We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je een gratis proefversie van Surfshark krijgt [update 2024]

Kristina Perunicic Bijgewerkt op 10-03-2024 Gefactcheckt door Eric Raue Hoofdredacteur

Surfshark is een van de nieuwere VPN’s, maar het krijgt nu al fatsoenlijke beoordelingen van gebruikers wegens de geweldige functies en het gebruiksgemak. Maar voordat je je vastlegt aan een abonnement van 12 maanden, is het slim om te zien of Surfshark biedt wat je van een VPN nodig hebt.

We hebben een eenvoudige manier voor je gevonden om een 30-daagse gratis proefversie van Surfshark te krijgen met behulp van de geld-terug-garantie. Dit geeft je voldoende tijd om met de VPN te experimenteren en te kijken of het iets voor je is.

Surfshark gratis proefversie: overzicht

Small assortment of technological devices compatible with Surfshark.

Voordat we verder gaan, moeten we zeggen dat de gratis proefversie van Surfshark wel iets anders is dan anders.

Surfshark biedt een risicovrije 30-daagse niet-goed-geld-terug-garantie. Je kunt een volledige terugbetaling krijgen binnen de eerste 30 dagen van gebruik, zelfs als je 100% tevreden bent. Je hebt een volledige maand de tijd (langer dan de standaard 7-daagse gratis proefperiode) om de functies en interface te leren kennen, zodat je goed kunt bepalen of het het juiste VPN voor jou is.

Zolang je Surfshark's Servicevoorwaarden niet overtreedt, is het terugkrijgen van je geld heel eenvoudig. Je hoeft alleen maar een e-mail te sturen naar hun supportafdeling met het verzoek om je geld terug te storten binnen de proefperiode van 30 dagen. De tijd die nodig is om je terugbetaling te verwerken hangt af van de door jou gekozen betaalmethode en van de snelheid van je persoonlijke bank. Surfshark biedt 24 uur per dag en 7 dagen per week live chat-klantenondersteuning, mocht je meer informatie nodig hebben.

Met de 30-daagse proefperiode krijg je geen verdunde versie van het VPN. In plaats daarvan krijg je toegang tot de premium versie en alle functies die daarbij horen. Dit betekent dat je kunt genieten van hoge snelheden over 3.200 servers, een strikt no logs beleid, geavanceerde beveiligingsprotocollen, en geen advertenties, trackers of malware. Dit vind je allemaal in een intuïtieve, eenvoudig te navigeren interface die je kunt gebruiken op een onbeperkt aantal apparaten.

Als je meer wilt weten over dit nieuwe VPN en de prestaties, snelheid, beveiliging, en mobiele apps, bekijk dan onze diepgaande evaluatie van Surfshark.

Gratis proefversie Surfshark: snelle installatie gids

Het is super eenvoudig om je aan te melden voor Surfshark en je proefversie van 30 dagen te krijgen. Dit is wat je moet doen:

  1. Ga naar Surfshark's VPN gratis proefpagina.
  2. Klik op de rode 'Start GRATIS Proefversie' knop en meld je aan voor een account. Kies een pakket - je opties zijn 24 maanden, 12 maanden of een enkele maand. Het maakt niet uit welk abonnement je kiest, want na de 30 dagen krijg je je geld terug.Surfshark Free Trial Button
  3. Vul je e-mailadres in en selecteer een betaalmethode. Geaccepteerde betaalmethoden zijn onder andere creditcard, PayPal, Google Pay, bepaalde vormen van cryptografie en Alipay.
  4. 30 dagen lang van het omzeilen van geografische restricties, het streamen van je favoriete shows op hoge snelheid en het veilig surfen op het web" img=""]Geniet 30 dagen lang van het omzeilen van geografische restricties, het streamen van je favoriete shows op hoge snelheid en het veilig surfen op het web, wetende dat je gegevens beschermd zijn tegen hackers.

Surfshark gratis proefversie: wat is de volgende stap?

Zodra je je hebt aangemeld, hoef je alleen nog maar de software te downloaden en te genieten van de geweldige functies van Surfshark op zoveel apparaten als je wilt.

Voordat je 30-daagse proefperiode is afgelopen, voorkom je een automatische verlenging door contact op te nemen met hun klantenservice (via e-mail of 24/7 live chat) en te vragen om een terugbetaling en het sluiten van je account.

Samengevat zijn de beste VPN’s voor een gratis proefversie in 2024

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!
3
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
4
9.4 /10
9.4 Onze Score
Bespaar 72%!
5
9.3 /10
9.3 Onze Score
Bespaar 86%!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.