We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Een ExpressVPN account aanmaken en in Windows installeren

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

Voordat u iets doet, adviseren wij u onze beoordelingspagina voor ExpressVPN te bezoeken en daar de laatste updates van onze gebruikers te lezen. Dit zal u helpen een verstandig besluit te nemen met de betrekking tot de VPN die het beste bij u past.

Aanbod en prijzen

U gaat eerst naar ExpressVPN website en klikt op "Get expressVPN". Dit brengt u op een pagina waar aanbiedingen en prijzen staan, hier kunt u kiezen voor het aanbod wat bij u past. In dit geval is het enige verschil tussen de aanbiedingen de duur van het abonnement en de prijs per maand. De aanschaf van een jaarabonnement is het meest voordelig als u kijkt naar de kosten  per maand.

get expressvpn plans and pricing

Voer vervolgens uw e-mailadres en voltooi het betalingsproces. U krijgt een email om uw betaling te verifiëren en kant-en-klare links om te starten. Het volgende wat u ziet is een wachtwoord set-up scherm. ExpressVPN zal een automatische wachtwoord suggereren, maar u kunt ook uw eigen wachtwoord in te stellen als u verkiest.

expressVPN password setup

De laatste stap voor de installatie is erg belangrijk en relatief makkelijk over het hoofd te zien, dus goed opletten. Op het scherm ziet u een activeringscode, die u nodig hebt om te kopiëren en te bewaren voor later. Hierna klikt u op download voor de gewenste versie van de app, afhankelijk van het apparaat en het besturingssysteem dat u gebruikt. Voor deze demonstratie, zullen we de "Windows 7, 8 en hoger" installatieproces volgen.

step4 blurred

Installatie proces

Na het downloaden is voltooid, opent de installatie wizard en volg de instructies: Klik op installeren, Next enzovoorts.

Install expressvpn on windows

Tijdens het volgen van de installatie werd een andere setup wizard geopend, die enigszins verwarrend was. Er wordt geen actie van onze kant gevraagd en beide processen worden vanzelf beëindigd.

Install expressvpn on windows

Configuratie

Zodra de installatie is voltooid, wordt ExpressVPN automatisch geopendop uw computer en dan wordt er gevraagd om uw activeringscode. Hopelijk heb je het eerder bewaard, maar zo niet, dan kunt u altijd een nieuwe krijgen door het volgen van de volgende link. Voer uw code in het tekstvak en klik op "OK".

expressVPN activation Code

Vervolgens zal ExpressVPN een server aanbevelen om te gebruiken. Klik op "connect" en dit brengt u naar die server, of als alternatief, te klikken op "selecteer een andere locatie" zal u een lijst tonen met alternatieve servers om uit te kiezen:

step10 (1)step11 (1)

Wilt u een extra apparaat aansluiten, zoals een smartphone of tablet, dat zou dit een goed moment zijn om het te doen door te klikken op "Aan de slag" aan de onderkant van het venster ExpressVPN. Aangezien deze gids voor Windows-gebruikers is, zullen we niet in detail treden over hoe dat te doen op dit moment. Wat wij willen benadrukken is dat het abonnement ExpressVPN u het recht geeft om de software op veelvoudige apparaten te gebruiken gelijktijdig, dat vrij cool is. Zodra u klikt verbind, bent u bereid om het Web te doorbladeren en acties veilig uit te voeren door ExpressVPN. Geen extra maatregelen nodig van uw kant!

step12

Klaar! Heb je Express VPN geprobeerd? We willen graag uw mening! Ga naar onze beoordeingen sectie en help anderen om ook de beste keuze te maken!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.