We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Krijg 68% korting op NordVPN + 30 dagen restitutie (2024)

Daniel Krohn Onderzoeker Cybersecurity

Je hebt besloten om NordVPN te nemen. Goede keuze! NordVPN is een van onze favorieten. Het wordt algemeen beschouwd als een van de beste VPN's die er zijn.

Hoewel het prijskaartje van 11,95 dollar per maand hoog lijkt, biedt NordVPN ongelofelijke promo deals - zolang je maar weet hoe je ze kunt krijgen.

Nord's systeem voor het toepassen van de kortingen kan een beetje lastig zijn. Daarom vertellen we het je stap voor stap om er zeker van te zijn dat je hun geweldige kortingen niet mist.

NordVPN Benefits

Hoe krijg je de deals

De vetste deal van dit moment:

Voor een zeer beperkte tijd biedt NordVPN een speciaal 2-jarig abonnement aan met 72% korting! Ja, je kunt een van de beste VPN’s krijgen die er zijn voor slechts $6,39/maand.

Optie 1: Een 72% korting voor 2 jaar!

NordVPN biedt een 2-jarig pakket voor slechts $6,39/maand! Deze deal zal slechts voor een beperkte tijd beschikbaar zijn.NordVPN updates subscription plans

Nu is hier de ietwat lastige...

Optie 2: 24% korting voor het 6-maandenpakket

Ben je niet klaar om je voor 2 jaar vast te leggen? Je kunt nog steeds een ongelooflijke deal krijgen op het 6-maandenpakket, waarbij je $9/maand betaalt in plaats van $11,95. Je wilt zeker deze kleine hack leren die we je gaan laten zien!

1. Naar de website van NordVPN te gaan.

2. Eenmaal op de website zie je het onderstaande scherm. Klik op ‘Get Limited Deal’

NordVPN homepage

3. Kies het 6-maanden betalingsplan.

6 month NordVPN plan4. Zodra uje een beveiligde account hebt aangemaakt, selecteer je je betalingsplan.

5. Nadat je je betalingsgegevens hebt ingevuld, klik je op ‘Nu lid worden’ en geniet je van je nieuwe NordVPN abonnement, wetende dat je net een geweldige deal hebt gekregen.

Als dit bericht nuttig was, deel het dan met je vrienden op Facebook of tweet het zodat iedereen deze geweldige kortingen kan krijgen

Je vindt misschien ook dit interessant:

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Technisch schrijver met een passie voor online privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.