We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Wat is een VPN Kill Switch en waarom u er een moet gebruiken

John Norris Onderzoeker Technologie

Hoewel er tal van kwaliteit VPN-netwerk opties beschikbaar zijn, kunt u zien op onze waarderings pagina dat geen service perfect is. Een belangrijke factor die potentiële klanten - of klanten op zoek naar verbetering van hun huidige dienst - bezig houdt, is betrouwbaarheid.

Logisch. Als de netwerkverbinding wegvalt, valt de computer terug op het publieke IP-adres zoals verstrekt door de internet service provider (ISP). In feite zal deze gebruiker worden blootgesteld en zijn/haar activiteit kan gemakkelijk worden gevolgd.

Het meest gevaarlijke deel? Zonder de juiste voorzorgsmaatregelen kan de gebruiker niet eens weten of en wanneer dat is gebeurd.

Om dit probleem tegen te gaan bieden meerdere VPN diensten de “kill switch” functie aan. In wezen snijdt een kill switch uw verbinding met het internet helemaal af wanneer uw VPN verbinding uitvalt.

Waarom is deze functie belangrijk en wie heeft het? Alle aspecten van deze belangrijke veiligheidskwestie worden behandeld in de FAQ hieronder.

Hoe betrouwbaar zijn de VPN-netwerken in het algemeen?

Het hangt af van de aard van de service die u gebruikt.

VPN kill switch - vpnMentor

Bedrijven die zelf hun eigen servers hebben en enkele tientallen server clusters bieden kunnen bijna volledig een verbinding garanderen. Bijvoorbeeld, een aantal van de top 5 aanbevolen VPN-netwerken op onze site stellen een 99,99% uptime te bieden:

Echter, bedrijven die servers delen of die geen verbindingen met meerdere server locaties bieden zijn veel minder betrouwbaar. Zij zullen ook waarschijnlijker bandbreedte afknijpen en het aantal server-verbindingen die u kunt maken beperken.

Wat zijn de belangrijkste oorzaken voor een verbroken verbinding?

Een deel van de reden dat VPN's winnen aan populariteit is dat ze de neiging hebben zeer betrouwbaar te zijn. Toch kunnen VPN-verbindingen af ​​en toe problemen ondervinden die gebruikers kunnen frustreren.

De drie belangrijkste redenen voor een verloren verbinding zijn:

 1. Firewall en/of router instellingen: Uw firewall, antivirus, of anti-spyware programma-instellingen kunnen uw verbinding regelmatig om laten vallen. Om te testen, zou u deze functies uit moeten schakelen en opnieuw proberen te verbinden. Als de verbinding stabiliseert met de functies uitgeschakeld, moet u het VPN-netwerk toevoegen als een uitzondering voordat u de functies weer start.
 2. Keuze van de VPN-protocol: ExpressVPN zegt verbindingen stabieler zijn wanneer het netwerk draait op het TCP-protocol, in tegenstelling tot het standaard UDP. Dus als uw verbinding instabiel blijkt, is het een goede trouble-shooting test om uw protocol te schakelen.
 3. Onvoldoende signaalsterkte/congestie van het netwerk: Omdat VPN-diensten gebruiker toestaan om verbinding te maken naar verre servers, is het een makkelijke fout om te denken dat de lokale Wi-Fi omstandigheden onbelangrijk zijn. Helaas: de kracht van uw Wi-Fi-verbinding is rechtstreeks van invloed op de betrouwbaarheid van uw VPN-verbinding. Een zwak signaal zal waarschijnlijk ertoe leiden dat uw verbinding wegvalt als gevolg van overmatige gegevensverliezen. Bovendien kan zwaar gebruik van de internetverbinding - wat er gebeurt bij coffeeshops, luchthavens, en drukke bibliotheken - ertoe leiden dat uw VPN-verbinding te instabiel wordt.

Hoeveel VPN-netwerken bieden Kill Switches?

In de afgelopen jaren, zijn meer VPN-bedrijven begonnen met het aanbieden kill switches. Daaronder deze:

 • Private Internet Access
 • HMA
 • AirVPN
 • IPVanish
 • VyprVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • SwitchVPN

Buffered - bieden niet de kill-switch functie.

Zijn de kill switches meestal automatisch actief?

Niet altijd. Vaak moet u, om VPN kill switches te activeren, in de app-instellingen gaan en de functie activeren.

VyprVPN biedt bijvoorbeeld een dialoogvenster waarin gebruikers hun kill switch opties kunnen aanpassen.

vyprvpn-kill-switch-settings

Naast het in- en uitschakelen van de functie, stelt het dialoogvenster gebruikers in staat om de situaties selecteren wanneer de kill switch zal werken. De app biedt Application Level (de switch zal werken wanneer VyprVPN werkt en de verbinding mislukt) of System Level (wanneer u bent aangemeld bij VyprVPN maar de toepassing niet actief is) mechanismen. Gebruikers kunnen tevens LAN blokkeren wanneer de kill switch actief is.

Omgekeerd wordt ExpressVPN's kill switch functie, genaamd Network Lock, actief op het moment dat u op “connect" klikt.

Wie zou het meest beïnvloed worden door VPN-netwerk problemen op het gebied van betrouwbaarheid?

Mensen die hun VPN-netwerk te gebruiken om torrents te downloaden ervaren grote hinder van verbindingsproblemen.

Deze gebruikers blijven voor lange perioden achtereen verbonden met hun VPN's en ze zijn niet in de buurt van hun computers om te reageren op een verbroken verbinding. Als hun dienst niet beschikt over een kill switch, of als hun kill switch niet is geactiveerd, konden ze open staan ​​voor IP-adres bijhouden via een openbare verbinding zonder zelfs te realiseren.

Om dit risico te beperken, zullen torrent downloaders meestal op zoek gaan naar een van de volgende twee oplossingen:

 1. Gebruik maken van de Vuze BitTorrent Client: Deze end-to-end software-applicatie zorgt voor een kleine footprint, vertraagt uw computer niet en downloadt snel torrents. In recente versies van de client kan Vuze worden gebonden aan een VPN-verbinding. Dit kan een voordeel zijn als de VPN-verbinding onbetrouwbaar is. In plaats van op het besturingssysteem terug te vallen tot het routeren van pakketten via het openbare IP-netwerk, zal Vuze blijven proberen om de pakketten te routen via de VPN. De torrent zal niet met succes downloaden, maar in ieder geval worden de pakketten niet openbaar.
 2. Handmatig configureren firewall-instellingen: Voor gebruikers die niet willen vertrouwen op derde partijen is de doe-het-zelf-optie om de OS firewall-instellingen handmatig te configureren om het downloaden te blokkeren wanneer de VPN verbinding uitvalt. Dit geldt met name voor computers met Windows. Van PrivateInternetAccess, bijvoorbeeld, is bekend dat het verbinding verliest tijdens torrent downloads als de Windows firewall-instellingen niet juist zijn ingesteld.

Zijn er andere manieren om te beschermen tegen een verloren verbinding?

Naast de geïntegreerde kill switches, zijn er verschillende oplossingen van derden om uw privacy en uw IP-adres te beschermen als uw VPN-netwerk betrouwbaarheid instabiel blijkt te zijn. Twee van de meest populaire zijn VPNetMon en VPN-Watcher.

VPNetMon voorkomt onbeveiligde verbindingen als uw VPN-verbinding wegvalt. Dit gratis programma sluit gewoon bepaalde toepassingen, wanneer de VPN verbinding uitvalt. Veel gebruikers waarderen dit programma omdat het niet de computer afsluit van de hele internet; het sluit gewoon vooraf geselecteerde programma's die via het IP-adres konden communiceren over een onbeveiligde verbinding.

VPN-Watcher is een andere populaire VPN-verbinding monitoring tool. Net als VPNetMon voorkomt dit programma dat toepassingen gegevens naar het netwerk sturen terwijl de VPN verbinding weg is gevallen. De huidige prijs is $ 9,95.

Samenvatting: VPN-verbinding waarborgen zijn van levensbelang voor gebruikersbescherming

Terwijl gebruikers gebruik maken van VPN-diensten om verschillende redenen, hechten ze allemaal waarde aan hun privacy. Maar wanneer er een verbinding mislukt, zal het IP-adres van de gebruiker worden blootgesteld aan trackers. Daarom is VPN netwerk betrouwbaarheid zo'n grote zorg.

Zeker voor mensen die afhankelijk zijn van een constante verbinding, of het nu voor torrent downloaden of klokkenluiden is, is bescherming van identiteit een groot goed. Voor deze gebruikers is het selecteren van een VPN-bedrijf dat een kill switch biedt van cruciaal belang.

Aan de andere kant van de medaille: veel van de huidige top VPN bedrijven weten dat als het IP-adres van een gebruiker wordt onthuld dankzij een verbroken netwerkverbindingen, zij hun marktaandeel zullen verliezen. Daarom bieden ze kill switch functies aan in aanvulling op 99,9% betrouwbaarheid.

Selecteer een VPN dat een Kill Switch functie biedt:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!
3
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

John Norris heeft gewerkt als een technische schrijver, journalist en industrieel ontwerper voor hij begon aan tech blogging in 2013. Hij focust vooral op digitale veiligheid en privacy-problemen, maar hij is ook geïnterresseerd in alle technische gebieden die het menselijk leven kunnen verrijken.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.