We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Krijg 68% korting op NordVPN + 30 dagen restitutie (2024)

Daniel Krohn Onderzoeker Cybersecurity

Je hebt besloten om NordVPN te nemen. Goede keuze! NordVPN is een van onze favorieten. Het wordt algemeen beschouwd als een van de beste VPN's die er zijn.

Hoewel het prijskaartje van 11,95 dollar per maand hoog lijkt, biedt NordVPN ongelofelijke promo deals - zolang je maar weet hoe je ze kunt krijgen.

Nord's systeem voor het toepassen van de kortingen kan een beetje lastig zijn. Daarom vertellen we het je stap voor stap om er zeker van te zijn dat je hun geweldige kortingen niet mist.

NordVPN Benefits

Hoe krijg je de deals

De vetste deal van dit moment:

Voor een zeer beperkte tijd biedt NordVPN een speciaal 2-jarig abonnement aan met 67% korting! Ja, je kunt een van de beste VPN’s krijgen die er zijn voor slechts €3,39/maand.

Optie 1: Een 67% korting voor 2 jaar!

NordVPN biedt een 2-jarig pakket voor slechts €3,39/maand! Deze deal zal slechts voor een beperkte tijd beschikbaar zijn.NordVPN updates subscription plans

Nu is hier de ietwat lastige...

Optie 2: 24% korting voor het 6-maandenpakket

Ben je niet klaar om je voor 2 jaar vast te leggen? Je kunt nog steeds een ongelooflijke deal krijgen op het 6-maandenpakket, waarbij je $9/maand betaalt in plaats van $11,95. Je wilt zeker deze kleine hack leren die we je gaan laten zien!

1. Naar de website van NordVPN te gaan.

2. Eenmaal op de website zie je het onderstaande scherm. Klik op ‘Get Limited Deal’

NordVPN homepage

3. Kies het 6-maanden betalingsplan.

6 month NordVPN plan4. Zodra uje een beveiligde account hebt aangemaakt, selecteer je je betalingsplan.

5. Nadat je je betalingsgegevens hebt ingevuld, klik je op ‘Nu lid worden’ en geniet je van je nieuwe NordVPN abonnement, wetende dat je net een geweldige deal hebt gekregen.

Als dit bericht nuttig was, deel het dan met je vrienden op Facebook of tweet het zodat iedereen deze geweldige kortingen kan krijgen

Je vindt misschien ook dit interessant:

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Technisch schrijver met een passie voor online privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.