We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De beste gratis VPN’s voor China (die echt werken in 2024)

Kristina Perunicic Bijgewerkt op 15-02-2024 Gefactcheckt door Kristina Joshevska Hoofdredacteur

Het enige wat je na een lange vlucht wilt doen is in je hotel aankomen, verbinding maken met de gratis Wi-Fi en je telefoon controleren op gemiste WhatsApp-berichten of e-mails.

Als je naar China vliegt, is dat niet mogelijk.

De 'Great Firewall' van de Chinese overheid plaatst strenge censuurblokkades op enkele van de meest gebruikte websites en apps zoals Facebook, Gmail, WhatsApp en YouTube (klik hier om te zien of je favoriete websites zijn geblokkeerd). Dit betekent dat het gebruik van een VPN een absolute MUST is tijdens je bezoek aan China, zelfs voor de meest eenvoudige taken, zoals het opzoeken van de routebeschrijving van Google Maps naar een nabijgelegen restaurant.

Om je reiskosten tot een minimum te beperken, begrijpen we natuurlijk waarom je zou willen kiezen voor een gratis VPN, maar het is belangrijk om een goede te kiezen - vooral in een land als China, dat actief probeert om alle VPN's op dit moment te blokkeren. Hieronder vind je een lijst van de beste gratis VPN's voor China die nog niet geblokkeerd zijn en die je veiligheidsrisico's tijdens het gebruik minimaliseren.

Onthoud dat elke gratis VPN beperkingen heeft. Sommige VPN’s stellen beperkingen aan bandbreedte, data, serverlijst en beveiliging en anderen kunnen veel verborgen risico’s hebben, waarvan je je niet bewust bent. En in China kun je je het niet veroorloven om risico's te nemen. Om deze reden gebruik ik liever een betrouwbare VPN, zoals ExpressVPN. Het is snel, veilig en werkt in China.

Belangrijk. VPN's die niet door de overheid zijn goedgekeurd, zijn verboden in China. Er zijn geen gerapporteerde situaties bekend van bezoekers die vervolgd zijn voor het gebruik van een VPN in China, maar gebruik je discretie en wees voorzichtig. Daarnaast is het aan te raden om je VPN te downloaden voordat je erheen reist, omdat veel VPN-sites en -apps worden geblokkeerd. Door de veranderende regelgeving in China kunnen VPN's zich soms onvoorspelbaar gedragen. Hoewel elke VPN tijdelijk kan stoppen met werken, zijn de VPN's op deze lijst grondig getest en betrouwbaar bevonden.

Beste gratis VPN's voor China

Onze Keuze: ExpressVPN — Superieure snelheden, AES-256 bit-versleuteling en onbeperkte data. Met de 30-daagse geld-terug-garantie kun je het zonder risico uitproberen.

 1. TunnelBear beschikt over GhostBear om je te helpen de Chinese firewall te omzeilen
 2. Windscribe geeft gebruikers van de gratis versie iedere maand 10 GB data gratis
 3. Hotspot Shield ggeeft gebruikers elke dag 500 MB gratis data
 4. De provider bVPN biedt de mogelijkheid om per dag 30 minuten gratis te browsen
 5. De provider hide.me heeft gebruikers van de gratis versie 2 GB data en 3 servers te bieden

Is Een Gratis VPN De Juiste Keuze Voor Je Reis Naar China?

De Chinese overheid neemt de handhaving van internetwetgeving serieus. Daarom heb je een VPN nodig dat je anonimiteit waarborgt en je gegevens beschermt tegen nieuwsgierige blikken. Gratis VPN's kunnen nuttig zijn op een eenmalige basis, maar ze zijn niet zo betrouwbaar voor de volledige duur van een reis.

Veel gratis VPN-providers brengen je online veiligheid in gevaar en benadelen je internet ervaring. Uit een recente studie is bijvoorbeeld gebleken dat sommige grote gratis VPN's malware bevatten die verband houdt met reclame, en 72% van de gratis VPN's waren ingebed in datatrackers van derden. De verzamelde gegevens werden later verkocht aan adverteerders, zodat ze hun gebruikers beter konden bombarderen met gerichte advertenties.

Wat het meest verontrustend is aan deze feiten is dat in plaats van het beschermen van je online identiteit, gratis VPN's actief het tegenovergestelde doen, iets wat zeer riskant kan zijn in China.

Daarnaast bieden gratis VPN's niet de beste surfervaring omdat ze je datagebruik beperken en je internetsnelheden aanzienlijk vertragen. Staren naar een leeg wit scherm terwijl je wacht tot je Gmail geladen is, is niet exact hoe je je tijd in China wilt doorbrengen.

Onze Keuze: ExpressVPN — Superieure snelheden en onbeperkte data

 • Superieure snelheden
 • 3.000 servers wereldwijd
 • AES 256-bit versleuteling, automatische kill switch en DNS-lekbescherming
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • 8 gelijktijdige verbindingen
 • Werkt met: Netflix, BBC iPlayer, Disney +, HBO Max, Vudu, Hulu en meer
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Linux, routers, Apple TV en meer

ExpressVPN is een premium VPN en wordt geleverd met een 30-daagse geld-terug-garantie, wat betekent dat je het zonder risico kunt proberen. Maak verbinding terwijl je in China bent en kijk of de provider alles biedt wat je nodig hebt. Als dat niet zo is, kun je binnen een periode van 30 dagen je geld terugvragen – zonder dat er vragen worden gesteld.

Met servers in de VS, Hong Kong, Japan en Singapore, die de Great Firewall van China kunnen omzeilen, is deze VPN buitengewoon betrouwbaar voor China. Gebruik gewoon de servers in deze landen voor de hoogste snelheden in China. Wereldwijd heb je in totaal 3.000 servers in 105 landen tot je beschikking. Maak verbinding met servers in de VS voor Netflix en Hulu, of servers in het VK voor BBC iPlayer of ITV Hub.

De snelheden van ExpressVPN behoren de snelste die ik ooit heb gezien. Waar je ook verbinding maakt, je hebt razende snelheden, waardoor het ideaal is om te streamen, gamen of browsen. De provider biedt ook onbeperkte data, dus er zijn geen beperkingen aan hoeveel en hoe vaak je naar Netflix kunt kijken.

Je wordt beveiligd met geavanceerde 256-bits versleuteling, DNS-lekbescherming en een automatische kill switch. Dit zorgt ervoor dat je altijd anoniem en beschermd blijft, zelfs als je verbinding ooit zou wegvallen.

Het strikte beleid zonder logboeken betekent ook dat geen van je online activiteiten wordt gevolgd, en de NoSpy-servers zorgen ervoor dat alle data na elke herstart worden verwijderd, zodat er nooit digitale voetafdrukken worden geregistreerd.

ExpressVPN gebruikt extra anonimiteit op zijn (obfuscated) servers die in China werken, die het feit verbergen dat je een VPN gebruikt. Ze versleutelen je IP-adres, dat vervolgens op je internetprovider overkomt als normaal verkeer. Dat betekent dat er minder kans is om te worden gedetecteerd en geblokkeerd.

Je kunt al je apparaten tegelijkertijd beveiligen, aangezien ExpressVPN 8 gelijktijdige verbindingen mogelijk maakt. En als je ondersteuning nodig hebt, is er een handige 24/7 live chat.

Wil je meer weten? Bekijk onze beoordeling over ExpressVPN voor de volledige resultaten van ons onderzoek en onze testen.

Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

De Beste Gratis VPN’s voor China

Als je nog steeds geïnteresseerd bent in het gebruik van een gratis VPN terwijl je in China bent, kies er dan een uit onze lijst hieronder. Deze VPN's zijn allemaal getest door onze experts om er zeker van te zijn dat ze de Grote Firewall van China kunnen omzeilen zonder je privacy en veiligheid in gevaar te brengen.

En vergeet niet! Alle VPN-websites zijn geblokkeerd in China, wat betekent dat je je VPN moet downloaden en installeren voordat je in het land aankomt.

1. TunnelBear - met unieke GhostBear-functie 

TunnelBear VPN maakt gebruik van de GhostBear-functie om de Grote Firewall van China te omzeilen. Deze unieke functie geeft extra online beveiliging door al je communicatie te versleutelen om je identiteit te beschermen.

De gratis service staat alleen het gebruik van 500MB aan data per maand toe, maar de sterke encryptie en toegevoegde beveiligingsfuncties maken TunnelBear een geweldige gratis optie voor informeel gebruik in China.

Voor meer informatie over TunnelBear, bekijk je onze diepgaande review pagina.

2. Windscribe - biedt maandelijks 10 GB gratis data 

Windscribe biedt je een indrukwekkende 10GB aan data per maand gratis op een onbeperkt aantal apparaten. De dienst is ideaal voor het streamen van tv-programma's op Netflix en het browsen op sociale media, en het kan zelfs P2P torrenting aan.

Het komt ook met een uitstekende advertentie blocker en een strikt no-logs beleid om je online identiteit te beschermen tijdens je reis in China.

De gratis versie geeft je echter slechts toegang tot 10 serverlocaties. Omdat veel gratis gebruikers dezelfde servers gebruiken, kun je langzame verbindingen ervaren.

Bekijk wat andere Windscribe gebruikers denken in onze volledige review.

3. HotSpot Shield - biedt dagelijks 500 MB gratis data 

HotSpot Shield's gratis versie biedt je 750MB aan data per dag, wat niet geweldig is voor streaming, maar het kan net genoeg zijn om je e-mail te controleren of door social media sites te scrollen. De gratis versie staat alleen verbinding met hun US server toe, wat je surfsnelheid kan vertragen.

Aan de pluskant zorgen ze wel voor je privacy en veiligheid. HotSpot Shield biedt 128-bit en 256-bit encryptie, evenals een ingebouwde kill switch om ervoor te zorgen dat je gegevens veilig zijn in het geval je verbinding verbreekt.

Voor meer informatie over HotSpot Shield, lees je onze volledige review.

4. bVPN - dagelijks 30 minuten gratis browsen

bVPN werkt zoals gebruikelijk in China, dankzij de verscheidenheid aan verduisteringsmethoden die het gebruikt, waaronder de Smoke Tunnel - een polymorfe tunnel die diepe pakketinspectie tart. De VPN-provider is niet helemaal gratis, maar staat wel 30 minuten gratis gebruik per dag toe.

Het is effectief en eenvoudig te gebruiken, met kwaliteitsversleuteling en een keuze tussen TCP- en UDP-protocollen. TCP wordt gebruikt voor hogere niveaus van encryptie, terwijl UDP je een snellere verbinding biedt.

Lees wat anderen van bVPN vinden op onze diepgaande review pagina.

5. Hide.me - biedt gebruikers 2 GB en 3 servers

Hide.me is een geweldige gratis VPN-optie die je 2GB aan data per maand geeft en een betrouwbaar privacybeleid biedt om je gegevens veilig te bewaren. De in Maleisië gebaseerde VPN slaat geen verbindingslogboeken op en ondersteunt protocollen die je online gegevens beschermen.

Het nadeel van de gratis versie van Hide.me is dat je alleen kunt kiezen tussen 3 servers om verbinding mee te maken en dat ze niet altijd de Grote Firewall kunnen omzeilen in alle regio's van China.

Om te zien wat andere gebruikers van Hide.me vinden, bekijk je onze volledige review pagina.

Samenvatting

Met China's strenge internetcensuurwetten is het geen verrassing dat je een VPN nodig hebt om tijdens je reis te kunnen genieten van zelfs de eenvoudigste online activiteiten. Of dat nu gaat om: scrollen via Facebook, chatten met familie en vrienden over WhatsApp, of je Gmail-account checken. Gratis VPN's zijn prima als je maar een minimale internettoegang nodig hebt, maar ze brengen zeker een behoorlijke hoeveelheid risico's en beperkingen met zich mee. Aan de andere kant, als je echt een betrouwbare VPN-dienst wilt tijdens je reis in China, is ExpressVPN je beste keuze.

De beste Premium VPN’s voor China 2024 zijn…

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
3
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 50%!

Je vindt dit misschien ook interessant:

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kristina Perunicic is een voormalig redactrice voor vpnMentor. Ze is een cyberbeveiligingsexpert met interesse in VPN's en hun belang in het digitale privacylandschap.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.