We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

4 Beste VPN’s voor uTorrent (2024) - Snel, Veilig & Goedkoop

Kate Veale Bijgewerkt op 03-03-2024 Senior redactrice

Als je uTorrent - of een torrent website - zonder VPN gebruikt, neem je een enorm risico. Je ISP kan je activiteiten eenvoudig volgen, en je IP-adres en fysieke locatie tonen aan andere gebruikers van uTorrent.

Dat maakt je kwetsbaar. Derden kunnen je gegevens stelen, andere gebruikers kunnen je leven zuur maken met malware of DoS-aanvallen, en je loopt zelfs het risico op juridische gevolgen als je auteursrechtelijk beschermd materiaal downloadt, ook al gaat het per ongeluk.

Gelukkig is er een makkelijke manier om veilig en volledig privé torrents te downloaden. Het duurt slechts een paar minuten om het op te zetten. Dit moet je elke keer als je torrents downloadt doen!

Het gebruik van een goed VPN maskeert je IP-adres en versleutelt je gegevens, waardoor het onleesbaar wordt voor je ISP en de autoriteiten. Niemand kan je online activiteit zien of volgen, zodat andere gebruikers je niet kunnen aanvallen.

In deze gids leggen we uit hoe je uTorrent anoniem kunt gebruiken met een VPN. We geven ook de belangrijke kenmerken van een goed VPN en helpen je bij het kiezen van het beste VPN voor jouw behoeften.

De Beste VPN's voor uTorrent: Snel Overzicht

  1. ExpressVPN - De snelste premium VPN op de markt met P2P-compatibiliteit. ExpressVPN levert ook topklasse beveiliging.
  2. CyberGhost - Met een ingebouwd Torrent Anoniem profiel ben je bij CyberGhost met één klik veilig tijdens het gebruik van uTorrent.
  3. PrivateVPN - Download/ontgrendel en bescherm alles met PrivateVPN dankzij de hoge snelheden en uitstekende privacy functies.
  4. VyprVPN - VyprVPN is gemakkelijk onder de knie te krijgen voor beginners en biedt P2P-vriendelijke, snelle verbindingen en apps voor de meeste grote platforms.

Start NU met Anoniem Torrents Downloaden!

Waarom Je een VPN Nodig Hebt voor uTorrent

Downloaden en seeding op uTorrent zijn gevaarlijke activiteiten. Doo bestanden te delen via een P2P-netwerk wordt je apparaat blootgesteld aan malware, spionage en DoS-aanvallen - maar dat zijn niet de enige bedreigingen.

Als je bijvoorbeeld een auteursrechtelijk beschermd bestand downloadt - zelfs als je niet weet dat het auteursrechtelijk beschermd is - loop je het risico op juridische gevolgen. En omdat uTorrent je echte IP deelt met andere gebruikers, kunnen autoriteiten je gemakkelijk opsporen.

Door je apparaat aan te sluiten op een externe server via een beveiligde tunnel, maskeert een hoogwaardig VPN je IP om je identiteit te beschermen. Het lijkt er dan op alsof je vanaf de locatie van die server toegang hebt tot het internet, zodat niemand kan zien waar je echt bent.

Je VPN versleutelt je internetverkeer ook, waardoor het onleesbaar wordt voor iemand die je verbinding in de gaten houdt - zoals je ISP. Je apparaat wordt beschermd wanneer je online bent, of je nu gebruikmaakt van uTorrent, aan het browsen bent of video's streamt.

Hier zijn slechts enkele van de redenen waarom je ALTIJD een VPN moet gebruiken voor uTorrent:

1. Omzeil firewalls en uTorrent blokkades

Als je lokale netwerk op werk of op school uTorrent heeft geblokkeerd, herstelt een VPN je toegang en voorkomt dat je netwerkbeheerder je online activiteit ziet. Door je IP te maskeren en je verkeer door een externe server te leiden, kunnen VPN's firewalls omzeilen en beperkte inhoud over de hele wereld deblokkeren.

2. Vermijd juridische gevolgen

Auteurswetten zijn ingewikkeld en je weet misschien niet altijd of de bestanden die je downloadt auteursrechtelijk zijn beschermd - maar juridische autoriteiten maakt dat geen bal uit. Met een betrouwbaar VPN is je activiteit niet naar jou te herleiden en hoef je je geen zorgen te maken over juridische zaken.

Bij vpnMentor moedigen we geen illegale downloadactiviteiten aan, maar we ondersteunen wel je recht om veilig en anoniem online te zijn.

3. Omzeil ISP-beperkingen

Sommige ISP's staan er om bekend dat ze de verbinding van gebruikers van torrent websites vertragen. Wanneer je gegevens echter versleuteld zijn, weet je ISP niet dat je uTorrent gebruikt. Zo kan een VPN ISP-beperkingen en netwerkcongestie omzeilen en je verbinding zelfs versnellen!

4. Houd je persoonlijke informatie privé

Omdat een veilige VPN je ware locatie verbergt en je verkeer onleesbaar maakt voor andere gebruikers, overheidsspionnen en derden die gegevens verzamelen, blijf je volledig anoniem en geraken je gegevens niet in de handen van iemand anders.

Let er echter wel op dat gratis VPN's meestal een zwakkere beveiliging hebben en dat de meesten je gegevens daadwerkelijk verzamelen en verkopen. Voor een activiteit met een hoog risico, zoals torrents downloaden, moet je alleen vertrouwen op een VPN van topkwaliteit, waarvan het is aangetoond dat het zijn gebruikers beschermd.

Wat Is Belangrijk bij een VPN voor uTorrent

Wanneer je voor een VPN voor uTorrent kiest, neem dan een VPN die uTorrent aanbiedt:

  • P2P compatibiliteit & ondersteuning. Niet alle VPN's staan het delen van bestanden op hun netwerken toe, en als de jouwe dit niet toestaat, kun je uTorrent helemaal niet gebruiken.
  • Snelle verbindingen en onbeperkte bandbreedte.
  • Hoogwaardige beveiligingsfuncties. Deze moeten onder meer bestaan uit militaire encryptie, een no-logs beleid, een automatische kill switch en DNS-leak bescherming.
  • Servers over de hele wereld.
  • Apps voor al je apparaten.

De Beste VPN's voor uTorrent

1. ExpressVPN - Superhoge snelheden voor probleemloos torrenten

Het is geweldig hoe makkelijk het is om torrents te downloaden met ExpressVPN, het snelste premium VPN op de markt.

ExpressVPN exploiteert meer dan 3.000 servers in 105 landen, zodat je kunt genieten van veilige en onbeperkte internettoegang vanaf elke plek ter wereld. De geavanceerde beveiligingsfuncties van de provider zorgen ervoor dat je altijd anoniem online bent.

Met dit alles, en nog meer in gebruiksvriendelijke apps, is het geen wonder dat ExpressVPN zo hoog gewaardeerd wordt. Met een niet-goed-geld-terug-garantie van 30 dagen kun je het ook zonder risico uitproberen!

Aanbieding ExpressVPN Juni 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

2. CyberGhost - Speciaal Torrent-profiel

CyberGhost neemt de bescherming van uTorrent-gebruikers serieus. Dit VPN heeft zelfs een speciaal ontworpen profiel voor het anoniem downloaden van torrents!

Hoge snelheden en ongelimiteerde data maken het gemakkelijk om eindeloos te downloaden, terwijl de allerbeste beveiligingsfuncties je apparaat beschermen en spionnen afweren.

Lees de geweldige dingen die gebruikers erover te zeggen hebben voordat je CyberGhost risicovrij probeert met een royale 45-dagen ?niet-goed-geld-terug?-garantie. De provider biedt ook gratis testversies van maximaal 7 dagen voor Android-, iOS- en Windows-gebruikers.

Juni 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

3. PrivateVPN -  Snel en anoniem torrenten

Met meer dan 80 servers in 57+ landen staat PrivateVPN bekend om zijn ultrahoge snelheden, anoniem torrents downloaden / P2P-vriendelijke functies, of in een notendop: veiligheid, snelheid en concurrerende prijzen.

Met zijn ZERO data logging beleid, IPv6-leak bescherming en kill switch, is het geen verrassing dat deze provider zichzelf promoot als 's werelds meest betrouwbare VPN-dienst.

Je kunt tot 10 apparaten beschermen met PrivateVPN en het ondersteunt alle OS platformen. Met al deze geweldige functies is het te begrijpen waarom het een van de favoriete VPN's van klanten is.

Dankzij de 30-dagen ?niet-goed-geld-terug?-garantie kun je deze dienst volledig risicoloos uitproberen en als je toch van gedachten verandert, krijg je onmiddellijk je geld terug.

4. VyprVPN - Niet-traceerbare torrent-activiteiten

De snelle en veilige service van VyprVPN omvat P2P-compatibiliteit en topklasse beveiligingsfuncties, zoals encryptie op militair niveau en een NAT-Firewall.

VyprVPN doet er alles aan om ervoor te zorgen dat je verbinding veilig is en je locatie niet te detecteren is. Het VPN werd onlangs onafhankelijk gecontroleerd om zijn veiligheidsprotocollen te testen, en slaagde glansrijk!

Het beste is dat VyprVPN uiterst eenvoudig te gebruiken is en dat het voor de meeste apparaten geschikt is. VyprVPN's indrukwekkende service zorgt ervoor dat VPN-gebruikers over de hele wereld geweldige dingen zeggen!

Wanneer je je aanmeldt bij VyprVPN, kun je willekeurig worden geselecteerd voor een gratis proefperiode van 3 dagen of een 30-dagen ?niet-goed-geld-terug?-garantie. Helaas biedt het bedrijf deze voordelen niet automatisch aan alle gebruikers aan.

Samenvatting

Het downloaden en seeding van bestanden op uTorrent is riskant, maar het juiste VPN beschermt je online anonimiteit. Als je echter een Amerikaanse gebruiker bent, lees dan ook onze speciale gids over het downloaden van torrents in de VS.

Je VPN voorkomt ook dat je internetprovider en juridische autoriteiten downloads naar jou kunnen herleiden, en houdt uTorrent-gebruikers uit de buurt van privégegevens, zoals je IP-adres en locatie.

Nu je weet hoe je jezelf moet beschermen wanneer je uTorrent gebruikt, bekijk dan onze beste VPN deals en coupons om geld te besparen op je nieuwe VPN!

Probeer ExpressVPN nu!

Om samen te vatten, zijn hier de beste VPN's voor torrents in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
4
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 50%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.