We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Homeland is op Netflix! Zo kijk je het in 2024

Shahad Yacoub Bijgewerkt op 28-02-2024 Onderzoeker cybersecurity

Als je gehoord hebt dat Homeland op Netflix is, maar je hebt geen toegang, maak je dan geen zorgen. Je bent niet net als Carrie paranoïde. Homeland is wel op Netflix te zien, maar alleen in Canada en de VK.

De content van Netflix verschilt per land. Netflix blokkeert zijn content om te voorkomen dat mensen het in andere regio's kijken.

Als je buiten Canada of het Verenigd Koninkrijk woont, kun je Homeland niet kijken op Netflix.

Gelukkig hoef je geen CIA te zijn om je weg naar binnen te hacken. Het enige wat je nodig hebt is een premium VPN.

VPN’s kunnen de geografische blokkades van Netflix omzeilen door je locatie te verhullen. Door de juiste service te kiezen kun je Homeland waar dan ook ter wereld kijken.

Start nu met het streamen van Homeland!

Snel overzicht: hoe kijk je Homeland op Netflix

  • Kies een VPN dat Netflix kan deblokkeren. Bovendien kun je het zonder risico uitproberen voordat je je vastlegt.
  • Download en installeer je VPN app.
  • Maak verbinding met een server in Canada of het VK.
  • Log in of meld je aan bij Netflix en geniet!

Waarom je een VPN nodig hebt om Homeland te kijken

De content op Netflix verschilt afhankelijk van jouw regio. Dit komt omdat Netflix zich moet houden aan de internationale wetten op auteursrecht.

Als de site geen streaming licentie heeft aangeschaft om content in een bepaalde regio weer te geven, moet het de content blokkeren voor kijkers in die regio.

De enige manier om dit te omzeilen is om Netflix te laten denken dat je in een ander land bent. Als de site denkt dat je in een bepaald land kijkt, krijg je wanneer je inlogt volledig toegang tot de content van die regio.

Hierin spelen VPN’s een grote rol. VPN’s kunnen het laten lijken alsof je verbinding maakt met Netflix vanuit een ander land. Dit noemen we ook wel ‘geo-spoofing’.

Wanneer je verbinding maakt met een VPN, wordt al je verkeer omgeleid via een intermediaire server op een andere locatie. Aangezien de VPN-server als tussenpersoon tussen jou en Netflix fungeert, maskeert hij je IP-adres met zijn eigen IP-adres

De site ziet dan alleen het IP-adres van de server wanneer je inlogt. Het denkt dat je je op die locatie bevindt en verbindt je vervolgens met de relevante content voor die regio.

Als je een VPN neemt met servers over heel de wereld, heb je toegang tot de content op Netflix van elk land.

In dit geval heb je een VPN nodig met servers in Canada of het VK. Dat zijn de landen die Homeland hebben op Netflix.

Ook heb je een krachtig VPN nodig. Netflix is bedreven in het detecteren en blokkeren van VPN's om te voorkomen dat kijkers uit verschillende landen kunnen streamen.

Alleen premium VPN's kunnen de anti-VPN-software omzeilen en Netflix deblokkeren, dus controleer of jouw VPN werkt voordat je iets koopt.

Dat is niet alles wat een VPN kan doen

Uiteraard kunnen premium VPN’s veel meer dan alleen Netflix deblokkeren.

Een goed VPN versleutelt je data en zorgt dat je online activiteiten niet kunnen worden gedetecteerd of gevolgd.

Door je verkeer op deze manier privé te houden, voorkom je dat je door iemand kan worden bespioneerd, van hackers en reclamebureaus tot overheidsinstellingen - inclusief de CIA!

Het kan ook handig zijn om je online activiteiten verborgen te houden voor je internet service provider. Sommige ISP’s beperken de bandbreedte als ze hoog datagebruik, zoals het geval is bij streamen, detecteren.

Een VPN voorkomt dat je ISP kan zien wat je online doet. Omdat je ISP niet kan zien dat je streamt, kan het je bandbreedte niet beperken en heb je geen last van lage snelheden.

Een VPN biedt een veilige manier om in volledige privacy op het internet te surfen.

De beste VPN voor het bekijken van Homeland

1. ExpressVPN

Ben je op zoek naar het snelste VPN dat je maar kunt kopen? Graag introduceren we dan ExpressVPN. Het kost iets meer dan andere diensten, maar dit VPN geeft je de snelheid die je nodig hebt om Homeland direct te streamen.

ExpressVPN deblokkeert Netflix en biedt je een betrouwbare verbinding voor vlot en stabiel streamen.

De beveiliging is van topkwaliteit. Met AES 256-bit encryptie, een kill switch, split tunneling, een geen logboek-beleid en zowel DNS als IPv6-lekbescherming ben je zeker van een goede beveiliging.

ExpressVPN staat tot 8 verschillende, gelijktijdige verbindingen toe. Kijk wat echte gebruikers zeggen over de service of test zelf die snelheid uit met een 30-dagen geld-terug-garantie.

ExpressVPN deblokkeert:
  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN en BBC iPlayer.

Ondersteunt torrents:

  • Ja, alle servers ondersteunen P2P-activiteiten.

ExpressVPN werkt met deze systemen:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome en Firefox. Ook biedt het een app voor gebruik met bepaalde routers.

Aanbieding ExpressVPN Juni 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

Samenvatting en meer informatie

Carrie zou zich niet laten tegenhouden door iets kleins als een geografische blokkade. En jij ook niet, zolang je maar het juiste VPN kiest.

ExpressVPN is onze topaanbeveling, maar je vindt er nog veel meer in onze lijst van beste VPN's voor Netflix.

Als je in de verleiding komt om een gratis versie te proberen, lees dan ook onze gids voor gratis VPN's voor Netflix.

Of bespaar op een andere manier geld met de beste VPN deals en kortingscodes.

En resumen, la mejor VPN para ver Homeland en 2024 es...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Shahad is een freelance schrijver die alles wat met technologie te maken heeft geweldig vindt. Ze is vooral geïnteresseerd in de gebieden cybersecurity en netwerken.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.