We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Alles wat je moet weten over DD-WRT

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

DD-WRT is in principe een firmware van wireless routers en access points. Deze firmware draait op een Linux besturingssysteem en is compatible met verschillende routers. Een belangrijke verantwoordelijkheid van de DD-WRT firmware is de plaats innemen van de bestaande firmware in de router, die daar voor vast was geinstalleerd door de leverancier van de router. Deze vervangende firmware voegt mogelijkheden toe die niet in de orginele firmware zaten.

Ondersteuning

DD-WRT ondersteunt bijvoorbeeld zaken als IPv6, geavanceerde quality of service, instellen van de kracht van het radiosignaal en demon gebaseerde services. Er is ook wat software ondersteuning voor SD kaartjes. Veel bedrijven zijn nu begonnen met het maken van routers met DD-WRT firmware, maar het is een aangepaste versie van de firmware dat aan de wensen van de gebruiker tegemoet kan komen.

Beste DD-WRT routers

De routers op de markt zijn gemaakt voor de gemiddelde normale gebruker, dus fabrikanten houden het graag simpel van verbinden tot instellen. Dat is natuurlijk heel belangrijk maar kan je ook beperken in wat je met je router ook nog wilt doen. Neem daarom een router die standaard al is voorzien van DD-WRT firmware en gebruik alle mogelijkheden die je maar wilt. Dit zijn de beste DD-WRT routers die er nu te koop zijn:

Netgear Nighthawk R7000

netgear 7000_300Deze router is één van de beste DD-WRT routers in zijn klasse. Met zijn krachtige processor krijg je hoge snelheden om dat hij VPN verkeer kan ver- en ontsleutelen zonder veel vertraging.De drie antennes verzekeren van een krachtig signaal in uw hele huis. Een andere eigenschap die deze router bijzonder maken is zijn 1900 Mbps zendsnelheid en de USB 3.0 connectie.

 

Asus RT-AC66U

Asus-RT-AC66U_300Asus RT-AC66U heeft de beste zgn. flash size, dat betekent dat hij de meeste DD-WRT sets aankan. De langzamere processor betekent dat u te maken krijgt met langzamere VPN snelheden. Het is de beste keuze aan routers voor hen die niet de hoge prijs van de Netgear nighthawk kunnen betalen.

Netgear AC1450

Netgear AC1450_300Veel mensen zullen de AC1450 niet overwegen vanwege het lage prijskaartje van deze goed uitziende router. Maar laat u niet misleiden door zijn lage prijs. Deze router heeft een krachtige processor en net zoveel ram en flash als zijn duurdere concurrenten. Zijn enige nadeel is zijn interne antenne die zijn mogelijkeden beperkt voor lange-afstand draadloze verbindingen.

Waar te koop?

Het Amerikaanse Flash router en Router Source zijn twee bekende leveranciers van zulke routers. Beide bedrijven leveren ook naar Nederland en leveren zelfs op verzoek een Euro-stekker. Let wel op de eventuele douane kosten. In Nederland kunt u bijvoorbeeld ook Routershop overwegen of Coolblue.

Setup proces

Nadat u uw DD-WRT router gekocht heeft is het tijd om het in gebruik te nemen. Dit is een setup proces voor uw DD-WRT router:

  1. Vind de database waar uw router op gebassers is en download het bin bestand. Er zijn twee files genaamd “factory to dd-wrt”, eentje in gebruik en de andere wordt gebruikt als de eerste wordt geupdate.
  2. Druk op de reset knop en houd deze 90 seconden vast, in drie stappen. Druk eerst 30 seconden en haal dan de kabel er uit. Daarna nog een keer 30 seconden ingedrukt houden. Tot slot doet u de kabel er weer in en drukt u weer 30 seconden op deze knop.
  3. Gebruik een Ethernet kabel (geen zogenaamde cross-kabel!) om uw router met uw computer te verbinden.
  4. Tik het standaard IP adres in in de adresbalk van uw browser en druk op enter.
  5. Zoek en klik de setup sectie.
  6. Zoek het bestand dat u heeft gedownload en klik op Upgrade.
  7. Herhaal de tweede stap
  8. Gebruik admin voor zowel gebruikersnaam als wachtwoord
  9. Pas de standaard settings aan zoals naam en netwerkwachtwoord

Zet uw VPN op via de grafische interface

Gebruik de methode in de grafische interface om de VPN op te zetten. Ga naar srvices, VPN en start open VPN client. Selecteer het.opvn bestand en open het met Notepad. Voer de gewenste informatie in vanuit Notepad. Sla het op en geef aan hdat de nieuwe instellingen gebruikt kunnen worden en klaar is Kees.

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.