We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Kijk in 2024! Strictly Come Dancing vanaf elke locatie!

Jasmin Leete Researcher Cybersecurity

Strictly Come Dancing is terug voor een nieuw seizoen vol foxtrots, quicksteps en walsen. Fans van deze populaire realityshow hebben in spanning gewacht totdat de bekende deelnemers van dit jaar hun danskunsten gaan vertonen.

Als je in het VK bent, kun je de uitzendingen via BBC One kijken of de BBC iPlayer-app op je favoriete apparaat gebruiken. Maar als je niet in het VK bent, heb je pech... Tenzij je deze gids leest om te ontdekken hoe je vanaf elke locatie Strictly Come Dancing kunt zien!

Je leest het goed. Je kunt 'Strictly' (zoals het liefkozend wordt genoemd) overal ter wereld bekijken. Je kunt via BBC iPlayer toegang tot het programma krijgen op dezelfde manier als wanneer je in het Verenigd Koninkrijk bent. Om dit te kunnen doen, heb je een VPN nodig.

Snelle gids - Hoe je Strictly Come Dancing via BBC iPlayer kunt kijken

 1. Kies een VPN die servers in het VK heeft. Vanwege de hoge snelheden voor streaming, goede betrouwbaarheid en redelijke prijzen willen we je ExpressVPN aanraden.
 2. Download en installeer de VPN-software.
 3. Maak verbinding met een server in het Verenigd Koninkrijk (om Strictly Come Dancing te kijken).
 4. Ga naar BBC iPlayer en log in of meld je aan om met streamen te beginnen.

Begin Strictly Come Dancing te streamen!

Hoe je je voor BBC iPlayer kunt aanmelden

In eerste instantie kunnen er een aantal hindernissen zijn voordat je via BBC iPlayer inhoud kunt bekijken.

 1. Als je je voor een BBC iPlayer-account aanmeldt, dien je je locatie in te voeren. Om er zeker van te zijn dat je zonder problemen toegang tot Britse inhoud kunt krijgen, kun je online een Britse postcode opzoeken en invoeren. Je hoeft verder geen gegevens in te voeren. Zolang je een VPN gebruikt die met een Britse server is verbonden, zou het geen probleem moeten zijn om toegang tot iPlayer te krijgen.
 2. Wanneer je voor het eerst probeert om toegang tot iPlayer te krijgen, wordt er mogelijk gevraagd of je een 'tv-licentie voor het VK' hebt. Dit is een licentie die Britse burgers ieder jaar moeten kopen om televisie te kunnen kijken. In principe heb je deze licentie nodig om inhoud van iPlayer te bekijken. Maar je hoeft dit niet te bewijzen omdat het systeem op goed vertrouwen is gebaseerd. Als je deze vraag krijgt, kun je dus gewoon klikken op 'Ik heb een tv-licentie. Nu kijken'.

Waarom je een VPN nodig hebt om Strictly Come Dancing te kijken

Vanwege copyrightwetten en licentierechten is Strictly Come Dancing buiten het Verenigd Koninkrijk niet beschikbaar. Als je buiten het Verenigd Koninkrijk bent en via BBC iPlayer Strictly of een ander programma probeert te bekijken, krijg je de volgende foutmelding: 'BBC iPlayer werkt alleen in het Verenigd Koninkrijk. Sorry, dit is vanwege licentierechten'. Dit staat bekend als een geografische blokkade of een geografische beperking.

Wij kunnen je helpen om erachter te komen hoe je Strictly Come Dancing buiten het VK via BBC iPlayer kunt streamen. Je hebt alleen een IP-adres nodig dat zich in het Verenigd Koninkrijk lijkt te bevinden. Om dit mogelijk te maken, heb je een VPN nodig.

Dankzij een VPN lijkt het alsof je in het Verenigd Koninkrijk bent zodat je de geografische blokkade van BBC iPlayer kunt omzeilen. Je VPN maskeert je echte IP-adres en leidt je verbinding om via een Britse server waardoor je een Brits IP-adres krijgt.

BBC iPlayer ziet dat je een Brits IP-adres hebt en gaat ervan uit dat je in het VK bent. Hierdoor krijg je toegang tot alle inhoud van iPlayer en kun je Strictly meteen kijken nadat de show live is uitgezonden!

Maar een VPN heeft nog meer te bieden

Naast toegang tot inhoud die op basis van geografische locatie wordt beperkt, biedt een VPN je nog enorm veel meer. De grootste voordelen van het gebruik van een VPN zijn de uitstekende beveiligingsfuncties.

Een VPN van topkwaliteit zorgt ervoor dat je online bent beschermd door je IP-adres te maskeren en je gegevens te versleutelen. Hierdoor kan niemand zien wat je online doet of welke gegevens je verstuurt.

Een ander voordeel is dat een VPN er in bepaalde gevallen voor zorgt dat je verbindingssnelheid wordt verbeterd. Dit is mogelijk door je verbinding om te leiden via een server die minder druk of van hogere kwaliteit is dan de server die je eigen internetprovider gebruikt. Dit kun je vooral merken als je aan het streamen of gamen bent omdat de verbinding niet hapert en de video niet hoeft te bufferen.

De beste VPN-diensten om Strictly Come Dancing te kijken

1. ExpressVPN

Aanbieding ExpressVPN Februari 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

ExpressVPN heeft de meeste servers voor hoge snelheden en is tevens een van de beste aanbieders vanwege de betrouwbaarheid en de uitstekende klantenservice die 24/7 bereikbaar is.

Dit is niet de goedkoopste VPN-provider, maar ExpressVPN biedt je gegarandeerd de vrijheid om je favoriete programma's veilig te streamen. Voor diensten van topkwaliteit betaal je over het algemeen iets meer. Maar ExpressVPN biedt je betere beveiliging, een premium klantenservice en toegang tot alle inhoud die je wilt bekijken. Als je meer betaalt, krijg je ook een betere dienst.

Dankzij het enorme netwerk met 3.000 servers op 105 locaties over de hele wereld en de TrustedServer-technologie van ExpressVPN hoef je je favoriete programma's nooit meer te missen. ExpressVPN gebruikt AES met 256-bitversleuteling van hoog niveau, een kill-schakelaar en heeft een beleid waarbij geen gegevens worden opgeslagen. De aanbieder biedt ook ondersteuning voor en toegang tot alle beschikbare platforms.

Je kunt ExpressVPN op maximaal vijf apparaten tegelijkertijd gebruiken en de provider biedt een geld-terug-garantie van 30 dagen.

ExpressVPN kan dit deblokkeren:
 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN en BBC iPlayer.

Ondersteuning voor torrenting:

 • Ja, alle servers ondersteunen P2P-activiteiten.

ExpressVPN werkt op deze apparaten:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome en Firefox. Via de app kan de dienst ook in combinatie met bepaalde routers worden gebruikt.

Stream Strictly Come Dancing met ExpressVPN!

2. CyberGhost

Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

Deze populaire VPN-provider biedt een goede balans tussen een redelijke prijs en een VPN-service met enorm veel functies. Dankzij het eenvoudig te gebruiken systeem, meer dan 11.683 servers in 100+ landen over de hele wereld en de vele functies kan de dienst aan al je wensen op het gebied van streaming voldoen.

CyberGhost biedt ook zeer goede beveiliging dankzij AES met 256-bitversleuteling van militaire kwaliteit. De provider beschikt over ingebouwde software om malware en advertenties te blokkeren, ondersteuning voor het OpenVPN-protocol, bescherming tegen DNS- en IP-lekken en vele andere beveiligingsfuncties.

Voor plannen met een korte looptijd biedt CyberGhost een geld-terug-garantie van 30 dagen. Als je een abonnement voor 6 maanden of langer afsluit, geldt er een geld-terug-garantie van 45 dagen. Dankzij ondersteuning voor zeven gelijktijdige verbindingen staat deze provider in onze top voor online streaming en het ontgrendelen van inhoud.

CyberGhost kan dit deblokkeren:
 • Speciaal profiel voor streaming met geoptimaliseerde servers voor: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN en meer.

Ondersteuning voor torrenting:

 • Ja, met het speciale profiel kun je landen en het aantal gebruikers bekijken.

CyberGhost werkt op deze apparaten:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux en Chrome.

Stream Strictly Come Dancing met CyberGhost!

Samenvatting

Als je in het VK woont en Strictly Come Dancing wilt bekijken, kun je deze show zonder problemen via BBC One, de app om programma's terug te kijken of BBC iPlayer bekijken. Als je niet in het VK bent, heb je een VPN nodig om toegang tot dit amusementsprogramma te krijgen.

Door de instructies in deze gids te volgen, lijkt het alsof je IP-adres zich in het VK bevindt. Dit zorgt ervoor dat je Strictly overal ter wereld kunt bekijken. Zo eenvoudig is het!

Je hoeft alleen maar een betrouwbare VPN te kiezen die hoge snelheden voor streaming en goede beveiliging biedt. Onze favoriete optie ExpressVPN heeft dit allemaal te bieden.

Meer lezen

Bekijk voor een uitgebreide lijst met VPN-diensten die in combinatie met BBC iPlayer werken de beste VPN's voor BBC iPlayer.

Ben je op zoek naar de nieuwste aanbiedingen voor VPN-diensten? Bekijk de acties door op de beste aanbiedingen en kortingscodes voor VPN's van deze maand te klikken.

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's voor het kijken naar Strictly Come Dancing vanaf elke locatie...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Jasmin is schrijver en researcher op het gebied van cybersecurity, die doordachte content creëert over een scala aan technische onderwerpen. Haar achtergrond in criminologie en cybercriminaliteit geeft haar een uniek perspectief op cybersecurity-vraagstukken.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.