We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je in 2024 KIJK kunt streamen van buiten Nederland

Kate Veale Senior redactrice

Als je een reis naar het buitenland plant en hoopt op de hoogte te kunnen blijven van je favoriete Nederlandse tv-programma's, sportprogramma’s en lokaal nieuws op KIJK, staat je misschien een enorme teleurstelling te wachten.

Helaas gebruikt KIJK geo-locatietechnologie, een technologie die iedereen blokkeert die van buiten Nederland toegang tot hun diensten probeert te krijgen. Met een VPN kun je je werkelijke locatie "vervalsen" door verbinding te maken met servers in Nederland. Op deze manier kun je overal ter wereld toegang krijgen tot je favoriete kanalen, zoals SBS6, Net5 en Veronica.

Als het gaat om snelheid en ontgrendelingsmogelijkheden, is er geen betere VPN voor toegang tot KIJK buiten Nederland dan ExpressVPN. Bovendien biedt deze provider een 30-daagse geld-terug-garantie. Probeer het uit en als je niet tevreden bent, zeg je gewoon je abonnement op.

Snelgids: Hoe je KIJK kunt ontgrendelen in 3 eenvoudige stappen

 1. Download een VPN. Ik raad ExpressVPN aan vanwege de hoge snelheden en het enorme wereldwijde servernetwerk waarmee je vrijwel overal ter wereld verbinding kunt maken met KIJK.
 2. Maak verbinding met een server in Nederland.
 3. Begin met kijken naar KIJK.

Probeer ExpressVPN 30 dagen lang GRATIS uit!

Waarom je een VPN nodig hebt om naar KIJK te kunnen kijken

Toegang tot KIJK is beperkt voor iedereen die zich buiten Nederland bevindt. Als je buiten de landsgrenzen woont of op reis bent, heb je een VPN nodig om het drama Als de Bruid van Huis Is te kunnen volgen, je favoriete sporten te bekijken en lokaal nieuws te volgen.

Een VPN zorgt voor een veilige, versleutelde verbinding tussen je apparaat en de Nederlandse servers waarmee je verbinding maakt. Door dit te doen, laat een VPN het lijken alsof je toegang hebt tot KIJK vanuit je luie stoel in Nederland. Bovendien kun je ook veel geografisch beperkte content en services, zoals de Amerikaanse Netflix ontgrendelen.

Als je een van de volgende VPN’s gebruikt, zul je absoluut geen problemen hebben om overal ter wereld toegang te krijgen tot KIJK. Het beste is dat alle VPN's op mijn lijst gratis proefversies en geld-terug-garanties bieden!

1. ExpressVPN — Beste privacy voor het streamen van KIJK

 • 3.000 servers wereldwijd, zodat je overal vandaan toegang hebt tot KIJK
 • Geen buffervertragingen en onbeperkte bandbreedte
 • 8 gelijktijdige apparaatverbindingen
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Disney +, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, Vudu en meer
 • Compatibel met:Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

Met meer dan 3.000 servers across 105 landen, waaronder servers in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag, kon ik gemakkelijk een Nederlands IP-adres krijgen waarmee ik KIJK in hoge definitie kon streamen.

Deze VPN maakt gebruik van AES-256-versleuteling - dat is dezelfde versleutelingsstandaard, die is aangenomen door de Amerikaanse overheid en wordt gebruikt door beveiligingsexperts over de hele wereld voor het beveiligen van geheime informatie. Dit hoge versleutelingsniveau beschermt je internetverkeer; het ontcijferen van informatie is vrijwel onmogelijk omdat er elke 60 minuten een nieuwe coderingssleutel wordt toegevoegd.

ExpressVPN is ook uitgerust met een automatische kill switch, die je gevoelige informatie beschermt, inclusief je echte IP-adres als de VPN wordt verbroken. Het heeft ook een strikt beleid zonder logboeken, wat betekent dat geen van je gegevens of geschiedenis wordt opgeslagen.

ExpressVPN is compatibel met de meeste grote apparaten en je kunt je abonnement opsplitsen over vijf verschillende apparaten. Ik kon SBS6, Net5 en Veronica streamen vanaf mijn laptop en tablet en kon het nieuws onderweg volgen vanaf mijn telefoon.

ExpressVPN biedt ook een geld-terug-garantie van 30 dagen. Ik heb het uitgeprobeerd en hoewel ze een paar pogingen deden om mij te laten blijven, nadat ik hen had verzekerd dat ik niet geïnteresseerd was, stortten ze het geld binnen een week weer op mijn rekening.

Deze VPN heeft een van de meest vertrouwde privacybeleidsregels in de branche. En als je je echt zorgen maakt over privacy, kun je zelfs voor je abonnement in Bitcoin betalen.

Bekijk KIJK Nu met ExpressVPN!

2. CyberGhost — Meest gebruiksvriendelijke VPN voor het streamen van KIJK

 • Ruim 11.690 servers in 100 landen, waaronder 160 servers in Nederland
 • 45-daagse geld-terug-garantie
 • 7 gelijktijdige apparaatverbindingen
 • Geoptimaliseerde servers streaming en het downloaden van torrents
 • Werkt met: Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, Vudu, HBO GO, Disney+ en meer
 • Compatibel met:
 • Apps beschikbaar in het Nederlands
Juli 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

Van alle VPN's die ik heb getest, is CyberGhost verreweg de meest gebruiksvriendelijke. Ik raad het altijd aan iedereen aan voor wie VPN-technologie nieuw is. Dankzij de intuïtieve apps kun je het binnen enkele minuten op je apparaten gebruiken.

De servers van deze VPN zijn gelabeld op basis van de streamingproviders waartoe ze het beste toegang bieden. Hoewel er nog geen specifieke server speciaal voor KIJK is, kon ik met alleen al meer dan 160 servers in Nederland, KIJK probleemloos in HD streamen.

Deze VPN is ontworpen met het oog op streaming. Met ongeveer 11.690 servers in gebruik, is CyberGhost zowel ongelooflijk snel als zeer betrouwbaar als het gaat om het ontgrendelen en streamen van KIJK.

CyberGhost beschikt ook over 256-bits AES-versleuteling, lekbeschermingssoftware en een ingebouwde kill switch waarmee ik KIJK kon streamen zonder het gevoel te hebben dat mijn privacy in gevaar was.

Sterker nog, CyberGhost biedt een geld-terug-garantie van 45 dagen — en in al mijn jaren dat ik VPN’s aan het testen ben, heb ik nog nooit zoiets gezien. Neem contact met hen op via live chat-ondersteuning als je vragen hebt.

Bekijk KIJK Nu met CyberGhost!

3. Private Internet Access — Enorm aantal servers voor toegang tot KIJK vanaf elke locatie

 • 29.650 servers in 91 landen
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Ongelimiteerd gelijktijdige apparaatverbindingen
 • Stream zonder onderbreking in HD vanaf een van de vele servers
 • Werkt met Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sky Go en meer
 • Compatibel met:
Deze VPN is relatief nieuw voor mij, dus werd ik nogal overweldigd toen PIA erin slaagde elke snelheidstest te doorstaan. Private Internet Access bewees niet alleen geweldig te zijn voor het streamen van KIJK, maar ook voor toegang tot andere providers met anti-VPN-technologie, waaronder Amerikaanse Netflix en Hulu.

Met één abonnement kon ik Private Internet Access gebruiken op maximaal Ongelimiteerd afzonderlijke apparaten, waardoor ik KIJK onderweg kon streamen. Bovendien krijg je met 29.650 servers in 91 landen eenvoudig toegang tot KIJK vanaf vrijwel alle locaties ter wereld.

Deze VPN bestrijkt het hele spectrum van beveiligingsfuncties, die nodig zijn om KIJK veilig te kunnen streamen, inclusief versleuteling van militaire kwaliteit, een automatische kill switch en een strikt beleid zonder logboeken dat Private Internet Access ervan weerhoudt om identiteits-onthullende informatie te kunnen opslaan of verkopen.

Deze VPN biedt een 30-daagse geld-terug-garantiee. Ik wachtte tot dag 28 voordat ik mijn geld terug vroeg. Na een paar pogingen om te voorkomen dat ik zou opzeggen, stortten ze mijn geld terug op mijn bankrekening.

Bekijk KIJK Nu met Private Internet Access!

Veelgestelde vragen over VPN's voor KIJK

Hoe kom ik aan een Nederlands IP-adres?

Als je niet bekend bent met VPN's, is dit proces waarschijnlijk eenvoudiger dan je denkt. Met behulp van een VPN hoef je alleen maar verbinding te maken met een server in Nederland – en dat is alles. Je hebt nu een Nederlands IP-adres en kun je zoveel en vaak als je wilt KIJK-content streamen.

Kan ik een gratis VPN gebruiken voor het streamen van KIJK-content van buiten Nederland?

Hoewel er tal van gratis VPN's beschikbaar zijn, zijn ze helaas zeer onbetrouwbaar en vaak ronduit niet in staat om toegang te krijgen tot veel internationale streamingsproviders. Bovendien kunnen ze uit veiligheidsoogpunt niet worden vertrouwd, omdat ze de neiging hebben om logboeken bij te houden met persoonlijke informatie, die kan worden opgeslagen en aan derden kan worden overgedragen. Om deze reden raad ik aan om een VPN te kiezen, die is uitgerust met een beleid zonder logboeken, omdat dit ervoor zorgt dat je persoonlijke informatie niet wordt opgeslagen en overgedragen aan de overheid of andere derde partijen.

Mijn VPN is verbonden, waarom heb ik geen toegang tot KIJK?

Zolang je een premiumservice gebruikt, zou je dit probleem niet moeten tegenkomen, maar als dat wel het geval is, raak dan niet in paniek. Het betekent simpelweg dat de anti-VPN-technologie van KIJK het gebruik van een VPN heeft gedetecteerd. In dit geval hoef je alleen de verbinding met je huidige server te verbreken en opnieuw verbinding te maken met een andere Nederlandse server – en klaar is kees. Je zou nu toegang moeten hebben tot KIJK.

Begin nu met het streamen van KIJK vanaf elke locatie

Premium VPN's zijn uitgerust met tal van Nederlandse servers die KIJK overal ter wereld kunnen ontgrendelen. Toegang tot deze servers geeft je onbeperkt toegang tot de volledige bibliotheek van KIJK.

Een provider als ExpressVPN beschermt je verbinding tegen schadelijke aanvallen, waardoor je persoonlijke informatie veilig blijft en je identiteit anoniem blijft. Noch de Nederlandse overheid, noch je internetprovider kunnen je online activiteiten volgen.

Je hoeft mij niet op mijn woord te geloven - test ExpressVPN zelf uit met behulp van de risicovrije 30-daagse geld-terug-garantie.

Samenvattend, zijn de beste VPN's voor het streamen van KIJK in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.