We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je je kunt beschermen tegen de Amerikaanse CLOUD-wet

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Eind maart 2018 kreeg de online privacy een hevige slag te verwerken toen de Clarifying Lawful Overseas Use of Data (CLOUD) werd toegevoegd aan het einde van een budgetbundel van 2232 pagina’s.

De CLOUD-wet is nooit door het Amerikaanse Congres goedgekeurd of zelfs herzien. In plaats daarvan werd het op pagina,201 van een uitgavennota van $ 1,3 biljoen meegenomen, waarop werd gestemd als een enkele entiteit.

De gevolgen van de CLOUD-wet veranderen echter de manier waarop overheidsfunctionarissen uw gegevens kunnen verkrijgen. Het geeft de Amerikaanse en buitenlandse overheden de mogelijkheid om gegevens zonder een bevelschrift op te vragen.

Vrees niet, niet alle hoop is nverloren, bij vpnMentor hebben we een lijst samengesteld met dingen die u kunt doen om uw privacy te handhaven en anoniem online te blijven.

Wat is de CLOUD-wet?

Dus wat is precies deze privacy schendende wetgeving waarvan het Congres het nodig vond om hem in een niet-verwant voorstel te rommelen om het te laten slagen?

Het begon allemaal een paar jaar geleden, met een rechtszaak met een strafrechtelijk onderzoek naar een Ierse burger. De Amerikaanse overheid had een bevel en Microsoft gedagvaard voor gegevens die op hun Ierse servers waren opgeslagen. Microsoft weigerde de informatie aan te leveren en beweerde dat de servers niet in de Verenigde Staten waren gevestigd en daarom waren zij niet verplicht om het bevel te respecteren. De zaak sleept al vier jaar voort.

Vooruitlopend op het hier nu onder de nieuwe CLOUD-wet, heeft de Amerikaanse overheid niet langer een bevel nodig en moet Microsoft het verzoek inwilligen en de gegevens overdragen. Microsoft heeft al gemeld dat er in dit geval geen reden is om verder te vechten, en zij zullen de gegevens overdragen aan de autoriteiten.

Er zijn twee belangrijke bepalingen in de factuur:

 1. Toestemming wordt verleend aan elke wetshandhaving, van lokale politie tot federale instanties, om toegang te krijgen tot "de inhoud van een elektronische communicatie en elk document of andere informatie" ongeacht waar de gegevens zijn opgeslagen. Op voorwaarde dat het bedrijf in de VS is gevestigd, moeten ze de gegevens overdragen, zelfs als de server zich in een ander land bevindt.
 2. De president van de Verenigde Staten van Amerika kan met andere landen "uitvoerende overeenkomsten" aangaan, waardoor zij zonder de vereiste procedure toegang krijgen tot gegevens die buiten de VS zijn opgeslagen. Die gegevens kunnen vervolgens worden gebruikt om Amerikaanse burgers te vervolgen, ook al werd deze verzameld zonder een bevelschrift.

Deze wet is eng voor burgers omdat het in strijd is met uw privacy.

Stel u voor dat een buitenlandse overheid één van hun burgers onderzoekt en toegang vraagt ​​tot hun gegevens op een sociaal netwerk zoals Facebook. Facebook zal verplicht zijn om alle informatie over te dragen en dit kan informatie over Amerikaanse burgers bevatten.

Die buitenlandse regering zal dan in staat zijn om slechts alle gegevens over te dragen aan hun Amerikaanse tegenhangers, zonder dat een bevelschrift nodig is.

U kunt hier de volledige CLOUD-wet hier lezen – blader gewoon omlaag naar pagina 2201

CLOUD Act

Wat kan u doen?

We zijn nog niet klaar om ons recht op privacy op te geven, en we hopen dat u dat ook niet bent. We hebben een lijst met tips verzameld die u kunnen helpen uw gegevens te beschermen tegen verschillende overheden. Deze lijst bevat alternatieven voor populaire sites en services waarvan we u aanraden deze te gaan gebruiken om uw activiteit anoniem te houden.

 1. Gebruik altijd een VPN

  De eerste stap naar het beschermen van uw privacy is het aanschaffen van een kwaliteits-VPN en zorgen dat deze is ingeschakeld tijdens het browsen.

  Het gebruik van een VPN is een cruciaal stukje van de puzzel als het gaat om het beschermen van uw online privacy omdat het uw IP-adres maskeert, waardoor u online onzichtbaar bent. Het zal ook verschillende beveiligingsprotocollen gebruiken om uw gegevens te versleutelen, waardoor het voor de overheid bijna onmogelijk wordt om de informatie te begrijpen die zij zouden kunnen verzamelen. U kunt hier meer lezen over wat een VPN voor u kan doen.

  Niet alle VPN’s zijn hetzelfde, dus zorg ervoor dat de VPN die u gebruikt lekbescherming heeft, een strikt geen-registratiebeleid en zich bevindt in een land dat geen deel uitmaakt van de Five Eyes Alliance (of de uitgebreide 14 ogen). We raden u ten zeerste aan om gebruik te maken van ExpressVPN, dat zich op de Britse Maagdeneilanden bevindt, of CyberGhost, dat is gevestigd in Roemenië. Beide VPN-providers hebben geweldige beveiligingsprotocollen en ebben bewezen dat ze geen gegevens loggen.

  Rang
  Aanbieder
  Onze Score
  Korting
  Bezoek site
  1
  medal
  9.9 /10
  9.9 Onze Score
  Bespaar 49%!
  2
  9.2 /10
  9.2 Onze Score
  Bespaar 83%!
  3
  9.7 /10
  9.7 Onze Score
  Bespaar 83%!
 2. #DeleteFacebook

  De geloofwaardigheid van Facebook is de afgelopen paar maanden enorm gegroeid nu steeds meer details van het Cambridge Analytica-schandaal naar buiten komen. Onlangs werd gemeld dat meer dan 87 miljoen Facebook-gebruikers hun persoonlijke gegevens niet correct hadden gedeeld.

  Facebook-gegevens zijn een letterlijke goudmijn voor wetshandhavers die iets belastends van een potentiële verdachte willen. Ieders likes, vrienden, groepen, chats en berichten kunnen zeker als bewijs worden gebruikt en het lijkt logisch dat onderzoekers zich wenden tot het opvragen van gegevens van dit type gegevens. Met het in werking treden van de CLOUD-wet zal het verkrijgen van die informatie snel en eenvoudig zijn. De enige oplossing is om de socialemediagiganten te laten verwijderen door u Facebook-account zo snel mogelijk te verwijderen.

 3. Weg met Dropbox

  DropBox is misschien wel de grootste naam in de ruimte voor het delen van bestanden, maar het is verre van het veiligst. Het bedrijf is de afgelopen jaren geteisterd door verscheidene grote beveiligingsinbreuken.

  Als u uw privacy op prijs stelt, maak dan een account aan op SpiderOak, die werd goedgekeurd door niemand minder dan Edward Snowden. Ondanks dat ze in de VS zijn gevestigd, hebben SpiderOak-gebruikers geen reden om te vrezen dat de regering hun documenten binnenkort zal lezen. Zelfs als ze hun servers omzetten, zijn de bestanden allemaal gecodeerd en beheert alleen de gebruiker de sleutels om de bestanden te ontgrendelen.

 4. Vermijd cloudopslag

  De cloud, niet te verwarren met de CLOUD-act, heeft enkele geweldige functies. Het maakt het eenvoudig om overal en op meerdere apparaten toegang te krijgen tot uw bestanden. Het nadeel is dat uw documenten, foto’s of persoonlijke gegevens toegankelijk zijn op een aantal servers. Met de nieuwe CLOUD-wet kan elke wetshandhaving deze informatie mogelijk verkrijgen zonder een bevelschrift te eisen.

  Als u naar de cloud moet zoeken, zoekt u een service zoals Tresorit die end-to-end-versleuteling bevat en zich buiten de VS en in een land bevindt dat geen deel uitmaakt van de Five Eyes-alliantie. Als u de cloud wilt vermijden, raden we aan uw documenten te versleutelen met VeraCrypt, waarmee u gecodeerde back-ups op een lokale schijf kunt maken.

 5. Vervang uw Gmail-account door ProtonMail

  Kunt u zich voorstellen dat u een e-mail ontvangt van een oude studievriend en daarna worden al uw e-mails overgedragen aan de overheid voor wat leesplezier. Dat is wat er kan gebeuren als u Gmail, Yahoo Mail of een van de andere toonaangevende gratis e-maildiensten gebruikt. ProtonMail is volledig anoniem; er is geen persoonlijke informatie nodig om het account aan te maken. Ze slaan geen IP-adressen op en alle e-mailadressen zijn gecodeerd met end-to-end-codering.

  De kers op de taart is dat het bedrijf in Zwitserland is gevestigd en daarom wordt beschermd door de strikte Zwitserse privacywetgeving. De makers van ProtonMail hebben ook Proton VPN ontwikkeld, een solide VPN die kan worden geïntegreerd met TOR en een zeer hoge mate van anonimiteit biedt. Lees ons volledige overzicht van Proton VPN hier.

 6. Vermijd Google Zoeken

  Google, samen met Microsoft, Apple en Facebook, zijn grote voorstanders van de CLOUD-wet, wat betekent dat ze meer dan bereid zijn om uw gegevens over te dragen als het verzoek op hun kantoor arriveert. Google kent u waarschijnlijk beter dan uzelf. Wie weet wat voor gekke dingen u op een avond hebt gezocht toen u dronken was? Wilt u echt dat die informatie wordt overgedragen aan uw lokale overheid?

  Hoewel Google zeker de populairste zoekmachine is, zijn er kwaliteitsalternatieven, zoals StartPage die u de resultaten van Google zullen opleveren, maar met extra beveiligingslagen en privacy. DuckDuckGo, is een ander geweldig alternatief, omdat ze geen gebruikersgegevens opslaan en daarom niets waardevols hebben om te overhandigen als er een verzoek wordt gedaan.

Privacy beschermen is moeilijk, maar mogelijk

Het wordt steeds moeilijker om online anoniem te blijven, maar met wetgeving zoals de CLOUD Act wordt het nog belangrijker om u sporen te op te ruimen.

We raden niet aan om helemaal van het net af te gaan en het spreekwoordelijke hoedje van aluminiumfolie te dragen. Maar wees voorzichtig en neem de nodige voorzorgsmaatregelen. De eerste stap is om een ​​VPN te nemen die uw anonimiteit beschermt en u de vrijheid geeft om online te blijven zonder bang te hoeven zijn om te worden bespied. Lees de recensies en vind de beste VPN om uw privacy te beschermen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.