We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je een gratis proefversie van Surfshark krijgt [update 2024]

Kristina Perunicic Hoofdredacteur

Surfshark is een van de nieuwere VPN’s, maar het krijgt nu al fatsoenlijke beoordelingen van gebruikers wegens de geweldige functies en het gebruiksgemak. Maar voordat je je vastlegt aan een abonnement van 12 maanden, is het slim om te zien of Surfshark biedt wat je van een VPN nodig hebt.

We hebben een eenvoudige manier voor je gevonden om een 30-daagse gratis proefversie van Surfshark te krijgen met behulp van de geld-terug-garantie. Dit geeft je voldoende tijd om met de VPN te experimenteren en te kijken of het iets voor je is.

Surfshark gratis proefversie: overzicht

Small assortment of technological devices compatible with Surfshark.

Voordat we verder gaan, moeten we zeggen dat de gratis proefversie van Surfshark wel iets anders is dan anders.

Surfshark biedt een risicovrije 30-daagse niet-goed-geld-terug-garantie. Je kunt een volledige terugbetaling krijgen binnen de eerste 30 dagen van gebruik, zelfs als je 100% tevreden bent. Je hebt een volledige maand de tijd (langer dan de standaard 7-daagse gratis proefperiode) om de functies en interface te leren kennen, zodat je goed kunt bepalen of het het juiste VPN voor jou is.

Zolang je Surfshark's Servicevoorwaarden niet overtreedt, is het terugkrijgen van je geld heel eenvoudig. Je hoeft alleen maar een e-mail te sturen naar hun supportafdeling met het verzoek om je geld terug te storten binnen de proefperiode van 30 dagen. De tijd die nodig is om je terugbetaling te verwerken hangt af van de door jou gekozen betaalmethode en van de snelheid van je persoonlijke bank. Surfshark biedt 24 uur per dag en 7 dagen per week live chat-klantenondersteuning, mocht je meer informatie nodig hebben.

Met de 30-daagse proefperiode krijg je geen verdunde versie van het VPN. In plaats daarvan krijg je toegang tot de premium versie en alle functies die daarbij horen. Dit betekent dat je kunt genieten van hoge snelheden over 3.200 servers, een strikt no logs beleid, geavanceerde beveiligingsprotocollen, en geen advertenties, trackers of malware. Dit vind je allemaal in een intuïtieve, eenvoudig te navigeren interface die je kunt gebruiken op een onbeperkt aantal apparaten.

Als je meer wilt weten over dit nieuwe VPN en de prestaties, snelheid, beveiliging, en mobiele apps, bekijk dan onze diepgaande evaluatie van Surfshark.

Gratis proefversie Surfshark: snelle installatie gids

Het is super eenvoudig om je aan te melden voor Surfshark en je proefversie van 30 dagen te krijgen. Dit is wat je moet doen:

  1. Ga naar Surfshark's VPN gratis proefpagina.
  2. Klik op de rode 'Start GRATIS Proefversie' knop en meld je aan voor een account. Kies een pakket - je opties zijn 24 maanden, 12 maanden of een enkele maand. Het maakt niet uit welk abonnement je kiest, want na de 30 dagen krijg je je geld terug.Surfshark Free Trial Button
  3. Vul je e-mailadres in en selecteer een betaalmethode. Geaccepteerde betaalmethoden zijn onder andere creditcard, PayPal, Google Pay, bepaalde vormen van cryptografie en Alipay.
  4. 30 dagen lang van het omzeilen van geografische restricties, het streamen van je favoriete shows op hoge snelheid en het veilig surfen op het web" img=""]Geniet 30 dagen lang van het omzeilen van geografische restricties, het streamen van je favoriete shows op hoge snelheid en het veilig surfen op het web, wetende dat je gegevens beschermd zijn tegen hackers.

Surfshark gratis proefversie: wat is de volgende stap?

Zodra je je hebt aangemeld, hoef je alleen nog maar de software te downloaden en te genieten van de geweldige functies van Surfshark op zoveel apparaten als je wilt.

Voordat je 30-daagse proefperiode is afgelopen, voorkom je een automatische verlenging door contact op te nemen met hun klantenservice (via e-mail of 24/7 live chat) en te vragen om een terugbetaling en het sluiten van je account.

Samengevat zijn de beste VPN’s voor een gratis proefversie in 2024

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 77%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 84%!
4
9.4 /10
9.4 Onze Score
Bespaar 67%!
5
9.3 /10
9.3 Onze Score
Bespaar 82%!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.