We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De 2 beste VPN-extensies voor Safari in 2024 - snel en veilig!

Guy Fawkes Bijgewerkt op 03-03-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Op zoek naar een solide, betrouwbare en gebruiksvriendelijke VPN-browserextensie voor Safari? Wij zijn zelf ook op zoek gegaan en ze zijn moeilijk te vinden.

Met een goede Safari VPN-extensie kun je je IP-adres wijzigen om geoblokkades op websites te omzeilen, direct vanuit browservenster. Het versleutelt ook je verkeer en verbergt je identiteit online.

Er is echter slechts één premium VPN – ExpressVPNdie een Safari-extensie biedt. Een paar minder bekende providers hebben ook extensies voor Safari, maar je zult essentiële functies van een full-service VPN missen.

Als je tussen de twee zou moeten kiezen, ben je veel beter af met een best beoordeelde VPN voor Mac OS dan met een Safari-extensie, die geen volledige VPN-beveiliging biedt.

Bovendien maken sommige van de beste Mac VPN's het erg eenvoudig om je eigen Safari-proxy in te stellen, die functioneert als een browserextensie. Het is eenvoudig om te doen en hieronder hebben we een stapsgewijze handleiding toegevoegd.

Dus of je nu een VPN-extensie wilt, die rechtstreeks vanuit je browservenster werkt zonder setup of als je het niet erg vindt om een paar minuten de tijd te nemen voor configuratie, hier vind je alle informatie, die je nodig hebt. Lees verder voor een overzicht van het gebruik van de beste Mac VPN's voor Safari.

Beste Mac VPN's & extensies voor Safari – Kort overzicht

 1. ExpressVPN
  ExpressVPN is de enige hoogst gewaardeerde VPN met een speciale Safari-browserextensie. De extensie maakt gebruik van solide versleuteling en door op een handig pictogram in de hoek van je browservenster te klikken, kun je eenvoudig je IP-adres verbergen en wijzigen.
 2. CyberGhost
  Hoewel CyberGhost apps biedt voor een breed scala aan platforms, is er geen speciale extensie voor Safari. Het is echter een van de eenvoudigste VPN's om te gebruiken en net als bij ExpressVPN is een proxy eenvoudig in te stellen.

Krijg NU ExpressVPN!

Waarom je een VPN of VPN-extensie met Safari moet gebruiken

Als online-beveiliging belangrijk voor je is, is je browser een van de eerste plaatsen waar je naar kwetsbaarheden moet zoeken.

Onbeschermd browsen maakt je IP-adres en andere identificerende informatie zichtbaar voor anderen, waardoor websites gegevens over jou en je surfgedrag kunnen verzamelen. Tenzij je voorzorgsmaatregelen neemt, zoals het gebruik van een VPN of browser proxy, wordt je telkens als je het web opgaat, blootgesteld aan allerlei gevaren.

Strikt genomen is een VPN-browserextensie een proxy en geen echt virtual private network en dat verschil is belangrijk. Een echte VPN doet veel meer om je data te beveiligen, je privacy te beschermen en je in staat te stellen om volledig anoniem te surfen, te streamen of torrents te downloaden.

Daarom adviseren wij je altijd om een ‘native’ VPN-toepassing voor je Mac OS X-versie te gebruiken voor de best mogelijke bescherming.

Er bestaat echter geen twijfel over dat een proxy-browserextensie erg handig is om te hebben. Dus als je er een wilt gebruiken, is het het beste om een Mac VPN-app te kiezen van een vertrouwde provider, die een Safari-extensie heeft of die het instellen van een proxy eenvoudig maakt.

Wat is het verschil tussen een proxy en een VPN?

Een proxy leidt je browseverkeer om via een server, die elders is gevestigd (een proxyserver genoemd). Het versleutelt ook alle verkeer dat van en naar de browser gaat, maar alleen voor de specifieke browser waarvoor de proxy is ingesteld.

So while a good browser proxy will encrypt your activity and hide your IP address from the sites you visit using that particular browser, any traffic from other browsers or applications will be exposed.

Een VPN, aan de andere kant, versleutelt AL je internetverkeer dat van of naar elke browser en toepassing op je apparaat komt. Alle data wordt omgeleid via een of meer servers op het VPN-netwerk - een proces dat VPN-tunneling wordt genoemd.

Dus waarom zou je een browserextensie moeten overwegen?

De belangrijkste reden is dat dedicated browserproxy's gebruiksvriendelijk zijn en eenvoudig kunnen worden geïnstalleerd. Het is gewoon niet de moeite waard om volledige VPN-beveiliging op te geven voor dat stukje gemak. Het beste oplossing is dat je van een enkele provider een Safari-extensie en een volledige VPN voor je Mac krijgt.

De Safari-extensie van ExpressVPN kun je bijvoorbeeld met een klik op een pictogram in de hoek van je browservenster inschakelen of je kunt de serverlocaties wijzigen. De extensie wordt gratis aangeboden wanneer je je abonneert en je kunt de extensie eenvoudig gebruiken in combinatie met de volledige VPN-app.

Als je denkt dat ExpressVPN niet geschikt voor jou is, kun je ook kiezen voor een hoogwaardige VPN, die een eenvoudige methode biedt om je eigen Safari-proxy in te stellen. Hieronder vind je twee geweldige opties, maar je kunt ook ons overzicht van de beste VPN’s voor Mac bekijken voor meer opties.

Houd er rekening mee dat als je een oudere OS-versie gebruikt, die niet wordt ondersteund door de huidige VPN-apps, je je VPN mogelijk handmatig moet configureren. Geen zorgen, we hebben een gedetailleerde handleiding voor je gemaakt over hoe je handmatig een VPN op je Mac kunt instellen.

Voordat we naar onze gedetailleerde lijst gaan met de beste VPN's voor Mac OS en Safari, volgen hier de beloofde stapsgewijze instructies voor het maken van een proxy als je VPN-provider geen dedicated Safari-extensie biedt.

Hoe je een HTTP-proxy in Safari kunt instellen

Als je voor ExpressVPN kiest om je Mac- of iOS-apparaat te beveiligen, kun je deze secties overslaan, omdat de provider een dedicated Safari-extensie biedt.

Voor andere top VPN-services voor Mac, kun je hier lezen hoe je een HTTP-proxy kunt instellen. Geen zorgen, het is heel eenvoudig! Als voorbeeld gebruiken we NordVPN, maar als je je abonneert op een andere VPN-provider, zul je zien dat het proces bijna hetzelfde is.

 1. Start Safari.
 2. Navigeer naar de Servers-pagina op de NordVPN-website in Safari of open de serverlijst rechtstreeks in je NordVPN-app. Kies een serverlocatie.
 3. Vouw het veld Select Security Protocol (Selecteer Beveiligingsprotocol) uit en kies HTTP-proxy. Noteer de hostnaam van de server.
  vpn extension safari (1)
 4. In Safari kies je Preferences (Voorkeuren), daarna Advanced (Geavanceerd) en vervolgens Change Settings (Instellingen wijzigen) naast de optie Proxy’s.
  vpn extension safari (2)
 5. Vink de vakjes Web Proxy HTTP- en Secure Web Proxy HTTPS aan.
 6. Voer de naam van serverhost in van de NordVPN-website in het vak Secure Web Proxy Server en voer "80" in als het poortnummer in het vak ernaast.
  vpn extension safari (3)
 7. Vink het vakje Proxy server requires password (Proxyserver vraagt om wachtwoord) aan en voer je NordVPN-gebruikersnaam en -wachtwoord in.
 8. Herhaal deze stappen voor Web Proxy Server HTTP.
 9. Klik op OK en vervolgens op Apply (Toepassen).
 10. Gefeliciteerd! Je hebt met succes je Safari-proxy ingesteld. Al je Safari-verkeer wordt nu door de VPN-tunnel geleid en je kunt op elk gewenst moment van server veranderen door deze stappen te herhalen.

De beste VPN's voor Mac OS en Safari-extensies in detail

1. ExpressVPN

Als de enige premium VPN, die een Safari-browserextensie biedt, is ExpressVPN duidelijk onze nummer 1 keuze. De extensie wordt gratis geleverd bij elk ExpressVPN-abonnement en integreert je browseractiviteiten naadloos met de VPN-app.

Het extensiepictogram bevindt zich in de hoek van je browservenster en maakt het eenvoudig om de proxy aan en uit te zetten of van server of IP-adres te veranderen. Het bevat een automatische kill switch om je gegevens te beschermen als je proxyverbinding wegvalt en DNS-lekbeveiliging voor extra bescherming.

EExpressVPN is een van onze best beoordeelde en meest aanbevolen providers en de snelste full-service VPN, die op de markt is. De Safari browserextensie zal je niet teleurstellen.

Nieuwe ExpressVPN-gebruikers kunnen profiteren van de 30-daagse geld-terug-garantie, zonder opgave van redenen op alle pakketten.

2. CyberGhost

Net als bij ExpressVPN kun je eenvoudig vanuit je Safari-browser verbinding maken met de servers van CyberGhost door een HTTP-proxy in te stellen. CyberGhost biedt een indrukwekkend netwerk van meer dan 11.690 servers. Het maakt gebruik van codering van militaire kwaliteit en gebruikers zijn dol op het strikt geen logbestandbeleid van de provider.

Wanneer je via de CyberGhost-app verbinding maakt met het web, krijg je voordelen van enkele van de meest intuïtieve, vooraf geconfigureerde profielen, die je bij geen andere VPN ziet, waaronder "Unblock Streaming” en "Torrent Anonymously”.

Nieuwe gebruikers krijgen ook een geld-terug-garantie van 45 dagen. Dat is meer dan genoeg om de ‘native’ apps van de provider voor al je apparaten uit te testen (met één abonnement worden tot 7 gelijktijdige verbindingen ondersteund) en er zeker van te zijn dat je Safari-proxy probleemloos werkt.

Samenvatting

Hoewel veel toonaangevende VPN's extensies bieden voor Chrome en Firefox, hebben Safari-gebruikers tot nu toe nog niet veel aandacht van de VPN-providers gekregen.

Het is niet moeilijk om een proxy in Safari in te stellen om verbinding te maken met het door jou gekozen VPN-servernetwerk, maar een van de voordelen van speciale extensies is dat ze ongelooflijk eenvoudig in gebruik zijn. Wij bevelen ExpressVPN ten zeerste aan voor de ideale combinatie van een full-service VPN en een probleemloze Safari-extensie.

Als je ook andere browsers gebruikt, raadpleeg dan onze handleidingen voor informatie over de beste extensies voor  Chrome en Firefox. We zullen deze pagina bijwerken zodra er nieuwe Premium VPN Safari-extensies op de markt komen.

Probeer ExpressVPN nu!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.