We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

4 Beste Zakelijke VPN’s in 2024 – Veilig en betrouwbaar

Kate Veale Senior redactrice

Online datalekken vormen een constante en gevaarlijke bedreiging voor je bedrijf. Het vrijgeven van vertrouwelijke informatie van klanten, opzettelijk of als gevolg van een cyberaanval, kan catastrofale gevolgen hebben.

In 2018 zijn alle ogen gericht op cybersecurity want het voorkomen van datalekken is nu belangrijker dan ooit. Als je bedrijf geen VPN gebruikt, zijn al je vertrouwelijke gegevens kwetsbaar voor hackers en cybercriminelen. Je weet het maar nooit, misschien werken ze wel voor de concurrentie.

Een VPN is de beste en veiligste manier om de gegevens van je bedrijf te waarborgen, en je netwerk te beschermen tegen cybercriminaliteit, privacyschendingen en malware. Door je netwerkverkeer via een beveiligde verbinding naar een externe server te leiden, versleutelt een VPN je gegevens en maakt het voor hackers vrijwel onmogelijk om deze in handen te krijgen.

Het Verschil Tussen Een VPN Voor Privégebruik En Zakelijke VPN’s

Of het nu gaat om accountbeperkingen, serverbetrouwbaarheid of algemeen gebruiksgemak, de meeste persoonlijke VPN's kunnen eenvoudigweg niet voldoen aan de eisen van de bedrijfswereld. Het gebruik van een zakelijke VPN heeft veel voordelen.

Betrouwbaarheid van de server: Persoonlijke VPN's verbinden duizenden gebruikers met één server. Dit kan de verbindingssnelheden vertragen en zelfs overbelasting van de server veroorzaken. Een zakelijke VPN geeft je bedrijf een dedicated server, wat resulteert in hogere snelheden en een grotere betrouwbaarheid dan bij publieke servers.

Je krijgt ook een specifiek IP-adres, zodat je medewerkers overal ter wereld toegang hebben tot je server. Dit is ideaal voor bedrijven met meerdere kantoren of externe medewerkers.

Meerdere apparaten: Wanneer je honderden werknemers hebt, is het onpraktisch om te vertrouwen op een VPN waarmee slechts een half dozijn apparaten tegelijk kunnen worden aangesloten. Zakelijke VPN's stellen iedereen op je netwerk in staat om in één keer verbinding te maken zonder dat je je hoeft aan te melden voor meerdere accounts.

Beheer: Bijna elke zakelijke VPN biedt een softwarepakket waarmee je de verbindingen en instellingen van je gebruikers in het hele bedrijf kunt beheren in plaats van ze op individuele apparaten te wijzigen. Het opzetten van een administratie is veel meer gestroomlijnd met zakelijke VPN's, en veel providers bieden 24/7 prioritaire ondersteuning of een toegewijde netwerkbeheerder om het werk voor je te doen.

Schaalbaarheid: Zakelijke VPN's kunnen naar behoefte opschalen. Dankzij hun flexibele aard kunnen ze meegroeien met de steeds veranderende behoeften van je bedrijf.

Waar Moet Je Op Letten Bij Een Zakelijke VPN

Voor optimale veiligheid en snelheid kies je een VPN dat militaire encryptie, snelle verbindingen en onbeperkte bandbreedte biedt. Vermijd VPN's die verbindingsrecords bijhouden en kies in plaats daarvan voor providers met een strikt no-logs beleid.Deze verslagen kunnen gevoelige informatie bevatten, zoals je echte IP-adres, die gemakkelijk in verkeerde handen kan vallen.

Je hebt een VPN met een dedicated IP-server nodig om overbelasting en vertraging te voorkomen en om je medewerkers in staat te stellen om vanaf externe locaties in te loggen. Zorg ervoor dat de door jou gekozen provider servers gebruikt die dichtbij jouw fysieke locatie staan. Zo krijg je optimale snelheden. Hoe verder weg de servers zijn, hoe trager je verbinding wordt.

Als je geïnteresseerd bent in het veranderen van je virtuele locatie, zoek dan naar een VPN met servers in de regio waarin je geïnteresseerd bent. Verbinding maken met een server in een andere regio maskeert de IP-locatie van je apparaat en zorgt ervoor dat het lijkt alsof je je daar bevindt, wat perfect is voor het uitvoeren van marktonderzoek of vergelijkingen.

Voor optimale prestaties op hoge snelheid kies je een VPN-provider met een bewezen staat van dienst op het gebied van stabiliteit en veiligheid. Lees verder voor een gedetailleerde analyse van de 4 beste VPN's voor bedrijven.

De 4 Beste VPN’s Voor Bedrijven

1. ExpressVPN

ExpressVPN’s uitzonderlijke persoonlijke VPN-service is ook een goede keuze voor kleine bedrijven. Met uitstekende beveiligingsfuncties, zoals militaire encryptie en een automatische kill switch, is het geen wonder dat het een VPN van topkwaliteit is. Sterker nog, ze zijn ook de winnaar van onze snelheidstest!

Ze bieden apps voor bijna elk platform, 24/7 klantenondersteuning via live chat en een 30-dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie op al hun diensten. iOS- en Android-gebruikers kunnen ook genieten van een extra 7-daagse gratis proefversie van nieuwe diensten.

Bekijk de deals van ExpressVPN

2. TorGuard

TorGuard’s krachtige VPN service biedt je bedrijf onbeperkte snelheden en bandbreedte op meer dan 3.000 servers in 50 landen. Je kunt je pakket aanpassen aan de grootte van je bedrijf, met opties voor 12 verbindingen en versleutelde e-mailaccounts. Aangepaste accounts bevatten een dedicated server, maximaal 30 dedicated IP-adressen en 24/7 toegang tot een VPN-beheerder.

Met eenvoudig te gebruiken apps voor alle apparaten zijn je gegevens in een mum van tijd beschermd met 256-bit encryptie. Je kunt ook gebruik maken van de Stealth-functie om regionale inhoud op online zakelijke apps, zoals Skype, te deblokkeren voor onbeperkte wereldwijde toegang.

TorGuard biedt een 7-daagse gratis proefversie en een 7-dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie, zodat je zelf kunt zien waarom klanten het zo hoog waarderen.

Bekijk de deals van TorGuard

3. Hotspot Shield

Bescherm tot 5 apparaten tegelijkertijd met het Business VPN van Hotspot Shield. Met supersnelle snelheden, onbeperkte bandbreedte en rijke beveiligingsfuncties is het een populaire keuze voor online beveiliging.

Hotspot Shield's 256-bit encryptieprotocol en strikte no-logs beleid houden je gegevens privé en veilig, en het kan gemakkelijk in het hele bedrijf worden beheerd met behulp van de custom beheerconsole. Ze bieden 24/7 live technische ondersteuning voor hun klanten en een uitzonderlijke 45-dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie voor zakelijke rekeningen.

Bekijk de deals van Hotspot Shield

4. Perimeter 81

Met onbeperkte on-demand servers en dedicated IP's is Perimeter 81 een perfecte keuze voor bedrijven van elke omvang. De cloud-applicaties en webbeheerconsole zijn eenvoudig te gebruiken en als je in de problemen komt, heb je 24/7 toegang tot prioritaire klantenondersteuning.

Je gegevens zijn veilig met Perimeter 81’s encryptie protocollen van militaire kwaliteit en automatische Wi-Fi-bescherming. Bovendien zorgt het no-logs beleid ervoor dat je informatie nooit in verkeerde handen valt. Je kunt de diensten van Perimeter 81 risicovrij uitproberen met de 30 dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie om zelf te zien waarom gebruikers zulke geweldige dingen zeggen over deze top VPN.

Bekijk de deals van Perimeter81

Samenvatting

Met behulp van een combinatie van high-end beveiligingsprotocollen en dedicated servers beschermen de beste VPN's je bedrijf tegen de dreiging van datalekken en cyberattacks. Deze functies zijn van groot belang om de goede reputatie van je bedrijf in stand te houden en de juridische gevolgen van datalekken te voorkomen.

Je kunt ook een virtuele IP-locatie gebruiken om marktonderzoek te voltooien en regionale functies van online bedrijfstools over de hele wereld te deblokkeren. Bovendien kunnen je werknemers met een specifiek IP-adres overal ter wereld toegang krijgen tot je server en kunnen ze overal ter wereld werken. Veel providers bieden gebruiksvriendelijke functies, zoals VPN-beheerders en 24/7 prioritaire ondersteuning, om ervoor te zorgen dat je VPN-ervaring zo soepel mogelijk verloopt.

Wil je meer informatie over cybersecurity voor je bedrijf? Lees dan onze Complete Guide to Cybersecurity.

Probeer ExpressVPN nu!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.