We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Bekijk de NFL overal online met deze eenvoudige stappen

James Milin-Ashmore Bijgewerkt op 29-02-2024 Gefactcheckt door Eric Raue Sportschrijver en Technisch Onderzoeker

Van het voorseizoen tot de Super Bowl, er is altijd wel een NFL-game op tv om naar uit te kijken.

Het is echter een dure sport om op televisie te volgen en het kan soms lastig zijn om een betaalbaar sportpakket te vinden als je niet vanuit de VS kijkt. Illegale streams zijn over het algemeen langzaam en tot de rand gevuld met advertenties met spam, maar er is een eenvoudig alternatief.

Met een VPN kun je alle actie van over de hele wereld bijhouden. Je krijgt er toegang mee tot geografisch beperkte content, maar je hebt fatsoenlijke snelheden nodig om live actie zonder onderbrekingen te kunnen streamen.

In dit artikel lees je alles wat je moet weten om te kunnen beginnen.

Begin Nu met Kijken!

Hoe je het NFL-seizoen 2024 kunt bekijken: Beknopte handleiding

Hier volgt een korte, stapsgewijze handleiding om aan de slag te gaan met een VPN en Sling TV.

  1. Kies een VPN-provider met een grote verscheidenheid aan snelle Amerikaanse servers. (We raden CyberGhostaan!)
  2. Meld je aan en download de clienttoepassing voor jouw apparaat (dat wil zeggen: Windows, Mac, etc.)
  3. Kies een Amerikaanse serverlocatie om de Sling TV-dienst te deblokkeren.
  4. Open de website van Sling TV en meld je aan om te beginnen.

Als je een Sling TV-account wilt aanmaken met je VPN, kun je deze hier krijgen zonder een Amerikaanse creditcard.

Waarom je een VPN nodig hebt voor het kijken naar het NFL-seizoen 2024

NFL-uitzendingen zijn vaak beperkt buiten de VS, daarom is Sling TV een geweldig alternatief voor veel lokale omroepen in andere landen. Hun website kan worden gebruikt om verschillende Amerikaanse programma's te bekijken en wordt tegen een vast maandelijks tarief in rekening gebracht. Sling TV is ideaal voor het streamen van NFL-content, maar is vanwege regionale beperkingen alleen beschikbaar voor gebruikers in de VS. Voor alle anderen zal het platform de volgende foutmelding geven:

2018 NFL Season - Sling tv

Met een VPN (Virtual Private Network) kun je een nieuw IP-adres kiezen terwijl je online bent. Naast anonimiteit biedt een VPN je ook toegang tot verschillende content, die eerder werd geblokkeerd vanwege je locatie.

Het belangrijkste is dat je op zoek moet gaan naar een VPN met solide verbindingssnelheden. Dit heeft te maken met het encryptieproces, wat enige tijd kan duren om data van jouw apparaat naar hun servers te verzenden en te ontvangen. Niemand wil immers dat de actie halverwege begint te bufferen.

Een goede selectie van Amerikaanse serverlocaties is ook een must, zodat je een alternatief hebt voor het geval dat Sling TV een aantal van de IP-adressen van de VPN-providers verbiedt.

Hoewel je in theorie een gratis VPN kunt gebruiken, beperken de meeste aanbieders op een of andere manier hun diensten. Dit kan leiden tot tragere verbindingssnelheden en/of minder serverlocaties en in sommige gevallen kunnen ze je bombarderen met advertenties of zelfs jouw data aan derden verkopen. Je weet hoe het werkt: je krijgt waar je voor betaalt.

Het goede nieuws is dat een flink aantal hoogwaardige VPN-providers gratis proefabonnementen en geld-terug-garanties bieden, zodat je ze kunt uitproberen voordat je een verbintenis aangaat. Je kunt altijd je geld terugvragen of overstappen naar een andere gratis service als de proefperiode voorbij is. Maar als je eenmaal de voordelen van een goede VPN hebt ervaren, besluit je misschien wel om te blijven betalen voor de premium-service.

Afgezien van verbindingssnelheden en een keuze uit Amerikaanse servers, is het de moeite waard om na te denken over de prijs en de gebruikersinterface. We hebben met al het bovenstaande rekening gehouden om je een lijst met de beste VPN's te bieden voor het bekijken van het NFL-seizoen 2024 vanaf elke locatie.

De beste VPN's voor het bekijken van het NFL-seizoen 2024

We hebben een lijst samengesteld met vijf van de beste VPN's voor NFL-uitzendingen in 2024. Elk van deze aanbieders heeft een aantal hogesnelheidsservers in de VS, die kunnen worden gebruikt om Sling TV te deblokkeren.

1. CyberGhost

CyberGhost is een capabele VPN met meer dan 165 Amerikaanse serverlocaties, die kunnen worden gebruikt om toegang te krijgen tot de NFL met Sling TV. Je krijgt het voor een betaalbare prijs, zonder veel te hoeven inleveren op het gebied van algehele verbindingssnelheden.

Een aantal voordelen van deze provider, zoals de mogelijkheid tot het tegelijkertijd verbinden van 7 apparaten op één account en een automatische kill switch voor een verbeterde online-beveiliging, maken het tot een populaire keuze.

Als je meer wilt streamen dan de NFL, moet je weten dat dit niet werkt met US Netflix, maar het is compatibel met BBC iPlayer. Ze bieden een standaard 45 dagen geld-terug-garantie.

Aanbieding ExpressVPN Juni 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

2. ExpressVPN

De gelikte UI (User Interface) in combinatie met betrouwbare verbindingssnelheden maakt ExpressVPN tot een ander geweldig alternatief. Hoewel deze provider iets duurder is dan de norm, is het de moeite waard: je krijgt toegang tot 13 premium serverlocaties in de VS. Het is eenvoudig om er een te vinden, die met Sling TV kan worden gebruikt. Veel gebruikers zijn het erover eens dat dit een van de snelste VPN’s op de markt is.

Ze bieden ook een 30-dagen geld-terug garantie waar je gebruik van kunt maken om de VPN uit te proberen.

3. PrivateVPN

Als je op zoek bent naar een betrouwbare provider denk dan ook aan PrivateVPN. Het is concurrerend geprijsd (aan de ondergrens) en het is geweldig als je alles uit Sling TV wilt halen.

Hoewel het een kleiner bedrijf is, zijn er veel overeenkomsten met de meer gevestigde providers. Ze hebben een uitstekende klantenservice, evenals een solide encryptie en ondersteuning voor P2P-verkeer en hun fans zijn er dol op.

PrivateVPN biedt een 30 dagen geld-terug-garantie zolang je in totaal minder dan 100 GB aan data hebt verbruikt.

4. Hotspot Shield

Als je op zoek bent naar een betaalbare VPN, zoek dan niet verder dan Hotspot Shield. Deze provider maakt op zijn website openlijk reclame voor het vermogen om Sling TV te deblokkeren en ze staan bekend om de gratis (advertentie-ondersteunde) versie van hun software.

Een van de redenen waarom ze zoveel positieve reviews krijgen, is het feit dat ze wereldwijd over meer dan 2000 servers beschikken en de meeste hiervan zijn snel genoeg om de NFL te kunnen streamen.

Als je je zorgen maakt over je privacy, denk er dan aan dat het bedrijf heeft toegegeven dat het “geaggregeerde data” verzamelt over de websites, die gebruikers hebben bezocht. Maar dat zou geen probleem moeten zijn als je de wedstrijden alleen vanuit het buitenland wilt bekijken.

Je kunt binnen 45 dagen je geld terugkrijgen, dus je hebt een tijdje om een beslissing te nemen.

Conclusie

Een VPN-provider van topkwaliteit zal in staat zijn om je te voorzien in al je NFL-streamingbehoeften in combinatie met Sling TV. Zonder dit zul je waarschijnlijk vastlopen bij het vinden van een gratis stream, wat zal betekenen dat je je door met malware geteisterde websites moet worstelen om een middelmatige video te kunnen vinden. Met Sling TV hoef je je slechts één maand achtereen vast te leggen, wat het gemakkelijk maakt om te zien of dit op de lange termijn iets voor je is.

Wil je wat geld besparen op je nieuwe VPN-service? Bekijk hier de beste deals.

Samenvattend, de beste VPN's voor het bekijken van Kansas City Chiefs versus Tampa Bay Buccaneers vanaf elke locatie zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 83%!
2
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
3
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
4
9.1 /10
9.1 Onze Score
Bespaar 77%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

James Milin-Ashmore is een sport en tech schrijver uit Londen, die sinds 2013 professioneel schrijft. Hij heeft een passie voor privacy en online veiligheid en schrijft graag reviews over de nieuwste hardware en software.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.