We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe VyprVPN te installeren en te gebruiken op Windows

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

 

Open uw VyperVPN account

Het eerste wat u moet doen om VyprVPN voor Windows te installeren is naar GoldenFrog's website gaan en klikken op "Try it Free".

Kies uw plan, afhankelijk van uw behoeften. De VyprVPN pro zal een wereld van mogelijkheden openen, waaronder 3 gelijktijdige verbindingen en onbeperkt datagebruik voor slechts € 6,67 per maand bij de aankoop van een jaarabonnement!

En maakt u zich geen zorgen; de eerste drie dagen zijn 100% gratis, zodat u het kunt uitproberen voordat u kiest voor een heel jaar.

2016-09-19_09-41-22

Vervolgens vult u uw gegevens in om uw account aan te maken en voltooit u het betalingsproces. Onder facturering opties moet u de optie jaarlijkse afrekening kiezen en vervolgens bespaart u 43% van de totale prijs! Vergeet niet, er zal niet worden gefactureerd totdat uw 3-daagse gratis proefperiode is verlopen.

Zodra u uw bestelling hebt voltooid, wordt u overgebracht naar een download pagina die automatisch de versie van de software die geschikt is voor uw apparaat downloaden: Android, iOS, Windows of Mac.

 

2016-09-19_09-52-08

Het installeren van VyprVPN op Windows

Open de gedownloade installer en laat deze de wijzigingen in het dialoogvenster op uw computer maken, klik op Volgende om verder te gaan en akkoord voor de gebruiksvoorwaarden.

Tijdens de volgende stap kunt u kiezen voor het type van de installatie die u zou willen maken. Standard geeft u een vereenvoudigde, makkelijk te gebruiken versie van VyprVPN; Full heeft een aantal geavanceerde functies voor technische kenners; en Custom zal u laten kiezen welke van de VyprVPN functies u beschikbaar wilt maken bij gebruik van de software.

 

How to install VyprVPN on windows

In deze uitleg zullen we gaan voor de standaard installatie, klik op Next, en vervolgens installeren. Nu is het wachten tot de installatie is voltooid. Wanneer de installatie is voltooid, klikt u Next en vervolgens op Finish.

Open nu VyperVPN en klik Connect. Heb geduld, dit kan een paar minuten duren.

How to install VyprVPN on windows 2016-09-19_10-05-21 2016-09-19_10-06-25

En klaar! U bent helemaal klaar om van start te gaan!

Geavanceerde configuraties

Met de geavanceerde opties VyprVPN's kunt u het protocol soort wijzigen afhankelijk van uw huidige status. Om dit te doen, klikt u op het tandwielpictogram in de rechterbovenhoek en kies options in het dropdown menu.

Onder het tabblad Connection kunt u ervoor kiezen om elke keer dat u een niet-vertrouwd netwerk tegenkomt, VyprVPN automatisch te laten verbinden.

 

How to install VyprVPN on windows

 

Onder het tabblad Protocol selecteert u het type VPN dat het beste bij u past:

How to install VyprVPN on windows

 

  • Chameleon is zeer geschikt voor VPN-gebruikers die zijn geblokkeerd in landen als China, Rusland, Iran, Thailand en Syrië, of in meerdere landen wereldwijd waar de gebruikers snelheidskwesties ondervinden door een bandbreedtebeperking.
  • OpenVPN is de standaard optie die het meest betrouwbare en stabiele protocol biedt, zorgt voor de beste prestaties en de hoogste snelheid, zelfs bij gebruik van draadloze routers op niet-betrouwbare netwerken en Wi-Fi hotspots.
  • L2TP / TPsec zal prestaties verlagen, maar zorgt voor een betere en meer veilige encryptie. Dit protocol wordt door de meeste desktop, tablet en mobiele apparaten ondersteund.
  • PPTP zal de snelheid verhogen voor gebruikers die niet al te bezorgd zijn over de veiligheid.

Ik hoop dat u zult genieten van VyprVPN zoals ik dat doe en kijk uit naar uw reactie!

Ditsa Keren

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.