We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

The Office op Netflix kijken in 2024

Steven Feeney Bijgewerkt op 27-02-2024 Cybersecurity Researcher

Vanwege uitzendrechten biedt Netflix in verschillende regio’s verschillende contentbibliotheken. Zo is The Office momenteel alleen beschikbaar voor kijkers in het VK en Ierland. Dit betekent dat fans, die zich niet in deze landen bevinden, de titel niet in hun Netflix-bibliotheek zullen vinden.

Technisch gezien kan een VPN je een IP-adres uit het VK of Ierland geven, wat betekent dat het hypothetisch mogelijk is om The Office vanaf elke locatie te kijken. Dit zou echter in strijd kunnen zijn met de servicevoorwaarden van Netflix en een inbreuk op het auteursrecht kunnen vormen.

Het is echter prima om tijdens het streamen van The Office op Netflix een VPN te gebruiken voor privacybescherming, zolang je maar in het VK of Ierland bent. Na meer dan 30 VPN’s vanuit het VK te hebben getest, is mijn favoriet ExpressVPN. Deze VPN biedt hoge snelheden en een indrukwekkend aantal servers. Je kunt de provider zelfs volledig zonder risico uitproberen, omdat de abonnementen worden ondersteund door een geld-terug-garantie. Als je niet tevreden bent, heb je 30 dagen de tijd om aanspraak te maken op een volledige terugbetaling.

Stream in HD met ExpressVPN

Korte handleiding: The Office online kijken in 3 eenvoudige stappen

 1. Download een VPN. Ik raad ExpressVPN aan vanwege de hoge snelheden waarmee je The Office in het VK of Ierland zonder onderbrekingen kunt kijken.
 2. Als je je in het VK of Ierland bevindt, maak dan verbinding met een nabijgelegen server. Kies een server dichtbij je werkelijke locatie in het VK of Ierland om de hoogste snelheden te garanderen.
 3. Kijk The Office. Ga naar Netflix om The Office veilig in HD te streamen.

Belangrijk! Mijn team en ik zijn tegen elke vorm van schending van het auteursrecht. De onderstaande VPN hanteert een strikt beleid zonder logboeken, wat betekent dat je online activiteiten niet worden geregistreerd of opgeslagen. De verantwoordelijkheid voor het gebruik van een VPN ligt dus volledig bij jou; je dient je te houden aan alle relevante regels en richtlijnen.

De beste VPN om The Office online te kijken in 2024

1. ExpressVPN - Ultrasnelle snelheden om The Office te kijken zonder buffering

 • Torenhoge snelheden om The Office in HD te bekijken zonder onderbrekingen
 • 3.000 servers zorgen ervoor dat je altijd een snelle server in de buurt kunt vinden
 • MediaStreamer verhoogt snelheden en laat je kijken op elk wifi-compatibel apparaat
 • 8 gelijktijdige apparaatverbindingen
 • 30-dagen geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, Vudu en meer
 • Compatibel met: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routers, Apple TV en meer
 • Heeft een app in meerdere talen waaronder Nederlands

ExpressVPN heeft hoge snelheden, waardoor je The Office kunt kijken zonder onderbrekingen of vertragingen. Ik besloot om deze snelheden op de proef te stellen en kwam uit op een gemiddelde downloadsnelheid van 50 Mbps. Ik was in staat om 6 afleveringen te kijken zonder enige buffering. De minimumvereiste om in HD te streamen is 5 Mbps, dus je kunt The Office met kwaliteitsresolutie bekijken zonder te moeten wachten tot de afleveringen geladen zijn.

Het betrouwbare netwerk van ExpressVPN maakt het gemakkelijk om een snelle server te vinden voor een naadloze streamervaring. Vanaf mijn locatie in Londen heb ik vijf Britse servers getest en ze gaven mij allemaal consistente snelheden, zelfs degenen die zich verder weg bevinden in het land. Verbinding maken gaat snel en eenvoudig, zodat je binnen enkele seconden van The Office kunt genieten.

MediaStreamer is de Smart DNS-functie van ExpressVPN die gratis bij de service is inbegrepen. Als je je in Groot-Brittannië bevindt, kun je je gebruikelijke content op Netflix kijken op apparaten die geen VPN-apps ondersteunen, zoals sommige Smart TV's en gameconsoles. Door de handleiding op de website te volgen heb ik de VPN met succes op mijn PS4 geïnstalleerd.

ExpressVPN geeft je veel waar voor je geld, maar het is nog steeds duurder dan ik zou willen. Gelukkig kon ik geld besparen door gebruik te maken van de 49% korting toen ik me inschreef.

Je kunt gebruik maken van de 30-dagen geld-terug-garantie om te zien of het iets voor jou is. Ik heb deze garantie zelf uitgeprobeerd en met een medewerker van de klantenondersteuning gesproken. Ze vroeg me waarom ik wilde annuleren en toen ik mijn reden uitlegde, werd mijn terugbetaling verwerkt. Ik kreeg mijn geld binnen 3 dagen terug.

Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

Waar kan ik The Office online kijken?

Elk seizoen van The Office is beschikbaar op Netflix in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Als je je nu aanmeldt, biedt Netflix in sommige landen nog steeds proefperiodes van 1 maand en upgrades in andere landen. Als je in de VS bent, kun je The Office kijken op Peacock. De eerste twee seizoenen zijn gratis beschikbaar en je kunt een abonnement nemen voor $ 4,99. Peacock biedt ook extra scènes die oorspronkelijk niet in de serie zaten, evenals bloopers en andere exclusieve The Office-content.

Het is verwijderd van Hulu, maar je kunt The Office bekijken op de Amerikaanse of Britse site van Amazon Prime Video. Amazon Prime laat je de service ook 30 dagen gratis uitproberen. Daarna kun je je aanmelden voor een Video-only account voor $ 8,99 per maand.

FAQ’s over hoe je The Office kijkt vanuit Nederland met een VPN

Kan ik The Office gratis online kijken?

Niet echt, maar er is een manier om dit te omzeilen! Als je in een land woont waar Netflix nog steeds gratis proefversies aanbiedt, kun je dat gebruiken. Ook hebben alle VPN's die ik heb genoemd royale geld-terug-garanties, dus je kunt deze twee combineren om een volledige maand gratis naar The Office te kijken.

Amazon Prime heeft een gratis proefperiode van 1 maand in de VS en het VK om elk seizoen van The Office 30 dagen lang gratis te bekijken. Het maakt niet uit welk platform je kiest, je hebt toegang om elke aflevering te bekijken!

Welke landen hebben The Office op Netflix?

Momenteel hebben het VK en Ierland The Office beschikbaar in hun Netflix-bibliotheken. Als je je niet in een van deze landen bevindt, kun je The Office dus niet kijken. Netflix detecteert je locatie op basis van je IP-adres. Als je IP-adres afkomstig is uit een ander land krijg je deze titel niet in je bibliotheek te zien.

Welke seizoenen van The Office kan ik kijken op UK Netflix?

Elk seizoen van The Office is beschikbaar op Netflix in het VK. Ook in Ierland kun je elk seizoen op Netflix vinden. Helaas zullen gebruikers die zich niet in deze landen bevinden The Office niet in hun contentbibliotheek te zien krijgen.

Begin The Office nu te kijken!

Vanwege uitzendrechten biedt Netflix in regionale bibliotheken verschillende programma’s aan. Daarom is The Office alleen beschikbaar in het VK en Ierland. Met een VPN kun je The Office hypothetisch gezien overal vandaan kijken, maar als je dat doet, zou dat betekenen dat je de algemene voorwaarden van Netflix overtreedt. Wat nog erger is, is dat dit ook een inbreuk op het auteursrecht kan vormen. Mijn team en ik keuren dit dus niet goed.

Als je je echter al in het VK of Ierland bevindt, kun je The Office met een VPN veilig op Netflix streamen. Vanwege de hoge snelheden en solide verbindingen, die streamen in HD bieden, is ExpressVPN mijn favoriete VPN. Het indrukwekkende aantal servers betekent ook dat je vanaf je locatie in het VK altijd verbinding kunt maken met een snelle server in de buurt. Je kunt ExpressVPN zonder risico uitproberen, omdat de abonnementen worden ondersteund door een 30-daagse geld-terug-garantie.

Samenvattend is de beste VPN voor het bekijken van The Office …

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Steven is a diligent technology researcher (and enthusiast), as well as an award-winning academic writer. When he's not delving into the world of cybersecurity, he can usually be found writing as a published author and poet.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.