We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe maakt u een sterk wachtwoord - 7 gouden regels

Daniel Krohn Onderzoeker Cybersecurity

e $! gjelgiuy ^

Lijkt dat op koeterwaals?

We zullen uitleggen waarom het maken van een raadsel van een wachtwoord u kan beschermen tegen allerlei online roofdieren.

Voordat ik dit onderwerp nauwkeuriger onderzocht, was ik nogal verbijsterd waarom iemand in mijn online wereld zou willen hacken. Immers, ik ben vrij oninteressant, werk zeker niet als een geheim agent en in feite ben ik niet eens materiaal voor een stalker.

Waarheid is: het maakt niet uit wie ik ben. Om welke reden dan ook, zijn er mensen die de informatie van anderen gebruiken.

Nadat ik het onderwerp uitgebreid onderzocht had en met verschillende bronnen gesproken had, realiseerde ik me dat ik evenveel waard als een ander doel ben. Een deel van het probleem met de online wereld is dat we - als gebruikers - niet realiseren war het potentieel is van wat we in dat scherm invoeren. Naarmate het internet meer geavanceerd wordt, worden ook professionals die heel erg weten hoe ze ons bedrijf kunnen inbreken, hacken en proberen, dat ook.

Hackers komen in alle vormen en gekleurde hoeden, om precies te zijn. Er zijn 3 soorten hackers en specifieke motivaties voor elk:

1. Eerst zijn de witte hoed hackers - de goede jongens die ons beschermen tegen de zwarte hoed hackers die betaald worden om computer virussen te creëren of in systemen te hacken. Andere hackers zijn groene hoed hackers, grijze hoed hackers, spion hackers, cyber terroristen.

2. Hackers terzijde, er is ook de overheid een partij wanneer het om uw veiligheid gaat. De NSA en andere overheden over de hele wereld, zijn enthousiast om wetgeving aan te brengen die hen toegang geeft tot de e-mails van elke persoon, telefoontjes, bezochte webpagina's. Dat is zeker een enorme schending van de rechten. Immers, waarom zou de NSA iets willen weten over mijn Facebook-foto's. Ik weet het nog steeds niet zeker.

3. Ten slotte zijn er adverteerders. Terwijl u misschien niets doet wat onwaardig of verschrikkelijk crimineel is wanneer u online bent, zou u misschien het doel kunnen zijn voor sommige serieus irritante advertenties die op uw webbrowser zijn gericht.

Dus of u het onderwerp bent van reclame, of in een hacking samenzwering, het beste advies is om uw wachtwoorden regelmatig te veranderen. Na het doornemen van informatie hierover en met deskundigen te chatten, hebben we de 7 gouden regels opgesteld om u te beschermen tegen alle webgevaren die er zijn.

1. Maak verschillende wachtwoorden voor verschillende diensten:

Stel u voor dat dezelfde sleutel uw auto-deur heeft geopend, uw huis, uw kantoor. De logica is nogal duidelijk. Als een hacker erin slaagt om op een plaats te komen, kan hij of zij in een ander, en een ander komen. Het is essentieel om een ​​andere sleutel te hebben voor een ander slot.

2. Verander uw wachtwoorden regelmatig:

Dezelfde logica is van toepassing. Het houden van hetzelfde slot op uw deur voor jaren en jaren is echt een uitnodiging voor een dief. Op een gegeven moment wordt het slot gepeuterd en de code is gebroken. Verander uw wachtwoorden regelmatig. Sommige toepassingen hebben instellingen om u te herinneren om uw wachtwoorden regelmatig te wijzigen. Als u bijvoorbeeld Windows gebruikt, kunt u ervoor kiezen om uw Windows-gebruikerswachtwoord regelmatig te wijzigen door de wachtwoordopties in Local Security Policy te gebruiken. Selecteer gewoon wachtwoordbeleid onder accountbeleid. Dubbelklik op Maximum wachtwoord leeftijd in het rechterdeelvenster, voer het aantal dagen in dat u wilt wisselen tussen wachtwoorden en klik op OK. Dat een slimme kleine herinnering.

3. Kies het juiste wachtwoord:

Wachtwoorden moeten minstens 16 karakters lang zijn en bevatten een combinatie van nummers, symbolen, hoofdletters, kleine letters en een ruimte. Ze zouden helemaal niet herhalend moeten zijn, noch een werkelijk woord of ID zijn.

Het klinkt nogal lastig, toch? Niet alleen zijn ze erg vervelend om te maken, maar ook om te onthouden

Een manier om een ​​onzin wachtwoord te creëren dat je eigenlijk kan onthouden, is om het uit een zin te halen, bijvoorbeeld "I heb 3 pintjes gedronken en 5 croisants gegeten in jouw huis." Wachtwoord gegenereerd: Ih3pge5cgijh. Dus bij het uitvinden van nieuwe wachtwoorden, kun je er ook voor zorgen dat er een grapje in zit.

4. Kiezen voor twee stap-verificatie:

Gmail, samen met Facebook, biedt deze naadloze manier om uw beveiliging intact te houden. Wanneer u zich aanmeldt, vraagt ​​het u simpelweg een code in die u naar uw telefoon stuurt. Snel, slim en functioneel.

 

Google2steps

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5: De automatische aanvulling voor gebruikersnamen en wachtwoorden uitschakelen:

Door het uitschakelen van de automatische afhandeling, meldt u zich af wanneer u weg bent van uw computer. Uiteraard is het vervelend als u voortdurend wordt gevraagd naar dat ingewikkelde wachtwoord wanneer u uw computer een paar minuten verlaat, maar essentieel wanneer u op een openbare computer bent of hem doorgaans met anderen deelt.

Om de functie in Internet Explorer uit te schakelen, klikt u op Extra> Internetopties> Inhoud en selecteert u de knop Instellingen in het gedeelte AutoComplete. Verwijder gebruikersnamen en wachtwoorden op formulieren. Klik op OK en kies vervolgens het tabblad Algemeen en klik op Verwijderen> Wachtwoorden wissen. Klik op Sluiten en OK. Verwijder gebruikersnamen en wachtwoorden op formulieren in het dialoogvenster AutoComplete-instellingen van Internet Explorer.

Klik in Firefox op Tools> Persoonlijke gegevens wissen (of druk op Ctrl-Shift-Delete), controleer alle items en klik op Wis privégegevens nu wissen.

In Google Chrome klikt u op de menutoets van Chrome> Blader helemaal naar de onderkant van de instellingenpagina en klik op Geavanceerde instellingen weergeven > Scroll naar beneden en zoek de Wachtwoorden en formulieren sectie> Verwijder het selectievakje naast de optie Gemarkeerd Automatisch aanvullen...

 

chrome_password

6: Werk met een wachtwoord manager:

Er zijn een overvloed aan wachtwoordbeheerders daar die simpelweg al je raadsels opslaan en je log-ins invullen. Het is een beetje alsof je een kleine memorystick hebt. Enkele geweldige opties zijn 1Password, LastPass, Roboform. Alles wat je moet onthouden is het hoofdwachtwoord om jezelf in te loggen op de wachtwoord manager.

Lastpass
LastPass password manager

7: Stuur uw wachtwoord niet per e-mail en geef het niet via de telefoon:

Dat is nogal een gegeven, maar het meest voor de hand liggende vergeet je snel. Ons advies: doe het gewoon niet.

Dus dat is hem. Onze gids voor de essentie van wachtwoordconferenties.

Stel u uw huis voor - het nestje van al uw bezittingen, herinneringen, schatten. Stel u nu voor of u de deur open zou laten voor wie langs komt.

Online wachtwoorden zijn als sleutels voor uw huis. U wilt ervoor zorgen dat uw wereld veilig is vergrendeld.

 

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Technisch schrijver met een passie voor online privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.