We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Bespaar g€ld op hotels met een VPN

Guy Fawkes Gefactcheckt door Ben Lawson Anonieme Cybersecurity Experts

Bij het reizen proberen de meesten van ons de beste aanbiedingen voor hotels te vinden. Hotels en accommodatie opties nemen vaak een grote hap uit uw reisbudget, maar het vinden van aanbiedingen is meestal een uitdaging. Door veel websites te vergelijken, om alleen de beste deal te vinden, kan tijdrovend zijn, hoewel de wisselende prijzen vaak het ergste zijn.

De belangrijkste reden waarom het bijna onmogelijk is om die ene goede deal te vinden is dat die vergelijkende websites meestal de locatie volgen waaruit u toegang krijgt tot de site. Vanuit deze achtergrond geven de sites u prijzen op basis van waaruit u surft en geeft u het tarief in uw specifieke regio. (Vliegwebsites zijn hetzelfde, maar u kunt ook daar aanbiedingen vinden met een VPN.)

Vergelijkingswebsites volgen uw locatie op basis van:

  • Cookies – Cookies traceren en slaan uw browser geschiedenis op, dit staat vergelijkingssites toe om te detecteren wanneer u meerdere malen naar het zelfde item zoekt en zodoende de prijzen van beschikbare hotels verhoogd.
  • IP Adres – Uw IP adres, ook wel bekend als Internet Protocol, is de gemakkelijkste manier waarop reis sites uw locatie detecteren en de daarbij behorende tarieven presenteren.
  • Mobile tracking – De GPS functie van uw mobiele device zoals uw smartphone of tablet kan uw locatie doorgeven. Wanneer u reis sites bezoekt met behulp van uw mobiele apparaat is het waarschijnlijk dat u verschillende prijzen zult zien afhankelijk van uw locatie.
  • Wi-Fi – Als u toestemming geeft aan websites, kunnen ze uw locatie detecteren met behulp van uw Wi-Fi.

Zo bespaard u geld op hotels

Augustus is een geweldige maand voor zomervakantie en reizen. We hebben besloten om een verblijf uit te zoeken bij een luxe hotel, The Goring, in Londen. Dit vijfsterrenhotel ligt direct naast het Westminster Palace, de hub van het Verenigd Koninkrijk en vlak voor de deur van de koningin zelf.

Als deze plek een beetje te duur lijkt, maak u geen zorgen. Wat we laten zien, kunt u met elk hotel gebruiken.

We hebben besloten om voor een week van 11 tot 18 augustus te verblijven op onze fictieve vakantie en de onderstaande prijzen zijn per dag van verblijf. Hier is de oorspronkelijke kosten van verblijf bij The Goring voor één volwassene:

Zoals u kunt zien is £ 475 per nacht voor één volwassene nogal stevig, zelfs met het promotieaanbod van 11% korting, maar is de beste prijs beschikbaar met gratis annulering.

Zoek vanuit een land met een lager inkomen

Gebruik makend van een VPN, stel uw IP-adres in op een uit een land met een laag inkomen en let op het prijsverschil. Bijvoorbeeld, als u uw IP-adres instelt op een server in Indonesië terwijl u op de vergelijkingssite Kayak bladert, ziet u de prijzen in de Indonesische valuta. Google snel de wisselkoers om de kosten te ontdekken.

Een verblijf van één nacht in The Goring kost 8.078.384 Rupiah. Echter omgewisseld in GBP, wordt dat £ 470, £ 5 lager dan de oorspronkelijke prijs. Het is niet veel, maar het telt wel op over een week.

Echter, als we ons IP-adres naar de VS zouden veranderen, verandert de prijs weer.

Als we valuta's van USD naar GBP converteren, vinden we dat de prijs is gedaald van de oorspronkelijke £ 475 tot £ 392, wat een besparing is van ruim 83 pond per dag.

Over de week bespaart dit tot € 581! In Londen kan dat worden omgezet in een dag winkelen of een luxe paar dagen in een spa. Hoewel de timing voor de boekingen hetzelfde is, variëren de prijzen van het origineel.

Hoewel browsen uit lagere inkomenslanden vaak leiden tot lagere hoteltarieven, is het niet altijd waar. Neem bijvoorbeeld Griekenland, dat sinds de financiële crisis van 2008-2009 met toenemende schuldenlast is getroffen. Griekenland is onlangs toegetreden tot de Europese Unie en heeft zich derhalve van zijn voormalige valuta bevrijd en gebruikt nu de euro.

Wanneer we de munteenheid van de euro naar GBP ruilen, neemt de prijs daadwerkelijk toe met £ 1. Het is geen monumentale stijging, maar u wilt niet meer uitgeven als u het niet hoeft te doen

De grootste besparing vonden we door gebruik te maken van een Argentijnse server:

Toen we de Argentijnse Peso naar GBP wisselden, vonden we een prijs van £ 387, wat een nog grotere besparing van 88 pond per dag is. Deze lage prijs is ook vanwege het promotieaanbod van 18% korting zoals hierboven gezien kan worden.

Niet alleen hebben we bespaard door de wisselkoers, maar we hebben ook geprofiteerd van een promotieaanbod op de vergelijkingssite zelf. Dubbele overwinning! Met prijzen zoals deze, is het verblijf in een luxe vijfsterrenhotel in het midden van Londen net iets meer betaalbaar.

Bij het geven van hotelprijzen beoordelen vergelijkingssites uw locatie, de valuta waarmee u betaalt, samen met het verkooppunt en andere factoren. Het is gebruikelijk dat klanten in verschillende landen verschillende valuta gebruiken om verschillende prijzen voor het hotel te zien.

Het spreekt vanzelf dat als u op zoek bent naar besparingen op hotelboekingen, zonder dat u teveel tijd op de verschillende sites wilt besteden, is uw beste keuze eenvoudigweg uw locatie te verbergen met behulp van een VPN.

Alternatieve manieren om geld te besparen op hotels

Wis uw browser geschiedenis

Zoals eerder vermeld, vergelijken websites uw locatie en browsergeschiedenis op basis van de cookies die in uw browser zijn opgeslagen. Zij lezen deze informatie en passen de prijzen dienovereenkomstig aan. Het wissen van uw cookies en browse gegevens kan deze prijzen terugzetten en u de initiële boekingskosten van uw hotel laten zien.

Er is echter geen garantie dat u de goedkopere prijzen die u zoekt, kunt vinden, net als met anoniem browsen met een privé-browsersessie of VPN. Het kan voordelig zijn om de internationale versie van een vergelijkingssite te gebruiken, bijvoorbeeld (.co.uk) voor Groot-Brittannië of (.in) voor India om verschillende prijscijfers voor hotelboekingen te zien, zodat u wellicht geluk hebt

Kies een periode buiten de vakantie periodes

Als u zich meer bezighoudt met het besparen van geld dan de tijd van het jaar, waarin u uw hotelverblijf wilt reserveren, overweeg dan een hotel te boeken buiten de piekperiodes.

Piekperiodes hebben de neiging om tijdens de schoolperiode te vallen, evenals wanneer er geen openbare vakantiedag aankomt. Door deze tijden te kiezen om uw hoteluitje te boeken, kan de prijs die u wordt aangeboden aanzienlijk verlagen in vergelijking met wanneer iedereen ook bij hun piekperiodes hun hotels boekt.

Is het legaal?

Als u zich zorgen maakt over de wettigheid van het gebruik van een VPN om uw hotels te boeken, wees er gerust op dat vergelijkingssites hiermee geen probleem hebben. Deze sites vermelden verschillende prijzen voor klanten op verschillende locaties en surfen met een VPN kan u helpen profiteren van deze verschillen en aanzienlijk besparen.

Op zoek naar een goede VPN om geld op hotels te besparen? Bekijk onze top VPN.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.