Houd er rekening mee dat China de website van ExpressVPN heeft geblokkeerd, dus je moet het installeren voordat je aankomt.

Wat Maakt ExpressVPN Een van de Beste VPN’s Die Er Zijn?

ExpressVPN doet zijn naam eer aan - het wordt consequent beoordeeld als de snelste VPN ter wereld!

De superhoge snelheden, gecombineerd met de onbeperkte bandbreedte, maken het een ideale keuze voor streaming. Met ExpressVPN kun je geografische blokkades omzeilen zodat je Netflix, Hulu, HBO en al je favoriete streamingdiensten van overal ter wereld kunt bekijken.

ExpressVPN entertaint je niet alleen - het is ook een complete internetbeveiligingsoplossing. Geniet van gemoedsrust en totale online anonimiteit met de modernste AES-256-codering, IP-maskering en een strikt no-logs beleid.

Als je nieuw bent in de wereld van VPN's, dan is ExpressVPN jouw perfecte match. De apps zijn uiterst gebruiksvriendelijk en het kiest zelfs automatisch het beste VPN-protocol voor jouw netwerk, waardoor je geen stress bij het installeren hebt.

Het heeft apps voor de meeste platformen en je kunt tot drie van je apparaten tegelijkertijd beschermen. Als je problemen ondervindt, staat professionele ondersteuning 24 uur per dag, 7 dagen per week je te hulp via online chat - hoewel dit waarschijnlijk niet eens nodig is!

ExpressVPN benefits

Samenvatting

Als je een reis naar China gaat maken, heb je een VPN nodig om je online vrijheid en veiligheid te beschermen. Helaas kun je er na aankomst in China geen downloaden omdat de overheid de websites van VPN-aanbieders heeft geblokkeerd.

Met onze eenvoudige omzeilingsmethode hoef je je veiligheid niet op te offeren tijdens je reis - je hoeft alleen ExpressVPN te downloaden voordat je aankomt!

Gebruik onze exclusieve firewall test tool om te zien of China jouw favoriete websites heeft verboden.

Je vindt misschien dit ook interessant:

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.