We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je een PureVPN-account opent en installeert op Windows

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

We recommend reading our readers reviews on PureVPN before you make up your mind. If you've decided that PureVPN is the service for you, this article will show you how to set up your account and install their app on windows.

So without further due, here's how to get started with PureVPN.

Step 1- Open your PureVPN account

To open your account, go to PureVPN's website and click on Get PureVPN. This will take you to the plans page where you'll get to choose between 3 identical plans, for changing periods of time. For best savings, choose the 1 year subscription, which entitles you for a 50% discount.

how to open an account with purevpn

Continue to checkout until finally you will be redirected to a downloads page.

Step 2- Download PureVPN

From the download page, click on one of the 2 green buttons: the "latest Version" download refers to your version of Windows and NOT to the version of PureVPN.

how to open an account with purevpn

Once download is complete, open the exe file and follow the installation process. Note that in order to complete the process, you will need to close all your other application. When you reach the final stage, the software will launch, showing a tutorial of all their tools and features. Taking the time to watch the videos and instructions is recommended, as it will help you make the best out of the application.

how to open an account with purevpn

Step 3- Configuring the PureVPN Application

After going over all the tutorials, you should find the dashboard fairly easy to use. For the initial connection, enter the username and password which have been sent to your email upon subscription. For you convenience, here's what that email looks like:

how to open an account with purevpn

Next, choose your protocol and purpose or country and click Quick Connect.

how to open an account with purevpn

Once connection has been established, you will see a moving graph, showing the amount of kilobytes going through your server.

how to open an account with purevpn

In addition, if you look into your WIFI, you will see that you're connected to a PureVPN network.

how to open an account with purevpn

Advanced Settings

The menu on the left offers some unique features which are worth looking into.

Personalised selection will enable you to choose a specific server location, or connect to the fastest server available.

how to open an account with purevpnThe SmartDNS section is specifically designed to enable you to watch your favourite TV channels from anywhere in the world. That is of course, if you've purchased the PureVPN Smart DNS addon.  The same goes for Web protection, which requires you to purchase the NAT Firewall addon.

The Split Tunneling section allows you to choose which applications on your desktop should be using the VPN and which ones can be excluded. To use this feature, you will first need to disconnect your vpn, and then go back and click the button that says Disabled. When the button turns red, go ahead and click press to search applications. You'll have to wait a little while before the list of web applications will finally appear, with option to either launch, edit or delete them. You can also add an application to this list by clicking Add an Application at the bottom right corner.

how to open an account with purevpn

However, before you can do anything, you will need to go back to the dashboard again and turn your connection back on.

Finally, the Settings section lets you choose some basic preferences such as enabling the virtual router hotspot and traffic chart options.

Do you use PureVPN?

Help others make a wise choice and tell them what you think of PureVPN!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.