We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Sådan kan du se Eurovision 2019 live og helt GRATIS

Kate Veale Senior redactrice

Bereid je voor op power ballads, stroboscooplampen en vuurwerk - het Eurovisie Songfestival is terug!

De halve finales van het 64ste Eurovisie Songfestival vinden plaats op 14 en 16 mei, en de grote finale vindt op 18 mei plaats in Tel Aviv, Israël.

Maar je hoeft niet te wachten tot het laatste optreden om mee te genieten van de actie. Eurovisie is nu al bezig met het uploaden van repetities en muziekvideo's op hun officiële YouTube-kanaal. Je kunt daar ook de vorige grote finales bekijken.

Bewoners van deelnemende landen kunnen de grote finale live volgen op lokale tv-zenders. Kijkers van buiten Europa kunnen elk raar, wild en emotioneel moment van het Eurovisie Songfestival meemaken op BBC iPlayer, compleet met Graham Norton's hilarische commentaar.

De BBC gebruikt geografische blokkades om te voorkomen dat niet-Britse kijkers hun shows streamen. Dus als je buiten het Verenigd Koninkrijk woont, moet je een VPN gebruiken om de iPlayer te deblokkeren.

Hoe kijk je het Eurovisie Songfestival: snel overzicht

  1. Kies een VPN met UK-servers. ExpressVPN is onze topkeuze om BBC iPlayer te streamen.
  2. Installeer je VPN-app en maak verbinding met een server in het Verenigd Koninkrijk.
  3. Creëer een account of meld je aan bij je BBC iPlayer Account.
  4. Volg de links op de Eurovisie-pagina van BBC One om de wedstrijd te streamen.

Begin nu te kijken met ExpressVPN

Hoe maak ik een BBC iPlayer Account van buiten het Verenigd Koninkrijk aan?

1. Ga naar BBC iPlayer en klik op inloggen.

2. Klik onderaan de pagina op registreren en volg de aanwijzingen.

3. Vul je persoonlijke gegevens in, maar vermeld als land van verblijf het Verenigd Koninkrijk en gebruik een Britse postcode, zoals E1 6AN. Druk daarna op registeren. Nu ben je automatisch ingelogd en klaar om te streamen.

Waarom je een VPN nodig hebt om het Eurovisie Songfestival te bekijken

BBC iPlayer maakt gebruik van geografische lokalisatietechnologie om te voorkomen dat kijkers buiten het Verenigd Koninkrijk de content streamen. Je moet een VPN gebruiken om deze geografische blokkades te omzeilen en het Eurovisie Songfestival te kunnen streamen.

Een VPN maskeert je IP adres om iPlayer te misleiden en te laten denken dat je vanuit het Verenigd Koninkrijk streamt. Je kunt dit ook gebruiken om andere geografisch geblokkeerde services te streamen, zoals Netflix, Hulu en HBO GO.

Een goed VPN versleutelt ook je internetverkeer om je te beschermen tegen hackers, trackers en spionnen. Voor de beste beveiliging gebruik je alleen een VPN met 256-bit encryptie, een strikt no logs beleid en een automatische kill switch.

Voor snelle, high-definition streaming neem je een provider die onbeperkte bandbreedte biedt op snelle servers in het Verenigd Koninkrijk. Je hebt een VPN nodig dat apps heeft voor al je apparaten. Meerdere gelijktijdige verbindingen zijn een groot pluspunt als je heel je huishouden bezig wilt houden of als je meerdere apparaten wilt beschermen.

De beste VPN's voor het kijken van het Eurovisie Songfestival op de iPlayer

1. ExpressVPN

ExpressVPN Devices

ExpressVPN is het snelste VPN dat er is, wat het een geweldige match maakt voor streaming.

Het bedrijf exploiteert meer dan 3.000 servers die verspreid over 160 wereldwijde locaties staan, waaronder zeven Britse steden. De high-end beveiligingsfuncties bevatten 256-bit encryptie, een strikt no logs beleid en een automatische kill switch.

Er zijn apps voor alle belangrijke platformen, inclusief routers en smart TV's. Je kunt ook tot drie apparaten tegelijk aansluiten.

ExpressVPN biedt 24 uur per dag en 7 dagen per week klantenservice via online chat als je vragen hebt. Lees de beoordelingen van hun klanten om meer te weten te komen. Het biedt een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie op alle abonnementen, evenals een 7-daagse gratis proefperiode voor Android- en iOS-gebruikers.

Bekijk ExpressVPN aanbiedingen

2. CyberGhost

graphic of cyberghost 8 apps user interface on different devices like laptops, desktops, and smartphones

CyberGhost kan ongemerkt langs iPlayer's geografische blokkades sluipen, zodat je van alle actie op het Eurovisie Songfestival 2019 mee kunt genieten. De hogesnelheidsverbindingen en onbeperkte bandbreedte zorgen ervoor dat je niet hoeft te bufferen, terwijl de beveiliging van militaire kwaliteit je gegevens beschermt.

CyberGhost beheert een wereldwijd netwerk van meer dan 3.700 servers, waarvan 331 in het Verenigd Koninkrijk. Het heeft zelfs servers geoptimaliseerd voor iPlayer!

Het biedt gebruiksvriendelijke apps voor bijna elk apparaat en je kunt tot zeven apparaten beschermen met één account. Met dit alles in gedachten is het geen wonder dat CyberGhost zo'n populaire keuze is!

Test het zelf met de 24 uur per dag gratis proefversie en de royale 45 dagen niet-goed-geld-terug-garantie. Er zijn ook gratis tests van maximaal 7 dagen voor Android-, iOS- en Windows-gebruikers.

Bekijk CyberGhost aanbiedingen

3. PrivateVPN

PrivateVPN devices

PrivateVPN is een gebruiksvriendelijke dienst met hoogwaardige beveiligingsfuncties en snelle verbindingen.

Het is gemakkelijk op te zetten en te gebruiken, dus is het het perfecte VPN voor beginners. Hoewel er geen live chat-ondersteuning is, kun je de VPN-software desgewenst door een medewerker van de klantenservice op je apparaat laten installeren via hulp op afstand.

Profiteer van de 7-daagse gratis proefperiode en de 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie om het uit te testen, of lees de beoordelingen van hun klanten voor meer informatie.

Bekijk PrivateVPN aanbiedingen

Conclusie

Je kunt het Eurovisie Songfestival overal ter wereld bekijken op de BBC iPlayer met behulp van een VPN van hoge kwaliteit.

Een betrouwbaar VPN beschermt je persoonlijke informatie ook tegen hackers, criminelen en spionnen. Alle diensten van onze lijst ontgrendelen veilig iPlayer, waar je ook woont.

Weet je nog steeds niet zeker welk VPN het beste bij jou past? Dan raden we ExpressVPN aan voor eenvoudige, snelle streaming.

Kijk NU met ExpressVPN!

Meer lezen

Wil je wat zuurverdiend geld besparen? Onze budgetexperts hebben een lijst met de beste VPN-deals samengesteld die er op dit moment zijn.

Geïnteresseerd om te zien wat Netflix US te bieden heeft? Deze top VPN's kunnen helpen!

Als je meer dan één apparaat wilt beschermen, kijk dan eens naar de beste VPN's voor meerdere verbindingen.

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's voor het kijken naar Eurovision...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 85%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.