We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je HMA kunt opzeggen en je je geld kunt terugkrijgen

Georgii Chanturidze Senior Schrijver

HMA is een geweldige VPN, die platform overschrijdende mogelijkheden en een van 's werelds grootste servernetwerken biedt. Het heeft echter ook beperkte aanpassingsmogelijkheden en is duurder dan de gemiddeld VPN.

Dus als je HMA hebt geprobeerd en het je niet helemaal bevalt, wat kun je dan doen?

HMA biedt een geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt je account sluiten en je geld terugvragen. Het restitutiebeleid heeft echter een aantal beperkingen. Hieronder vind je de details.

Dit zijn de stappen, die je moet volgen om je HMA-abonnement op te zeggen en je geld terug te krijgen.

Korte handleiding voor het opzeggen van HMA en het aanvragen van een terugbetaling

Hier volgt een korte samenvatting van het terugbetalingsproces van HMA. Alle details zijn verderop te lezen.

  1. Open hidemyass.com en log in op je HMA-account.
  2. Annuleer je abonnement.
  3. Zoek de pagina How to apply for a refund (Hoe vraag ik een teruggave aan) en klik op de link I want to request a refund (Ik wil een teruggave aanvragen).
  4. Gebruik het contactformulier om je teruggave aan te vragen.
  5. Beantwoord de e-mail die je ontvangt en je ontvangt binnen 24 uur je geld terug.

Houd er echter rekening mee dat als je HMA opzegt, je verbinding onbeschermd is en je gegevens en apparaat worden blootgesteld aan spionageactiviteiten van je ISP, hacking, overheidssurveillance en gegevensverzameling door derden. Je raakt ook de toegang kwijt tot geografisch beperkte diensten, zoals Netflix.

Het vinden van een nieuwe VPN, die beter past bij jouw behoeften, zou dus je volgende stap moeten zijn. Een goed alternatief dat we ten zeerste aanbevelen, is ExpressVPN, omdat deze VPN uitstekende snelheden, ongeëvenaarde beveiliging en een enorm netwerk van servers biedt.

ExpressVPN is een wereldwijde favoriet onder gebruikers en biedt geweldige kortingen en een geld-terug-garantie van 30 dagen.

Krijg Nu ExpressVPN!

Hoe je je HMA terugbetaling kunt krijgen: stapsgewijze handleiding

Het is belangrijk op te weten dat er een paar beperkingen zijn aan de 30-daagse geld-terug-garantie van HMA. Om in aanmerking te komen voor een volledige teruggave:

  • moet je de service binnen de eerste 30 dagen opzeggen
  • mag je gedurende die 30 dagen niet meer dan 10 GB aan gegevens over het servernetwerk hebben overgedragen
  • mag je de service niet voor meer dan 100 sessies hebben gebruikt

Als je een van deze limieten hebt overschreden, geeft HMA mogelijk nog een gedeeltelijke terugbetaling. Je moet de onderstaande stappen volgen en hopen op het beste.

Het opzegproces is eenvoudig, maar je moet wel een contactformulier invullen om je teruggave aan te vragen. Het is ook een goed idee om contact op te nemen met je betalingsprovider (PayPal bijvoorbeeld) om ervoor te zorgen dat je automatische betalingen worden stopgezet.

Hier lees je hoe de procedure werkt en wat je onderweg tegen zult komen.

Stap 1

Open hidemyass.com en log in op je account met behulp van de gegevens, die je hebt gebruikt toen je je voor het eerst bij HMA aanmeldde.

hma refund (1)

Stap 2

Nadat je bent ingelogd, word je doorgestuurd naar de pagina Manage Your Account (Mijn Account Beheren). Scrol omlaag naar de sectie Your HMA! Licenses (Jouw HMA! Licenties) en klik op Cancel Subscription (Abonnement annuleren).

hma refund (2)

Stap 3

Er verschijnt nu een pop-upvenster waarin je wordt gevraagd om te bevestigen dat je wilt annuleren. Klik op Ja om te bevestigen.

hma refund (3)

Stap 4

Je abonnement en terugkerende betalingen zijn nu geannuleerd. De volgende stap is om je teruggave aan te vragen. Klik op het tabblad Help bovenaan de pagina en typ refund (terugbetaling) in de zoekbalk. Klik op How to apply for a refund (Hoe vraag je een teruggave aan).

Hiermee word je naar de pagina voor teruggave geleid. Klik op de link I want to request a refund (Ik wil een teruggave aanvragen).

hma refund (4)

Stap 5

Vul de gevraagde gegevens in op het contactformulier en voeg een bericht toe waarin je vermeld dat je dat je een teruggave aanvraagt. Klik op Verzenden. Je zou onmiddellijk een automatisch antwoord moeten ontvangen waarin staat dat je verzoek is ontvangen.

hma refund (5)

“Zonder opgave van redenen” klopt niet helemaal - Er is nog een stap!

Dus dat is bijna alles. We ontvingen binnen 24 uur een e-mail met het verzoek om een reden op te geven waarom we wilden annuleren, samen met ons oorspronkelijke bestelnummer. Het bestelnummer is terug te vinden in het welkomstbericht dat je hebt ontvangen toen je je aanmeldde.

Nadat we onze reactie met het bestelnummer en de reden hadden verzonden, werd onze terugbetaling binnen een dag verwerkt. De reden hoeft niet iets speciaals te zijn. We hebben alleen gezegd dat we de service niet langer nodig hadden.

Kies een nieuwe VPN om beschermd te blijven

Nadat je je geld van HMA terug hebt gekregen, vergeet dan niet om je aan te melden bij een nieuwe provider, die beter aan je behoeften voldoet op het gebied van privacy, beveiliging en toegang tot content. ExpressVPN biedt momenteel enorme kortingen op abonnementen, dus dit kan een goed moment zijn om onze # 1 gewaardeerde VPN uit te proberen.

Hieronder vind je enkele van de beste VPN's die we hebben getest. Het zijn allemaal geweldige alternatieven voor HMA. Meer informatie over deze VPN’s is vinden op onze beoordelingspagina.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Georgii Chanturidze is senior schrijver bij vpnMentor met een talent voor VPN's, cloudservices en anti-malwaretools. Voor de lezers van vpnMentor onderzoekt en test hij zorgvuldig verschillende diensten.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.