We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe u Bitcoin Payments accepteert met BitcoinPay

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

Voordat we beginnen met de technische kant van de zaak, is hier een korte introductie om u snel te leren wat bitcoin is.

Bij bitcoin maakt elke transactie de valuta sterker. Net als internet kan bitcoin ook over de grenzen worden gebruikt, om landbeperkingen en lokale regelgeving te omzeilen.

Echter, als elektronisch betaalsysteem wordt bitcoin voornamelijk online gebruikt, en vereist een open opstelling van degenen die het willen gebruiken.

Tegen het moment dat u dit hebt gelezen, kunt u bitcoin accepteren als betaal-gateway op uw e-commerce-winkel of op uw fysieke winkel of bedrijf.

Begin met het accepteren van bitcoins:

Kies uw bitcoin payment processing provider (PSP) en open een bitcoin account.

Er zijn verschillende websites die bitcoin management diensten aanbieden, zoals bitpay, coinify en bitcoinpay. Elk van deze bedrijven hebben verschillende kosten en een beetje andere eigenschappen, dus doe uw onderzoek en vind de PSP die het beste past.

Terug naar bitcoinpay.com, het opzetten van het account is heel makkelijk. Klik gewoon op de knop 'Accepteer Bitcoin', vul uw email in en klaar bent u.

(Toen we begonnen met het onderzoek voor dit artikel, probeerden we een account op bitpay te openen, maar na het invullen van enkele details hebben we geleerd dat bitpay geen Israëlische accounts ondersteunt. Voor demo doeleinden gebruiken we bitcoinpay.com.)

Verwijder beperkingen door uw bankrekeninggegevens toe te voegen

Hoewel bitcoin transacties anoniem zijn, worden nieuwe accounts beperkt tot $ 1000 per transactie per maand. Om die beperking te verwijderen, moeten de handelaars hun persoonlijke gegevens ter verificatie verstrekken. Dit kan een kopie van uw ID of paspoort, namen en adressen van bedrijfsleiders en adres van opneming bevatten.

Kies uw valuta

Nadat u uw account heeft geopend, wordt u gevraagd welke valuta u wilt dat uw bitcoins in omgezet worden wanneer ze aan uw bankrekening worden uitbetaald. Hoewel de tarieven en wisselkoersen een beetje verschillend zijn voor elke PSP, adviseert bitcoinpay om met EUR te werken, omdat dat voor elke transactie de kosten drastisch vermindert.

Voor de prijsbepaling kunt u uw eindkredieten in USD valuta invullen en nog steeds in EUR betalen. Uitwisseling van USD naar EUR wordt geleverd bij SPOT-wisselkoers en houdt geen commissie in.

Accepteer bitcoin betalingen bij uw verkooppunt

Nu uw account al klaar is, bent u klaar om te beginnen met het accepteren van bitcoin betalingen.

Voor een fysiek bedrijf is de eenvoudigste manier om dit te doen door een e-mail te sturen naar uw klanten die een betalingslink bevat.  Als alternatief kunt u uw klanten een unieke QR code geven, die op de website van bitcoinpay kan worden gegenereerd.

Uiteraard moeten klanten die met bitcoin willen betalen, hun bitcoin wallet setup hebben.

Accepteer Bitcoin betalingen op uw website

BitcoinPay biedt een API die geïntegreerd kan worden met de meeste eCommerce platforms, waaronder websites en mobiele apps. Voorbeelden van code met server-testen zijn beschikbaar in php, java, python, ruby, perl en meer.  Ze hebben zelfs een aangewezen knopgenerator voor dummies.

Maar dit is het beste onderdeel: als u niet weet hoe u dat codeert, kunt u nog steeds betrouwbaar bitcoinpay integreren door één van hun toegewijde plugins voor opencart, magento, prestashop en woocommerce te downloaden. Ga gewoon naar de ontwikkelaars sectie en download de vereiste plugin. Upload het dan naar de backend van uw website en configureer de instellingen volgens uw behoeften.

Hoe worden betalingen verzonden en ontvangen?

Om een ​​beter beeld te krijgen van hoe bitcoin werkelijk werkt, is hier de volgorde van acties die optreden wanneer een klant de knop 'Pay with bitcoin' aanklikt.

How to accept bitcoin payments with BitcoinPay

Wat moet ik nu doen?

Na het ontvangen van bitcoin betaling, heeft u verschillende opties:

  • Houd bitcoins in uw bitcoin portemonnee om te gebruiken voor uw eigen aankopen.
  • Automatisch omzetten en storten op uw bankrekening. U kunt een bepaalde drempel instellen voor stortingen of definieer terugkerende stortingsdatums.
  • Met de optie Split kunt u bepalen hoeveel van uw bitcoin-inkomsten in uw bank moeten worden gedeponeerd en hoeveel moet er in uw bitcoin-portefeuille blijven.

Bovenstaande opties zijn enkele zeer basale voorbeelden van hoe geld geautomatiseerd kan worden met bitcoin. Er zijn veel andere acties te geconfigureren nn automatiseren volgens uw zakelijke behoeften, zoals het betalen van werknemersalarissen, het creëren van nieuwe orders van leveranciers wanneer de voorraad laag is, of facturen betalen, in landen die het toestaan. Bekijk deze inspirerende video van Andreas Antonolpoulos voor een overzicht van enkele dingen die jukunt doen met bitcoin.

Samengevat: terwijl bitcoin nog steeds goed concurreert met traditionele financiële systemen, is het duidelijk dat deze geweldige flexibele valuta een blijvertje is en ons leven voor altijd kan veranderen. Doe mee door vandaag in te schrijven voor een bitcoin account.

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.