We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe omzeil je Circle with Disney [zonder dat ouders het weten]

Kate Veale Bijgewerkt op 14-03-2024 Senior redactrice

Circle with Disney is misschien wel het meest effectieve apparaat voor ouderlijk toezicht ooit. Door technieken te gebruiken die de voorkeur genieten van criminele hackers, geeft het ouders volledige controle over jouw toegang tot het internet.

Een snelle blik op Reddit laat zien hoe krachtig Circle with Disney is. De fora zitten vol boze, gefrustreerde en wanhopige tieners die op zoek zijn naar een manier om deze ‘demon box' te omzeilen.

Sommigen hebben hun toevlucht genomen tot het fysiek vernietigen van het apparaat met een hamer. Helaas leidt dat alleen maar tot meer problemen, zodra je ouders ontdekken wat je hebt gedaan.

De oplossing om stiekem Circle with Disney te omzeilen is eigenlijk veel simpeler. Door een krachtig VPN te installeren, kun je je online activiteiten verbergen en krijg je weer ongefilterd toegang tot het internet.

We laten je zien hoe makkelijk het is om een VPN te installeren zonder dat je ouders het weten, en waarom je er eigenlijk een nodig hebt.

Snel overzicht: hoe je met een VPN Circle with Disney kunt omzeilen

 1. Kies een VPN met functies die krachtig genoeg zijn om Circle with Disney te omzeilen. Wij raden ExpressVPN aan.
 2. Download en installeer het VPN.
 3. Maak verbinding met een server buiten je thuisnetwerk. Kies er een in de buurt van je fysieke locatie voor een snellere verbinding.
 4. Open je web browser en geniet eindelijk weer van gratis internet zonder toezicht.

Wat is Circle with Disney?

Circle with Disney is anders dan de meeste traditionele vormen van ouderlijk toezicht op het internet. Daarom is het zo'n geduchte tegenstander van zelfs de meest technisch onderlegde tieners.

De meeste software voor ouderlijk toezicht is gebaseerd op web apps en browserextensies op individuele apparaten. Deze kun je meestal omzeilen met wat simpele netwerktrucjes.

Circle with Disney is een fysiek apparaat dat je ouders verbindt met de router thuis, waarmee ze elk apparaat op je thuisnetwerk kunnen bekijken. Dit betekent dat je internetverbinding al gefilterd en gecontroleerd is vóórdat je online gaat op je smartphone, tablet, computer, console of welk ander apparaat dat je dan ook gebruikt.

Circle with Disney doet dit met behulp van een techniek die ‘ARP-spoofing’ wordt genoemd. Het is ongelooflijk ingewikkeld en ver buiten het begrip van de meeste volwassenen, maar ‘ARP-spoofing’ is een populaire netwerkaanval die wordt gebruikt door hoogopgeleide criminele hackers. De makers van Circle with Disney hebben deze kwaadaardige praktijk aangepast om jouw internettoegang te controleren en te beperken.

Wat betekent dat voor jou als gebruiker van het internet?

Je ouders hebben nu, meer dan ooit tevoren, controle over je internetgebruik. Ze kunnen Circle with Disney via een smartphone-app bedienen en de volgende beperkingen installeren:

 • Beperkingen op websites en apps: Je ouders kunnen jouw toegang tot elke website of app die je volgens hen niet mag gebruiken, blokkeren. Ze kunnen zelfs hele website-categorieën blokkeren. Dus je zou zelfs de toegang kunnen verliezen tot onschuldige websites die verkeerd geïdentificeerd zijn als gevaarlijk.
 • Tijdslimieten: Ze kunnen het aantal uren dat je online doorbrengt beperken tot slechts 1 per dag. Dat is niet eens genoeg tijd om je huiswerk te doen.
 • Geplande toegang: Je ouders kunnen er ook voor kiezen om op bepaalde momenten van de dag heel het internet te blokkeren. Dit is een populaire manier om je te forceren 's avonds offline te zijn, zelfs als je gewoon met vrienden aan het chatten bent.
 • Je in de gaten houden: Omdat Circle with Disney al je online activiteiten beheert, registreert het ook alles wat je doet. Dit betekent dat je ouders al je online activiteiten kunnen zien - de websites die je bezoekt, met wie je chat, apps die je gebruikt en meer. Zeg maar dag tegen je privacy.
 • Directe notificaties: Als je een tijdslimiet overschrijdt of een regel overtreedt, ontvangen je ouders een bericht op hun telefoon. Dit gebeurt zelfs als je Circle with Disney uitzet - daarom werkt het niet als je het apparaat vernietigt.
 • Individuele controles: Door een uniek gebruikersprofiel aan verschillende apparaten te koppelen, kunnen je ouders specifieke limieten aan je opleggen. Je kunt te maken krijgen met strengere en oneerlijkere beperkingen dan je oudere broers en zussen.
 • Handhaving van SafeSearch: Circle with Disney beperkt zoekopdrachten op Google en Bing zodat er geen expliciete of ongepaste resultaten verschijnen. Het kan zijn dat je de toegang tot een groot deel van het internet verliest zonder het te weten, omdat veel onschuldige websites ook vaak per ongeluk worden geblokkeerd.

Dus, hoe omzeil je dit?

De eerste, meest eenvoudige stap is het verbergen van je online activiteiten voor Circle with Disney. Dit doe je met behulp van een VPN.

Waarom je een VPN nodig hebt om Circle with Disney te omzeilen

Een Virtueel Privé Netwerk (VPN) is software die gericht is op het bieden van meer veiligheid en privacy online. Door een VPN te installeren, kun je al je internetgegevens versleutelen. Zo verberg je je online activiteit voor de buitenwereld, terwijl je nog steeds een openbaar of privé netwerk gebruikt.

Een VPN doet dit op verschillende manieren. Aanbieders als ExpressVPN gebruiken AES-256 encryptie van militaire kwaliteit om een beschermende ‘tunnel’ voor je verkeer te creëren, die je verkeer buiten je thuisnetwerk leidt. Vervolgens maak je verbinding met een externe server naar keuze - vaak in een ander land. In plaats dat je websites en apps via je thuisnetwerk opent, open je ze via de VPN-servers.

Op deze manier omzeilt een VPN Circle with Disney's eigen privé-netwerk en websitefilters. Zo krijg je weer volledig toegang tot het internet. Ook houden ze geen logboeken bij van je online activiteiten, zodat niemand - zelfs niet het VPN - weet wat je online doet.

Eigenlijk is een VPN een van de beste hulpmiddelen die door internet beveiligingsexperts wordt aanbevolen om je te beschermen tegen kwaadwillige ‘ARP-spoofing’. Dit is dezelfde techniek die Circle with Disney gebruikt om je internettoegang te beperken.

Dat is slechts een van de redenen waarom wij een VPN aanraden om Circle with Disney te bestrijden.

Het beste VPN om Circle with Disney te omzeilen

Circle with Disney weet alles over VPN’s. Ook weet het dat de meeste ouders makkelijk worden overtroffen door hun tienerkinderen als het gaat om technologie.

Elk Circle with Disney-apparaat heeft een ingebouwde anti-VPN-technologie om te voorkomen dat jij er een gebruikt. Om dit te omzeilen, heb je een zeer krachtig VPN nodig dat voortdurend in beweging is om Circle with Disney te kunnen evenaren en de concurrentie voor te blijven.

Er zijn 1000 VPN's online beschikbaar. Ze beloven allemaal uitzonderlijke privacy te bieden en zelfs de zwaarste internetfilters te doorbreken. De meeste mislukken daar echter in.

We hebben elke VPN-provider getest en we hebben ontdekt dat ExpressVPN veruit de krachtigste van allemaal is. Het is ook de meest populaire ExpressVPN. We vertrouwen erop dat ExpressVPN de filters van Circle with Disney omzeilt en je de controle over je internet teruggeeft.

Afgezien van toonaangevende gegevensversleuteling en privacytools, heeft ExpressVPN 3.000 servers in 105 landen. Deze zijn niet alleen geoptimaliseerd voor snelheid, maar ook voor het omzeilen van internetbeperkingen en firewalls. Zoals die worden gebruikt door Circle with Disney.

Lees alles over de geweldige voordelen en functies van ExpressVPN in onze volledige review.

Samenvatting

Het installeren van een VPN is de eerste stap in het terugwinnen van je controle over het internet. Je kunt het zelf zonder risico proberen met de 30-dagen geld-terug-garantie van ExpressVPN.

Circle with Disney zal altijd op zoek blijven naar nieuwe manieren om je online activiteiten te beperken. Wij blijven nieuwe methoden testen en deze gids updaten wanneer we ze vinden.

Dus als je denkt dat je internetvrijheid opnieuw onterecht beperkt wordt, kom dan terug voor nieuwe instructies.

Meer lezen

Blokkeert iemand op school of op je werk je van het spelen van Fortnite? Onze snelle gids geeft je de oplossing.

Wil je meer leren over de voordelen van een VPN? We hebben een complete gids voor beginners.

We kunnen je ook helpen bij het kiezen van de beste VPN's voor beginners.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.