We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je Amazon Prime Video locatie veranderen — 2024 gids

Doris Muthuri Bijgewerkt op 10-01-2024 Gefactcheckt door Emma Ayres Senior Schrijver

Als je onlangs bent verhuisd, heb je misschien problemen met Amazon. Tenzij je de Amazon Prime Video locatie verandert, kun je geen aankopen doen in je lokale valuta. Het is ook mogelijk dat je de content die je al in je vorige land hebt gekocht niet kunt bekijken.

Gelukkig is het Amazon Prime land veranderen eenvoudig. Je hoeft alleen maar de juiste stappen te volgen in de instellingen van je Amazon account. Lees deze eenvoudige handleiding om te ontdekken hoe.

Snelle gids: Hoe Amazon Prime Video locatie veranderen in 3 eenvoudige stappen?

 1. Log in op je Amazon account. Je kunt nog steeds inloggen met je gebruikelijke gegevens, zelfs als je naar een ander land bent verhuisd.
 2. Ga naar je account. Klik op Digital content and devices (Digitale services en apparaatondersteuning)  en daarna op Content and devices (Content en apparaten) > Preferences (Voorkeuren) > Change your country/region (Je land/regio wijzigen).
 3. Geniet van APV in je nieuwe land. Voer je nieuwe adres in wanneer daarom wordt gevraagd om Amazon Prime Video op je nieuwe locatie te kunnen gebruiken.

Pro tip: Gebruik een VPN om Amazon Prime Video in Full HD te streamen

Hoewel het misschien een snelle oplossing lijkt om je Amazon Prime Video locatie te veranderen met een VPN, kan dit in strijd zijn met de voorwaarden van Amazon — met als mogelijk gevolg dat je account wordt afgesloten. Het gebruik van een VPN om APV-content uit verschillende landen te bekijken kan ook een schending van het auteursrecht inhouden, wat wij bij vpnMentor niet goedkeuren.

Desondanks kunnen VPN's geweldig zijn voor het omzeilen van verbindingsproblemen zoals snelheidsbeperkingen om Amazon Prime Video in de beste kwaliteit te bekijken. Dat komt omdat een VPN alles wat je online doet versleutelt — zodat je internetprovider niet kan zien dat je aan het streamen bent en opzettelijk je internetsnelheid kan beperken.

Vendor Logo of ExpressVPN
Perfect voor streamen op alle apparaten
Aanbieding: Bespaar 49% + 30-dagen geld-terug-garantie
Keuze van de redacteur voor streamen
Onze Score: 10.0
Veilig content streamen zonder onderbrekingen
Bekijk films en tv-programma's in UHD

Hoe je Amazon Prime Video locatie veranderen: Complete handleiding

Hier is een complete handleiding om je Amazon Prime Video locatie te veranderen en je account over te zetten naar een nieuw land. Je hebt alleen je nieuwe factuuradres nodig.

Houd er rekening mee dat dit proces de regio van je Amazon account volledig zal veranderen - inclusief voor online winkelen, Kindle, Amazon Music en al je andere Amazon accounts. Alle digitale content die je hebt gekocht, wordt ook overgezet naar je nieuwe profiel.

 1. Log in bij Amazon Prime. Meld je aan bij je account via de website van Amazon — Je kunt je land niet wijzigen in je Prime Video-account of app.
 2. Ga naar Manage Your Content and devices (Je content en apparaten beheren). Je kunt dit vinden in de footer van de website.
 3. Ga naar Preferences (Voorkeuren). Selecteer vervolgens Change (Veranderen) onder Country/Region Settings (Land/regio-instellingen).

  Screenshot of Amazon's settings, demonstrating how to change your Amazon Prime Video countryAls je je Amazon adres verandert, verandert ook de regionale winkel die je gebruikt

 4. Voer een nieuw adres in. Vul het formulier in met je nieuwe adres.

  Screenshot of Amazon's Change Country of Residence formAls je je adres verandert, verandert automatisch ook je Amazon Prime online winkelregio

 5. Log in bij Amazon Prime Video. Je kunt dit doen op de desktop site of de Prime Video-app op een van je apparaten.

  Screenshot of Canadian Amazon Prime Video accountMijn collega heeft met succes haar Canadese Amazon Prime Video account overgezet naar haar nieuwe huis in het Verenigd Koninkrijk

 6. Begin met kijken. Je kunt nu Amazon Prime Video gebruiken in je nieuwe regio zonder de vervelende foutmelding "Traveling (Op reis)?".

Hoe veilig blijven tijdens het gebruik van Amazon Prime Video

Je Amazon account bevat je volledige naam, adres en betaalgegevens - allemaal informatie die zeer waardevol is voor hackers. Het is altijd belangrijk om je gegevens te beschermen, maar dit geldt vooral als je Amazon Prime Video graag onderweg gebruikt. Openbare wifinetwerken (zoals hotspots in cafés of op vliegvelden) zijn meestal niet goed beveiligd en kunnen kwetsbaar zijn voor hackers die je informatie willen stelen.

Hier zijn enkele belangrijke manieren waarop je je Amazon Prime Video accountgegevens veilig kunt houden:

 • Gebruik een VPN. Als je veilig wilt inloggen op je Amazon account of content wilt kopen op Amazon Prime Video terwijl je een openbare wifi gebruikt, kun je het beste een VPN gebruiken. VPN's versleutelen je internetverbinding, zodat belangrijke informatie (zoals je financiële gegevens) niet kan worden onderschept door hackers.
 • Gebruik sterke wachtwoorden. Zorg ervoor dat je wachtwoord voor Amazon niet gemakkelijk te raden is aan de hand van informatie die je online deelt (zoals je verjaardag of de naam van je huisdier). Als je problemen ondervindt om je wachtwoorden te onthouden, kan een goede wachtwoordmanager ook sterke wachtwoorden voor je genereren en onthouden.
 • Schakel tweefactorauthenticatie (2FA) in voor Amazon. 2FA stuurt je een extra beveiligingscode om in te loggen op je account (zodat een hacker niet bij je gegevens kan komen, zelfs niet als ze je e-mailadres en wachtwoord hebben). Je kunt dit inschakelen in de Login & security (Login & beveiliging) instellingen van Amazon.
 • Update je apparaten en apps voor streaming regelmatig. Updates van apps of apparaten bevatten meestal oplossingen voor kwetsbaarheden, dus het is belangrijk om ervoor te zorgen dat die van jou up-to-date zijn.
Vendor Logo of ExpressVPN
Beveiligingsfuncties volgens militaire normen
Aanbieding: Bespaar 49% + 30-dagen geld-terug-garantie
Keuze van de redacteur voor veiligheid
Onze Score: 10.0
Encryptie op hoog niveau houdt je veilig online
Geverifieerd om geen gegevens te verzamelen of te delen

Beste VPN's voor Amazon Prime Video in 2024

 1. ExpressVPN — De beste snelheden van alle VPN's die ik heb getest (ideaal voor het omzeilen van ISP beperkingen om Amazon Prime Video content in full HD te bekijken).
 2. CyberGhost — Geoptimaliseerde servers voor streamen speciaal ontworpen voor Amazon Prime Video, dus je hebt geen problemen met het gebruik van de VPN terwijl je naar APV kijkt.
 3. Private Internet Access — Het enorme servernetwerk verspreid over 91 landen maakt het makkelijk om een server in jouw land te vinden om te gebruiken met APV.

Veelgestelde vragen over hoe je je Amazon Prime Video locatie kunt veranderen

In welke landen is Amazon Prime Video beschikbaar?

Amazon Prime Video is beschikbaar in bijna alle landen. Het maakt dus niet uit waar je naartoe verhuist, je zal in staat zijn om eenvoudig je Amazon Prime Video land te veranderen in je accountinstellingen.

De enige landen waar APV niet beschikbaar is, zijn het vasteland van China, Rusland, Iran, Syrië en Noord-Korea, die strenge beperkingen hebben op buitenlandse content. Het is ook belangrijk om te weten dat je een amazon.jp (Japan) of amazon.cn (China) account niet kunt overzetten naar een ander land. In dat geval moet je een nieuwe account aanmaken en kun je je bestaande digitale content niet overzetten.

Kan ik Amazon Prime Video in een ander land gebruiken?

Ja, maar je gebruikelijke bibliotheek kan beperkt zijn. Amazon heeft een functie "Watch While Abroad (Kijken in het buitenland)" die je een selectie titels laat zien die je op je account kunt streamen terwijl je reist of op vakantie bent. Als je permanent naar een ander land bent verhuisd, kun je het beste je Amazon Prime Video locatie veranderen in de instellingen om er zeker van te zijn dat je volledige toegang hebt tot alle content waarvoor je hebt betaald.

Hoe kan ik Amazon Prime Video locatie veranderen zonder VPN?

Wijzig je adres in je Amazon instellingen. Het is vrij eenvoudig, maar het vinden van de juiste instellingen in je account kan lastig zijn — volg de stappen in deze handleiding om zonder gedoe je Amazon Prime Video locatie te veranderen.

Kan ik mijn Amazon Prime Video locatie veranderen met de app?

Nee, de app geeft je niet de optie om de locatie van je account te veranderen. Het is alleen mogelijk om je APV locatie te veranderen via de website van Amazon waarna je bibliotheek in de app wordt aangepast. Dit nieuwe land wordt dan gebruikt voor al je Amazon streaming- en winkeltransacties en voor alle apparaten die je gebruikt om te streamen (zoals Fire Stick, Kodi of Roku, of smart-tv's, zoals Apple TV of Android TV).

Kan ik een gratis VPN gebruiken om Amazon Prime Video US te deblokkeren?

Waarschijnlijk niet, om verschillende redenen. Ten eerste gaat het "deblokkeren" van APV in tegen de voorwaarden en diensten van Amazon — en kan het zelfs een schending van auteursrecht zijn (wat vpnMentor niet goedkeurt).

Een VPN kan handig zijn om je lokale Amazon Prime Video bibliotheek in full HD te bekijken,maar zelfs dan zal een gratis VPN niet nuttig zijn. Dit komt omdat gratis providers meestal veel te traag zijn voor streaming. Of ze hebben piepkleine servernetwerken die overvol raken met gebruikers, of ze beperken opzettelijk je snelheden om je te dwingen te upgraden naar een betaalde account. Naast snelheden kun je ook beperkingen verwachten op servers, data en bandbreedte die streamen onmogelijk maken.

In het ergste geval zijn er zelfs gratis VPN's die ook gewoon malware zijn maar zich voordoen als een betrouwbare dienst. Ze kunnen spyware bundelen in hun downloads of alles wat je online doet loggen en de gegevens verkopen aan marketeers.

Vandaag nog je Amazon Prime Video locatie veranderen

Verhuizen naar een nieuw land brengt veel stress met zich mee, maar je Amazon Prime Video account aan de praat krijgen hoeft daar niet bij te horen. Met mijn eenvoudige handleiding hierboven kun je in een paar minuten je APV locatie veranderen en content kopen met je nieuwe valuta. Veel plezier!'m bv

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Doris is een technisch schrijfster en een cybersecurity-onderzoekster voor vpnMentor. Ze heeft een passie voor het onderwijzen van mensen over hun rechten op online vrijheid en biedt bruikbare manieren om hun gegevens te beschermen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.