We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Top 5 Logloze VPN's voor de Privacy-zoeker

Daniel Krohn Onderzoeker Cybersecurity

Zoals bij veel dingen in het leven zijn er veel verschillende typen VPN-gebruikers, en dus verschillende behoeften. Sommige gebruikers hebben een VPN nodig om geo-blokkering te omzeilen om toegang tot streaming inhoud te krijgen, terwijl anderen hun verbinding willen beveiligen bij het gebruik van Wifi. En gebruiken anderen een VPN om Torrents veilig te downloaden of in gebieden die die geheel beperken. Deze mensen zullen hun huiswerk moeten kennen om ervoor te zorgen dat het VPN dat zij kiezen, hun behoeften tegemoet kunnen komen.

Er is een andere categorie gebruikers voor wie een VPN een wat kritiekere rol speelt - het kan zelfs het verschil tussen leven en dood zijn. Dat is de gebruiker die absoluut moet zorgen dat ze anoniem blijven en bereid zijn om op andere gebieden te offeren, zoals snelheid, het aantal servers, klantenservice of toegang tot Netflix (zucht!). Politieke activisten en journalisten vertrouwen bijvoorbeeld op VPN's om overheidscensuur te omzeilen, zodat ze veilig kunnen communiceren met de buitenwereld. Afhankelijk van het land waarin zij zich bevinden, kan dit tegen de wet zijn.

 

De meest cruciale aspecten om te onderzoeken bij het zoeken naar de beste beveiligde VPN provider zijn jurisdictie (waar de VPN is gebaseerd), logging policy, en acceptatie van Bitcoin. Immers, als een VPN-provider logboeken over de activiteiten van hun gebruiker levert, begint de kans op het feit dat ze aan hun claim kunnen voldoen om een ​​anonimiteit te bieden. Daarnaast is een VPN misschien gevestigd in een land met wetten waarmee de overheid kan vragen dat zij de gegevens van de gebruiker overhandigen, voor zo'n gebruiker zal dat schadelijk zijn.

Dat wil niet zeggen dat 100% veiligheid is gegarandeerd, zelfs bij een VPN zonder logboek, in het meest VPN-vriendelijke land, maar het is een mooie veilige keuze. Alle VPN-aanbieders die we aanraden in dit artikel zijn gevestigd in niet 14 ogen landen, verzamel geen logboeken en accepteren Bitcoin betaling.

Hier zijn de top 5 logloze VPN's voor degenen die de beste privacy zoeken:

 

cactus

 

 

CactusVPN is een VPN uit Moldavië. Ze zijn helemaal logloos (vanaf begin 2016) en accepteren Bitcoin voor betaling. Ze staan ​​voor maximaal drie gelijktijdige verbindingen, die goed zijn voor bijvoorbeeld een journalist die zijn of haar laptop en mobiele telefoon wil verbinden. Ze hebben geen grote lijst met landen of servers om verbinding te maken, maar ze bieden een zeer veilige 256-bits AES-verbinding. Ze hebben ook een "apps killer", dat is een betere versie van een kill switch.


Cyberghost

 

 

Dit in Roemenië gevestigde VPN is het meest transparante, met hun kantooradres en de contactgegevens van de CEO op hun website! Ze hebben een grote keuze aan servers om uit te kiezen, evenals een gratis - zij het beperkte - versie van hun VPN. Hun software is zeer intuïtief en beschikt over een kill switch, wat we waarderen.


ExpressVPN Logo Horizontal

ExpressVPN, gevestigd op de Britse Maagdeneilanden, is in de meeste categorieën moeilijk te verslaan. Het is vooral goed als het gaat om beveiliging. De provider maakt gebruik van AES-256-bit-versleuteling, beschikt over een kill switch en een strikt beleid zonder logboeken dat browsegeschiedenis, DNS-zoekopdrachten, verkeersbestemming en datacontent omvat. Je kunt geld besparen door gebruik te maken van de nieuwste 49% korting. Als jij tot die mensen behoort, die de beste beveiliging nodig heeft en toegang wil tot Netflix, dan zul met de supersnelle, buffervrije servers van ExpressVPN met locaties over de hele wereld geen moeite hebben.


Trust.Zone

 

 

 

Seychelles is an extremely VPN-friendly country – or should I say archipelago – as evidenced by the large handful of VPNs that run out of it, including Trust.Zone. Their software does a very good job of automatically choosing the best server for you, and they have a kill switch as well. The downside to Trust.Zone is that they only have a native Windows app.


VPN tunnel

 

 

Seychellen is een extreem VPN-vriendelijk land - of archipel moet ik eigenlijk zeggen - zoals blijkt uit de grote handvol VPN's die daaruit voortkomen, waaronder Trust.Zone. Hun software doet heel goed werk om automatisch de beste server voor u te kiezen, en ze hebben ook een kill switch. Het nadeel van Trust.Zone is dat ze alleen een native Windows-app hebben.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Technisch schrijver met een passie voor online privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.