We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Bekijk alles van ZDF Duitsland online vanaf elke loacatie (2024)

James Milin-Ashmore Bijgewerkt op 14-02-2024 Sportschrijver en Technisch Onderzoeker

Voor het beste van de Duitse televisie heb je volledige toegang tot ZDF-netwerken nodig. Intense thrillers zoals Ruhe Sanft, aangrijpende documentaires, zoals Im Land der Taliban en slimme politieke praatprogramma’s hebben ervoor gezorgd dat ZDF jaar in jaar uit in de top van Duitse tv-beoordelingen staat.

Via de ZDF-website kun je zowel livestreams als gemiste programma’s bekijken - zolang je je in Duitsland bevindt. Een aantal programma’s worden ook aangeboden in Oostenrijk en Zwitserland, maar als je ergens anders vandaan toegang probeert te krijgen tot ZDF-programma’s, zal de website zal je vertellen dat je pech hebt.

Of je nu een Duitser bent, die in buitenland op vakantie is of gewoon een fan bent van een aantal van de beste programma’s op de Duitse tv, de eenvoudigste manier om deze geografische restricties te omzeilen, is om een VPN (Virtueel Private Network) te gebruiken.
In dit artikel lees je alles over wat je moet doen om vanaf alle locaties ter wereld ALLES van ZDF te kunnen bekijken.

Nu beginnen met kijken

Hoe je naar ZDF Duitsland kunt kijken: een beknopte handleiding

  1. Kies een VPN-provider die ZDF-streams kan deblokkeren. (We hebben een aantal van hen getest om tot onze beste keuzes te komen, zoals CyberGhost en ExpressVPN. )
  2. Download, installeer en open de VPN-app op het apparaat van je voorkeur.
  3. Meld je aan en maak verbinding met een Duitse server.
  4. Open de ZDF-website “ZDF.de”.
  5. Kies een kanaal of programma en begin met streamen!

Waarom je een VPN nodig hebt om ZDF Duitsland te kunnen bekijken

Met een VPN met Duitse serverlocaties kun je alles van ZDF Duitsland bekijken. Een aantal gemiste programma’s, zoals Berlin und wir! zijn wereldwijd beschikbaar, maar live-kanalen, zoals ZDF HD, zijn buiten Duitsland geblokkeerd.

Zelfs Zwitserse en Oostenrijkse kijkers kunnen geen toegang krijgen tot de meeste ZDF-livestreams. Het jeugdgeoriënteerde ZDFneo kan in beide landen worden bekeken en het kindernetwerk KiKa kan in Oostenrijk worden bekeken, maar je hebt een Duits IP-adres nodig om alle programma’s te ontgrendelen, die ZDF zo beroemd hebben gemaakt.

Door je daadwerkelijke IP-adres te vervangen door een IP-adres van een server in Duitsland wordt je echte locatie gemaskeerd en misleidt een VPN de ZDF-website, zodat je toegang krijgt alsof je een lokale kijker bent.

Behalve toegang tot ZDF-streams geven de beste VPN's je ook toegang tot talloze andere geblokkeerde websites en diensten, zoals de Duitse Netflix en RTL, evenals andere internationale zenders, zoals BBC iPlayer en Hulu Live TV.

Zorg ervoor dat je een VPN kiest met supersnelle, stabiele verbindingen. Het heeft niet veel zin om toegang tot ZDF te hebben als je videostreaming wordt gehinderd door vertragingen en buffering.

Naast de mogelijkheid van het blokkeren van content, is het ook belangrijk dat je een VPN kiest, die je online-gegevens veilig houdt. Met de juiste beveiligingsfuncties kun je browsen zonder te worden gevolgd door de overheid of ISP: een aantrekkelijk vooruitzicht in landen waar privacy niet is gegarandeerd.

De beste VPN’s om vanaf elke locatie ZDF Duitsland te kunnen bekijken

Deze VPN-providers hebben allemaal onze uitgebreide tests voor beveiliging, snelheid en deblokkeringsvermogen doorstaan.

1. CyberGhost

cyberghost multiple devices

CyberGhost is onze topkeuze voor snelheid, betrouwbaarheid en prijs en is perfect voor het bekijken van Duitse tv-streams, waar je ook bent. Het CyberGhost-netwerk omvat 448 serverlocaties in Duitsland en meer dan 5.700 wereldwijd.

Deze VPN kan zonder problemen worden gebruikt voor P2P-bestandsdeling en met dedicated servers voor streaming kun je zonder vertraging live video’s van hoge kwaliteit op je apparaat bekijken.

Het aanmeldingsproces en de installatie zijn eenvoudig. Je kunt hetzelfde account gebruiken om tegelijkertijd tot 7 apparaten te verbinden.

AES-256-encryptie beschermt jouw data, ondersteund door extra privacy-functies, zoals een automatische kill switch, DNS-lekbescherming en dubbele codering. Gebruikers zijn het erover eens dat CyberGhost een van de beste VPN's is voor een breed scala aan online-activiteiten.

Geld-terug-garantie: 30 dagen
Gratis proefversie: ja, 7-daagse proefperiode op Android en iOS; proefversie beschikbaar voor Windows

2. ExpressVPN

ExpressVPN devices

ExpressVPN heeft de hoogste verbindingssnelheden van alle VPN-diensten die we hebben getest. Ondanks dat ze slechts vier Duitse servers hebben, minder dan de meeste VPN's op deze lijst, levert deze VPN, die is gevestigd op de Britse Maagdeneilanden, naadloos ZDF-streams van hoge kwaliteit.

ExpressVPN is iets duurder dan de anderen op deze lijst, maar je krijgt zeker de premium service waarvoor je betaalt.
De versleuteling en netwerkbeveiliging zijn net zo solide als je zou verwachten van een topklasse VPN met functies, zoals een kill switch, DNS-lekbeveiliging en dubbele codering. ExpressVPN biedt ook 24/7 ondersteuning via live chat met responsieve, deskundige medewerkers.

Wanneer je alles bij elkaar optelt, is het niet moeilijk om te begrijpen waarom ExpressVPN zo hoog scoort bij gebruikers, die online-content willen streamen.

Geld-terug-garantie: 30 dagen
Gratis proefversie: ja, 7-daagse proefversie alleen voor iOs en Android

3. PrivateVPN

privatevpn devices

PrivateVPN is een kleinere, budgetvriendelijke provider, die goed kan concurreren met de grote jongens. Hoge snelheden, betrouwbaarheid, veel geweldige extra functies en een sterke toewijding aan online-privacy hebben ervoor gezorgd dat ze een van hoogste gebruikersscores hebben onder de premium VPN-diensten.

Deze Zweedse VPN maakt maximaal 6 gelijktijdige verbindingen mogelijk en houdt geen gebruikersinformatie apart van een rekeningnummer. Je kunt zelfs anoniem betalen, waardoor PrivateVPN ideaal is als je geen sporen op het internet wilt achterlaten.

De supersnelle Duitse servers van het netwerk (twee fysieke en één virtuele) zijn goed voor streaming en de 2048-bit-encryptie met AES-256 houdt je data veilig.

De klantenondersteuning reageert niet zo snel als onze top drie, maar als je op zoek bent naar een goedkopere optie, is PrivateVPN absoluut het overwegen waard.

Geld-terug-garantie: 30 dagen
Gratis proefversie: Ja - neem contact op met de ondersteuning voor een geschenkcode

4. IPVanish

ipVanish Devices

IPVanish is met 57 serverlocaties in Duitsland ook een geweldige keuze. Het aantal servers is meer dan genoeg om van de nieuwste ZDF-content te kunnen genieten. Functies omvatten een standaard AES-256-encryptie, die jouw data beveiligt, een eenvoudige interface en een netwerk dat responsief en snel is.

Als privacy en anonimiteit jouw topprioriteiten zijn, moet je weten dat deze, in de VS gevestigde provider, in het verleden datalogs heeft gedeeld met de Amerikaanse Department of Homeland Security. Het bedrijf is sindsdien van eigenaar veranderd, waardoor de maatregelen voor gebruikersbescherming ten goede zijn veranderd.

Als absolute privacy je niet heel veel uitmaakt en je gewoon de grote geblokkeerde Duitse programma’s wilt bekijken, dan is IPVanish een goede optie. Als je meer over deze VPN wilt weten, bekijk dan onze gebruikersrecensies.

Geld-terug-garantie: 7 dagen
Gratis proefversie: nee

Samenvatting

Neem geen genoegen met gedeeltelijke toegang tot je favoriete Duitse programma’s, als een goede VPN je het hele familienetwerk van ZDF van waar ook ter wereld kan aanreiken. Van films tot doordachte politieke discussies, je kunt het allemaal bekijken, waar en wanneer je maar wilt.

Maak gebruik van gratis proefversies en geld-terug-garanties om onze aanbevolen providers uit te proberen en te zien welke voor jou het beste werkt om ZDF te bekijken. Als je er klaar voor bent om je te abonneren, bekijk dan onze pagina met geweldige deals om de best mogelijke prijs voor je abonnement te krijgen.

Als je op zoek bent naar een eenvoudige manier om de beste films en documentaires van providers over de hele wereld te streamen, inclusief het VK, de VS, Frankrijk en Italië, naast Duitsland, bekijk dan ons artikel over de beste VPN’s voor het streamen van films.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

James Milin-Ashmore is een sport en tech schrijver uit Londen, die sinds 2013 professioneel schrijft. Hij heeft een passie voor privacy en online veiligheid en schrijft graag reviews over de nieuwste hardware en software.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.