We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

4 beste en goedkoopste alternatieven voor HMA in 2024

Guy Fawkes Bijgewerkt op 19-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

HMA is om meerdere redenen een van de VPN's die de beste beoordelingen krijgt. De provider biedt versleuteling van militaire kwaliteit, een uitgebreid netwerk met servers over de hele wereld, hoge snelheden en een goede klantenservice. De gebruiksvriendelijke en duidelijke apps bieden je de mogelijkheid om inhoud van Netflix te ontgrendelen en andere blokkades op basis van je geolocatie te omzeilen.

Maar iedere VPN-provider biedt verschillende functies. Als een dienst voor iemand de juiste keuze is, hoeft het om die reden niet te betekenen dat het voor jou ook de beste optie is. Wij van vpnMentor zijn ervan overtuigd dat een dienst voor jou de beste keuze is als de functies van de VPN aansluiten bij de behoeften die je hebt, ongeacht hoe goed de beoordelingen van gebruikers en experts zijn.

Verder biedt HMA een aantal voordelen, maar aan de andere kant zijn er ook een aantal nadelen als je voor deze dienst kiest. Dit geldt met name als je een VPN gebruikt om je privacy volledig te beschermen.

Om te beginnen geeft HMA toe dat de provider tijdelijk logboeken van gebruikers opslaat. Dit is een serieus punt van zorg omdat de provider in het Verenigd Koninkrijk is gevestigd en dat land lid van een inlichtingenalliantie is. Dit betekent dat de provider verplicht is om gegevens van gebruikers aan inlichtingendiensten of overheidsinstanties over te dragen als hier een officieel verzoek voor wordt ingediend.

De aanbieder zelf beweert dat de opgeslagen gegevens niet voldoende informatie bevatten om de online activiteiten aan een bepaalde gebruiker te kunnen koppelen. Maar als je een VPN gaat kiezen is het belangrijk om rekening te houden met alle zaken die ervoor kunnen zorgen dat je online anonimiteit in gevaar komt. ExpressVPN slaat helemaal geen logboeken op waardoor je gebruik van een van beste diensten kunt maken en je je geen zorgen over je privacybescherming hoeft te maken.

Wij helpen je graag bij je keuze door alle opties die je hebt in dit artikel te bespreken. Ongeacht of je HMA hebt geprobeerd en niet volledig tevreden bent of overweegt om een abonnement bij deze provider af te sluiten maar nog een aantal twijfels hebt.

Lees verder voor meer informatie over de sterke en zwakke punten van HMA. Verder geven we een overzicht van de functies die andere VPN-diensten bieden zodat je kunt kiezen voor een provider die aan al je wensen voldoet.

Beste VPN's als alternatief voor HMA - kort overzicht

Als je snel een beslissing moet nemen, kun je deze lijst met VPN's bekijken die net als HMA een zeer goede dienst te bieden hebben. In het geval van onze top 3 met de beste diensten geldt zelfs dat deze providers tijdens onze testen voortdurend betere prestaties dan HMA leveren.

  1. ExpressVPN - biedt zeer hoge snelheden, eenvoudige apps voor alle platforms en versleuteling van militaire kwaliteit. Dit is niet de goedkoopste dienst, maar de meeste gebruikers vinden het de prijs waard omdat de provider op het gebied van streaming en het downloaden van torrents ongeëvenaarde prestaties levert.
  2. CyberGhost - heeft een groeiend servernetwerk, gebruiksvriendelijke apps en voor een van de beste diensten zijn de prijzen zeer betaalbaar. Deze dienst biedt bijna alle opties die HMA ook te bieden heeft. Daarnaast is het voordeel ten opzichte van HMA dat je online activiteit altijd anoniem blijft omdat de provider een strikt beleid hanteert waarbij er geen logboeken worden opgeslagen.
  3. Als je een abonnement bij PrivateVPN afsluit, kun je met maximaal zes apparaten tegelijkertijd verbinding maken en de prijs-kwaliteitsverhouding is zeer goed.
  4. IPVanish - is een degelijke VPN-provider die goede versleuteling, maximaal 10 gelijktijdige verbindingen en maar liefst 40.000 verschillende IP-adressen biedt.

Waarom je mogelijk een andere optie dan HMA wilt gebruiken

We vinden het een groot voordeel dat HMA een aantal apps biedt die over versleuteling van militair niveau beschikken. De provider beschikt over maar liefst 110.000 IP-adressen en servers die zich op 280 locaties over de hele wereld bevinden. Verder biedt de provider zeer goede functies en je hebt de mogelijkheid om met maximaal vijf apparaten tegelijk verbinding te maken.

Toch zouden we het fijn vinden als HMA meer verschillende abonnementen zou bieden. Andere zeer goede VPN-diensten bieden abonnementen van 18 maanden, 2 jaar of zelfs 3 jaar waarbij de abonnementsprijzen voordeliger worden als je voor een langere looptijd kiest.

Het abonnement van HMA met de langste looptijd is een pakket voor een jaar. Dit betekent dat er geen abonnementsopties beschikbaar zijn waarbij je van een aanzienlijke korting kunt profiteren. Dus als je een abonnement voor een langere periode wilt afsluiten, krijg je meer korting als je voor een van de andere providers kiest die een zeer goede dienst te bieden hebben.

Verder is het belangrijk om te vermelden dat HMA bepaalde gegevens voor een periode van 30 dagen bewaart. De provider geeft duidelijk aan dat deze informatie alleen voor diagnostische doeleinden wordt bijgehouden en dat er alleen gegevens met betrekking tot de gebruiker, de verbindingstijd en de lengte van de sessie worden geregistreerd. Er wordt geen informatie opgeslagen met betrekking tot de sites die je bezoekt of de bestanden die je downloadt.

Toch vinden we het verre van ideaal dat er logboeken worden opgeslagen aangezien HMA in een land is gevestigd dat lid van een inlichtingenalliantie is. Als volledige anonimiteit voor jou de hoogste prioriteit heeft, is het waarschijnlijk een goed idee om voor een van de onderstaande vier providers te kiezen die een strikt beleid hebben waarbij geen logboeken worden opgeslagen.

Als je een VPN voor het downloaden van torrents wilt gebruiken, is het een groot voordeel dat HMA het delen van P2P-bestanden ondersteunt. Maar het gebuik van torrents is alleen mogelijk als je verbinding met een speciale server voor torrenting maakt. Daardoor kan HMA over het algemeen niet de torenhoge downloadsnelheden bieden die ExpressVPN wel te bieden heeft.

De zogenaamde Instant-modus, Freedom-modus en Location-modus bieden je de mogelijkheid om op verschillende manieren verbinding te maken. Maar als je over de nodige technische vaardigheden beschikt en dit zelf wilt beheren, is het mogelijk een goed idee om voor een VPN-dienst te kiezen waarbij je deze opties zelf kunt aanpassen.

Tot slot, als je tijd doorbrengt in Azië, houd er dan rekening mee dat ExpressVPN werkt in China. De dienst is in staat om de Grote Firewall af en toe te omzeilen, maar HMA werkt niet altijd in China en de klantenondersteuning heeft hier momenteel geen oplossing voor.

De beste VPN's om HMA te vervangen!

1. ExpressVPNExpressVPN devices

ExpressVPN staat bekend om de hoge verbindingssnelheden en uit onze tests blijkt dat de provider dit inderdaad kan bieden. Verder is de dienst in staat om de blokkades op basis van geolocatie van streamingdiensten zoals Netflix en BBC iPlayer eenvoudig te omzeilen.

De apps kunnen in combinatie met verschillende besturingssystemen en mobiele apparaten worden gebruikt. Deze toepassingen maken standaard gebruik van het OpenVPN-protocol, maar je kunt er ook voor kiezen om een ander beveiligingsprotocol te selecteren.

ExpressVPN beschikt over meer dan 2000 servers die zich in 90 landen bevinden. De abonnementsprijzen zijn vergelijkbaar met die van HMA Maar vanwege de hogere snelheden en een functie voor split tunneling, biedt ExpressVPN waarschijnlijk een betere prijs-kwaliteitverhouding dan HMA.

ExpressVPN heeft een strikt beleid waarbij geen gegevens van klanten worden opgeslagen. De klantenservice is 24/7 bereikbaar en de deskundige medewerkers reageren snel op vragen die worden gesteld. Nieuwe gebruikers kunnen zonder opgave van reden binnen 30 dagen hun aankoopbedrag terugkrijgen.

2. CyberGhostcyberghost multiple devices

Met een netwerk van bijna 5700 servers in 90 landen is CyberGhost nog steeds een van de providers die de beste prijs-kwaliteitverhouding te bieden heeft. De abonnementen zijn goed geprijsd en als je voor een abonnement met een langere looptijd kiest, kun je van nog meer voordeel profiteren.

Als je voor een abonnement met een looptijd van zes maanden of langer kiest, kun je bovendien gebruik van een geld-terug-garantie van 45 dagen maken.

CyberGhost maakt gebruik van versleuteling van militaire kwaliteit en houdt geen logboeken van gebruikers bij. De gebruiksvriendelijke apps werken in combinatie met verschillende platforms en bieden een kill-schakelaar, bescherming tegen datalekken en standaard het beveiligde OpenVPN-protocol.

Als je een abonnement hebt afgesloten, heb je de mogelijkheid om met zeven apparaten tegelijk verbinding te maken. Dit betekent dat je ten opzichte van HMA nog eens met twee extra apparaten van een beveiligde verbinding kunt genieten. Bekijk de beoordelingen van CyberGhost om erachter te komen waarom deze provider in de afgelopen jaren steeds populairder is geworden.

3. PrivateVPNprivatevpn devices

Dankzij de lage prijzen en de uitgebreide hulp op afstand bij de installatie is PrivateVPN een goede keuze als je voor het eerst een VPN gaat gebruiken. De provider slaat geen gebruikersgegevens op en met een account kun je de verbindingen van zes apparaten tegelijkertijd beveiligen.

Het netwerk is met 100 servers niet enorm groot, maar deze servers zijn wel over 56 landen over de hele wereld verspreid.

PrivateVPN maakt gebruik van goede versleuteling in combinatie met het OpenVPN-protocol en biedt je de mogelijkheid om beperkingen op basis van je geografische locatie eenvoudig te omzeilen. Voor de lage prijs die je betaalt, krijg je de beschikking over een enorm goede dienst en dit is een van de redenen waarom klanten zeer tevreden over de dienst zijn.

4. IPVanishipVanish Devices

IPVanish VPN biedt abonnementen die vergelijkbaar met die van HMA zijn. Beide providers vragen een redelijk bedrag voor een dienst van goede kwaliteit, maar het meest uitgebreide pakket heeft een looptijd van slechts een jaar. Het jaarabonnement van IPVanish is echter aanzienlijk goedkoper dan dat van HMA.

IPVanish beschikt over een indrukwekkend netwerk met meer dan 1000 servers in meer dan 60 landen. Omdat de provider alle servers in eigen beheer heeft, ben je nooit afhankelijk van diensten van derde partijen. En als je veel apparaten hebt, is IPVanish mogelijk de beste keuze voor jou omdat je de mogelijkheid hebt om met tien apparaten tegelijk gebruik van een beveiligde verbinding te maken.

IPVanish maakt standaard gebruik van het OpenVPN-protocol, maar gebruikers kunnen er via de app ook voor kiezen om L2TP/IPsec te selecteren. Nieuwe abonnees kunnen gebruik van een niet-goed-geld-terug-garantie van 7 dagen maken, maar op basis van de vele positieve gebruikersrecensies zul je deze waarschijnlijk niet nodig hebben.

Waarschuwing: IPVanish is in de VS gevestigd en dit land is lid van een inlichtingenalliantie. Het is bekend dat deze provider in het verleden bepaalde gebruikersgegevens aan wetshandhavingsinstanties heeft doorgegeven. Deze VPN-dienst is sindsdien in handen van een andere eigenaar gekomen en er is gebruikers verzekerd dat er een strikt beleid geldt waarbij geen logboeken worden opgeslagen. Aan de andere kant hebben we nog niet kunnen verifiëren of dit beleid ook daadwerkelijk wordt nageleefd.

Samenvatting

HMA is en blijft een van de beste aanbieders die een zeer goede dienst te bieden heeft. We zijn erg positief over de eenvoudig te gebruiken apps, het uitgebreide servernetwerk en de goede versleuteling. Hoewel we de dienst "sterk willen aanbevelen", betekent het niet dat de dienst perfect is.

Als je op zoek bent naar een van de beste VPN's die aan al je specifieke wensen voldoet, willen we je aanraden om onze blogberichten en beoordelingen te bekijken. Hierdoor kun je erachter komen of er een andere VPN-provider is die je voor een vergelijkbare of lagere prijs een nog betere dienst kan bieden.

Uiteindelijk is het uitproberen van verschillende diensten de beste manier om te bepalen welke VPN met goede beoordelingen het best bij je past. Je kunt dit eenvoudig doen door gebruik van de geld-terug-garanties en gratis proefperiodes te maken.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.