Hoe sluit u uw ExpressVPN account en krijg u uw geld terug?

Stap 1- Log in op uw account van ExpressVPN

Het beste om te beginnen is om naar ExpressVPN’s My account page te gaan waar gebruikers een lijst zien van al hun actieve abonnementen bij ExpressVPN.

sign into ExpressVPN Account

 

Als u alleen hier bent om de geld terug regeling van Express te bekijken, u kunt doorlezen, maar koop het niet zonder gebruik te maken van de 49% korting met deze link.

Als eerste, u wilt de automatische betaling annuleren, omdat je nooit kunt weten wat uw voorkeur volgend jaar zal zijn. Dit is vrij gemakkelijk te doen. Klik gewoon op “instellingen beheren” en klik vervolgens op de grijze lijn aan de onderkant die zegt “Schakel automatische verlenging uit en annuleer mijn dienst op de vervaldatum“.

cancel automatic updates on your ExpressVPN Account

Naar aanleiding van deze actie, krijgt u een e-mail van PayPal waarin wordt bevestigd dat de automatisch verlenging optie uitgeschakeld is voor mijn abonnement.

cancel automatic renewals on your ExpressVPN Account

Tot dusver gaat het goed. Maar wat als u het abonnement op dit moment wilt opzeggen?

Stap 2- Live Chat

Aangezien die optie nergens te vinden is vinden, gaat u door naar de livechat en open u deze in de rechterbenedenhoek van het scherm. Er wordt gevraagd om uw account e-mailadres op te geven en een moment wachten. De klantenservicemedewerker vraagt naar de reden van de annulering. Opnieuw moet u wachten totdat uiteindelijk het volgende antwoord komt: “Ik heb uw verzoek tot annuleren en terugbetaling doorgestuurd naar onze afdeling facturering. Gelieve 5-7 werkdagen te wachten voordat dit is verwerkt.” Het goede was dat ik ondertussen in staat was om verder te gaan met behulp van hun service, gratis.

cancel automatic updates on your ExpressVPN Account

Stap 3- Annulerings e-mail

Wanneer een klantenservicemedewerker mij vertelt ik terugbetaald wordt, dan wacht ik op een bevestigingsmail in dit geval. Het is niet duidelijk waarom het annuleren van een abonnement zo lang moet duren, maar hoe dan ook, 5 dagen later kwam de e-mail en was mijn account geannuleerd en terugbetaald. Goed gedaan ExpressVPN! Gelieve hier uw korte recensie toe te voegen over ExpressVPN ten behoeve van de online community.

Schrijf een Beoordeling voor ExpressVPN
0 van 120 tekens

Vul een titel in voor uw commentaar.

Titel mag niet langer zijn dan 120 karakters

(Gebruik ten minste 2 woorden in de titel)

0 from minimum 200 characters

Type uw commentaar in.

Your review must be at least 200 characters long. Adding details really helps people understand what you like or don't about this VPN.

Vul een score voor de VPN in.

Elke beoordeling wordt door ons team gecontroleerd. Als deze oprecht is zal de beoordeling binnen 48 uur worden geplaatst.

Was dit nuttig? Deel het!
ExpressVPN
Bespaar 49%
Devices

De snelste VPN op de markt

  • Bescherm je privacy
  • Snel en probleemloos streamen
Schaf ExpressVPN nu aan
Nee, bedankt