We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Bekijk het IIHF wereldkampioenschap GRATIS online

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Het IIHF wereldkampioenschap 2018 vindt plaats in mei plaats en krijgt een Scandinavische tintje.

Denemarken is dit jaar de gastheer van een van de belangrijkste ijshockeyevenementen ter wereld. De 16 beste teams ter wereld, waaronder Zweden, de VS, Finland en Zwitserland zullen strijden om een van meest begeerde ijshockeytrofeeën.

Elke ijshockeyliefhebber kijkt uit naar het IIHF Wereldkampioenschap. Maar als je alle wedstrijden online wilt bekijken, dan kan kun je een aantal problemen ervaren.

Maar maak je geen zorgen. Wij kunnen je hierbij helpen! In deze handleiding vind je alle informatie zodat je het jaarlijkse ijshockeykampioenschap via internet kunt volgen.

Je kunt alle wedstrijden zelfs gratis streamen. Lees verder om erachter te komen hoe je dit kunt doen!

Waar kan ik het wereldkampioenschap bekijken?

Als het gaat om het uitzenden van ijshockeywedstrijden zijn er een aantal pioniers die nieuwe dimensies toevoegen waardoor de kijkervaring gegarandeerd veel beter wordt. Combineer dat met een zeer betaalbare dienst voor live streaming en je hebt Eurosport.

Eurosport is om meerdere redenen een van de beste opties om het IIHF wereldkampioenschap te bekijken: uitstekende commentatoren, goede kwaliteit van de stream, analyses van deskundigen en nog veel meer voordelen.

Bovendien krijg je dit alles voor een zeer goede prijs. Met de maandelijkse pas voor de Eurosport Player krijg je voor weinig geld online toegang tot alle beschikbare inhoud van het netwerk:

Er zit echter wel een "maar" aan dit verhaal:

Zoals de naam al aangeeft is de Eurosport Player voor de Europese kijker van Eurosport ontworpen. Daarom is de inhoud buiten Europa niet te bekijken.

Kijkers die vanuit Amerika, Australië, Brazilië en andere landen verbinding proberen te maken, krijgen het volgende bericht te zien:

Wat een spelbreker, of niet?

Maar je kunt dit probleem eenvoudig oplossen door een VPN te gebruiken. Dat kun je op de volgende manier doen.

Bekijk dankzij een VPN overal ijshockey via Eurosport

VPN's (virtuele privénetwerken) zijn zeer populair omdat de diensten je gegevens versleutelen en je privacy beschermen. Bovendien kunnen ze je helpen om toegang tot inhoud te krijgen die op basis van je geolocatie wordt geblokkeerd.

Met een VPN kunt je je IP-adres "wijzigen" door een andere server te selecteren zodat je digitale verkeer wordt omgeleid. Hierdoor kun je toegang krijgen tot inhoud die normaal gesproken niet beschikbaar is op de locatie waar je je bevindt.

Als dit de eerste keer is dat je van VPN's hoort, hebben we een handleiding voor je zodat je alles kunt lezen wat je moet weten!

Een VPN biedt je meerdere handige functies die je internetervaring beter en veiliger kunnen maken. Maar hoe weet je of je de juiste keuze hebt gemaakt?

Er zijn enorm veel providers, maar deze kunnen je niet allemaal bieden wat je nodig hebt. Als je een VPN wilt gebruiken om online te streamen, dan is het een goed idee om op de volgende zaken te letten: servers met een hoge bandbreedte, snelle en betrouwbare verbindingen en verschillende serverlocaties.

Weet je nog steeds niet zeker welke VPN voor jou de beste keuze is? Bekijk hieronder onze lijst met de beste VPN's voor het ontgrendelen van de Eurosport Player:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Ik heb een VPN aangeschaft, wat is de volgende stap?

Als je eenmaal een bepaalde VPN hebt gekozen, kun je in een paar eenvoudige stappen toegang tot de Eurosport Player krijgen:

1. Start je VPN op. Houd er rekening mee dat je VPN ingeschakeld moet zijn als je aan het streamen bent!
2. Selecteer een server op een locatie in Europa. Je kunt gerust een aantal servers uitproberen. Waarschijnlijk zal de ene server sneller dan de andere zijn!
3. Ga naar de website van de Eurosport Player.
4. Klik op "Abonneren". De finale van het IIHF wereldkampioenschap is op 20 mei. Je hebt dus genoeg aan een maandabonnement.
5. Geniet via de Eurosport Player van de beste ijshockeywedstrijden!

Kan ik de wedstrijden ook gratis bekijken?

Vind je het geen probleem om via een ander kanaal en met buitenlands commentaar te kijken? Als je gewoon de live-wedstrijden zonder betaald abonnement wilt bekijken, dan zijn er ook een aantal opties!

Het komende IIHF wereldkampioenschap zal op verschillende publieke nationale zenders worden uitgezonden. Twee van deze zenders, ČT Sport uit Tsjechië en SVT uit Zweden bieden tevens een livestream waardoor de wedstrijden ook online beschikbaar zijn. Je kunt alle wedstrijden dus ook via de livestreams van deze zenders bekijken.

De streams zijn volledig gratis, maar de websites, uitzendingen en het commentaar bij de wedstrijd is hun eigen taal.

Je moet er wel rekening mee houden dat de streams van zowel ČT Sport als SVT buiten de grenzen van de desbetreffende landen op basis van geolocatie worden geblokkeerd. Gelukkig weet je inmiddels dat je dit probleem kunt omzeilen door een VPN te gebruiken.

Ben je op zoek naar een uitgebreide handleiding voor het bekijken van deze livestreams, waar ter wereld je je ook bevindt? Die hebben we voor je! In deze artikelen wordt uitgelegd hoe je ongeacht waar je bent toegang tot ČT Sport en SVT kunt krijgen.

Dankzij een VPN mis je geen moment van het komende wereldkampioenschap ijshockey

In mei zal Denemarken volledig in het teken van ijshockey staan. En dankzij deze oplossing hoef je helemaal niets te missen! Waar je dit voorjaar ook bent, je kunt je favoriete teams tijdens het aanstaande IIHF wereldkampioenschap op de voet volgen. En dit is allemaal mogelijk dankzij een betrouwbare VPN.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.