We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe u ABC-Comedy overal vandaan kunt kijken

Sarit Newman Onderzoeker Internet Veiligheid

Het is september! En dat betekent dat al onze favoriete komedies van primetime terugkomen. ABC heeft hun line-up voor de woensdagavond vanaf 27 september en als u een fan bent van Modern Family of van de jaren 80 nostalgie van 'De baas in huis?' houdt, is de kans groot dat u dit niet wilt missen.

Maar als u niet in de Verenigde Staten woont, kijkt u naar uw favoriete komedie van het primetime op het moment dat hij uitgezonden wordt tegen een bepaalde prijs. Dat komt omdat de meeste inhoud geografisch is geblokkeerd vanwege auteursrechten en distributielicenties en niet beschikbaar is voor mensen die buiten de VS wonen

Gelukkig hebben we een manier gevonden om toegang te krijgen tot al onze favoriete comedyshows en heeft u alleen een PayPal-account en een VPN nodig. Lees verder om te zien hoe u ABC-komedie live kunt streamen vanaf elke locatie.

Hoe toegang te krijgen tot ABC met een VPN

ABC biedt een geweldige livestream van hun comedy-line-up en ze hebben een uitgebreide bibliotheek met hun oudere shows en afleveringen om op aanvraag te bekijken. Maar u heeft er geen toegang toe als u niet in de Verenigde Staten bent. Dat wil zeggen, als u geen VPN hebt.

Als u een vertrouwd VPN of virtueel particulier netwerk gebruikt, kunt u uw IP adres wijzigen en het zal worden weergegeven alsof u de website vanuit Amerikagebruikt. Als u meer wilt weten over hoe VPN's werken en waarnaar u  moet zoeken in een VPN, bekijk dan onze startersgids.

Om toegang te krijgen tot de livestream van ABC, heeft u een VPN nodig met een hoge snelheid en onbeperkte bandbreedte en dat bekend staat om het omzeilen van VPN blokkades. Onze beste VPN”s bevatten alles wat u nodig hebt om uw favoriete programma”s te bekijken.

De beste VPN's om ABC Comedy te kijken

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!

Als u een VPN hebt, is uw werk nog niet voltooid. Hoewel u nu zonder problemen de website kunt openen, moet u nog steeds betalen voor de inhoud.

ABC vereist dat u een provider kiest die u moet betalen om tv te kijken. Maar als u geen Amerikaanse kabeltelevisieprovider heeft (en waarom zou u dat?), kunt u de inhoud niet openen.

Gelukkig accepteert ABC Hulu als een provider, en dat is waar we winnen.

Hoe komt u aan een ABC-komedie met Hulu

Hulu is een op abonnementen gebaseerde website die duizenden tv-series biedt om van te streamen. Ze hebben ook een partnerschap met ABC, wat dit nog beter maakt.

Om u te abonneren op Hulu, moet u een Amerikaanse creditcard hebben, maar er is een oplossing! Hulu biedt deze geweldige online cadeaubonnen die u met PayPal kunt betalen met elke creditcard.
Dit is wat u moet doen:

  1. Ga naar cadeaubonnen van Paypal en koop een Hulu-cadeaukaart.
    We raden aan $50 te kopen om alles te kunnen betalen wat u nodig hebt.
  2. Schakel uw VPN in en meld u aan voor Hulu met uw cadeaubon.
  3. Meld u aan bij abc.go.com (met uw VPN nog ingeschakeld) en klik op “more providers”
  4. Kies Hulu als uw provider
  5. Login met uw inloggegevens en geniet van het live streamen van al uw favoriete programma's terwijl ze in première gaan!

U kunt ook gewoon naar uw favoriete shows op Hulu kijken, maar u moet een dag wachten nadat ze uitgezonden zijn om ze te streamen.

Kan ik kijken met Sling TV?

Als u één van onze andere artikelen voor over hoe-moet-ik-kijken heeft gelezen (zoals onze over HBO ), hebben we de neiging om ook Sling TV aan te bevelen. Dat komt omdat ze geweldige tv bieden zonder een kabelprovider nodig te hebben (en u kunt een Paypal-cadeaubon gebruiken om een ​​abonnement te kopen).

Als u al een  Sling TV subscription heeft is het misschien de moeite waard om te proberen ABC te kijken met behulp van hun services. Het is echter een beetje lastig.

Sling-tv biedt wel toegang tot ABC, maar alleen in bepaalde gebieden. Als u een VPN-server kunt krijgen in Chicago, Houston, Fresno-Visalia, Los Angeles, New York, Philadelphia of San Francisco, kunt u toegang tot ABC aanvragen. Maar dat is slechts de eerste stap.

U moet dan "Broadcast Extra" aan uw service toevoegen en uw abonnement wijzigen. Het kost $5 extra per maand en u moet wachten tot Sling TV uw account beoordeelt en uw abonnement valideert. Al met al is het vervelend, vooral als de kans bestaat dat uw VPN-server wegvalt en u moet overschakelen naar een andere locatie waar ABC niet toegankelijk is.

We raden u aan een abonnement op Hulu te kopen om uw favoriete comedyshowste bekijken.

Kan ik het niet gewoon gratis bekijken?

Als u goed met uw computer om weet te gaan en weet hoe u uw weg moet zoeken op internet, is de kans groot dat u ten minste één website zult vinden die zal streamen waar u naar op zoek bent.

U zult echter waarschijnlijk ook ondervinden dat de kwaliteit niet goed is, dat u meer advertenties en pop-ups zult hebben dan u aankunt en dat u zich openstelt voor virussen en malware. De risico”s zijn groter dan het geld dat u zou kunnen besparen.

Als u al uw favoriete programma's wilt bekijken met de wetenschap dat u de beste kwaliteit krijgt, kunt u het beste Hulu gebruiken. Het enige dat u nodig hebt, is Paypal en een betrouwbare VPN om aan de slag te gaan, en we garanderen u dat u een avond vol pret zult hebben terwijl u naar de première van de line-up voor woensdag op ABC kijkt.

Je vindt dit misschien ook interessant:

Samenvattend, de beste VPN's om ABC Comedy overal in 2024 te bekijken zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 84%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Sarit is een ervaren Internet beveiligingsauteur en een redacteur met een obsessie voor juiste grammatica. Zij heeft voor vele bedrijven geschreven en talrijke teksten, inclusief 300 pagina manuscripten gecorrigeerd. Ze houdt ervan om georganiseerd te zijn, en gelooft dat iedereen het recht heeft op privacy online.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.