We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

De 5 Beste Gratis VPN’s Voor Kodi Die ECHT Werken In 2024

Kate Veale Bijgewerkt op 03-03-2024 Gefactcheckt door Anneke van Aswegen Senior redactrice

Als je net als ik het liefst aan het einde van een lange dag lekker wat chocolade wilt pakken en wat afleveringen van je favoriete tv-programma’s wilt kijken, ben je waarschijnlijk al verliefd op Kodi. Deze veelzijdige mediaspeler is een waar geschenk en opent een wereld aan nieuwe content voor TV- en filmverslaafden.

Helaas zijn veel van de add-ons voor Kodi geografisch geblokkeerd. En wat is het nut van een mediaspeler met media die je niet kunt bekijken?

Hier is het goede nieuws: met een goede VPN kun je geo-restricties omzeilen in elke Kodi add-on. Daarnaast beschermt het je apparaat en persoonlijke informatie tegen hackers en cyberaanvallen. Dit is vooral belangrijk voor Kodi-gebruikers omdat add-ons van derden je apparaat kunnen infecteren met virussen, spyware en andere schadelijke malware.

Over add-ons gesproken: hoewel Kodi zelf legaal is, loop je het risico dat je met sommige add-ons van derden illegaal auteursrechtelijk beschermde content streamt - misschien zelfs zonder dat je het weet! Je wilt niet in de problemen komen door het streamen van je favoriete film, toch? Het goede nieuws is dat je met een VPN volledig anoniem online kunt zijn.

Als je op zoek bent naar de beste VPN om je verbinding te beveiligen en je onbeperkt toegang te geven tot alle inhoud die Kodi te bieden heeft, ben je op de juiste plaats.

Is een Gratis VPN de Juiste Oplossing voor Jou?

Kijk in de app store en je ziet dat de markt overspoeld wordt met gratis VPN's. Maar hoe weet je welke werken voor Kodi? En welke zijn veilig te gebruiken?

Dit is een lastige vraag om te beantwoorden.

Veel gratis VPN's zijn niet echt gratis, omdat ze ten koste gaan van je veiligheid. Jouw gratis VPN verdient op een aantal snode manieren geld aan je, zoals het verkopen van je persoonlijke informatie aan derden of het installeren van trackers op je apparaat.

Een gratis VPN kan een goede oplossing zijn als je het voor een korte periode wilt gebruiken - bijvoorbeeld als je een paar dagen reist, of gewoon toegang wilt hebben tot een geografisch geblokkeerde website. Maar meestal geven gratis VPN's je niet de snelheid en bandbreedte die je nodig hebt voor streaming. Er is niets erger dan wanneer je filmavondje met vrienden door lage snelheden en een beperkte bandbreedte wordt verpest.

Hoewel het gebruik van een gratis VPN verleidelijk klinkt, is een betaalde dienst altijd veiliger, sneller en betrouwbaarder. Veel van onze top-rated premium VPN's bieden gratis proefversies en/of “niet-goed-geld-terug”-garanties, zodat je ze gratis kunt gebruiken voor een korte periode. Maar als je eenmaal hebt ervaren hoe het is om te streamen met een premium VPN-service, hebben we er alle vertrouwen in dat je nooit meer anders wilt.

Nu roept al deze informatie de volgende vraag op: bestaat er een veilige, gratis VPN voor Kodi?

Ja, die is er. Dit komt grotendeels doordat een verscheidenheid aan premium VPN providers een beperkte versie van hun product gratis aanbieden. Om je te helpen bij je zoektocht, hebben we zorgvuldig een lijst van de beste en veiligste gratis VPN's voor Kodi samengesteld..

Onze Keuze: ExpressVPN — Hoge snelheden voor het bekijken van je favoriete Kodi Add-Ons

  • Hoogwaardige versleuteling en Trusted-Server-technologie voor optimale beveiliging
  • Superieure snelheden voor het bekijken van films zonder onderbrekingen
  • 3.000 servers voor het ontgrendelen van de geografische geblokkeerde add-ons van Kodi vanaf alle locaties
  • MediaStreamer om vanaf elk gewenst apparaat te kunnen kijken
  • 8 gelijktijdige apparaatverbindingen
  • 30-daagse geld-terug-garantie
  • Kan ontgrendelen: Netflix, Disney +, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, Vudu en meer
  • Compatibel met: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routers, Apple TV en meer

ExpressVPN is een premium VPN, maar het wordt ondersteund door een geld-terug-garantie, zodat je het met een gerust hart kunt kopen en een terugbetaling kunt aanvragen als de service je niet bevalt. Vanwege de hoge snelheden en het uitgebreide servernetwerk is ExpressVPN populair bij Kodi-gebruikers. Ik heb 15 van de locaties getest en al snel werden al mijn favoriete Kodi add-ons ontgrendeld, inclusief Tubi TV, Zattoo Box en Crackle.

Ik werd overweldigd door de snelheden en onbeperkte bandbreedte van ExpressVPN. Tijdens mijn tests ontdekte ik dat ik constant meer dan 55 Mbps behaalde en je hebt slechts 5 Mbps nodig om in HD-kwaliteit te kunnen kijken. Dit is dus veel meer dan dat je nodig hebt om te kunnen genieten zonder buffering of vertragingen.

Stream op maximaal 8 apparaten tegelijk, inclusief iOS, Android, Mac, Windows, Apple TV en meer. Met beveiligingsfuncties van militaire kwaliteit, zoals 256-bits AES-versleuteling en een automatische kill switch voor als de verbinding wegvalt, kun je er zeker van zijn dat je goed beveiligd blijft.

Aanbieding ExpressVPN Juni 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

De Beste Gratis VPN’s voor Kodi

1. ZenMate

ZenMate’s gratis VPN-dienst is veruit de minst beperkende optie zowel voor Kodi als voor dagelijks gebruik.

Hoewel het iets langzamer is dan de premium versie, zijn er geen datalimieten - dus je hoeft nooit te wachten tot je account gereset is voordat je verder kunt gaan met je filmmarathon.

Alle ZenMate pakketten bieden uitstekende encryptie en een uitgebreide NAT Firewall om hackers weg te houden bij je persoonlijke informatie. Je kunt je account ook gemakkelijk beheren vanuit de browseruitbreiding op Chrome en Firefox.

Het gratis account geeft je toegang tot servers in Duitsland, Hong Kong, de VS en Roemenië. Een upgrade naar de premium versie geeft je echter onbeperkte high-speed toegang tot servers in meer dan 30 landen. Je krijgt ook een malware en tracker blocker.

Het Ultimate pakket bevat de streaming garantie van ZenMate. Zodra je je favoriete streamingservice aan je profiel hebt toegevoegd, past ZenMate een korting toe op je volgende verlenging mocht je ooit problemen krijgen met de toegang.

Elke gratis account wordt geleverd met een 30-daagse gratis proefversie van het premium account, zodat je de krachtige, functie-rijke VPN-service zelf kunt uitproberen. Maar geloof niet alleen ons, kijk ook eens wat andere gebruikers over ZenMate zeggen.

2. Windscribe

Windscribe is snel een van de meest populaire gratis VPN providers aan het worden. Dit is te danken aan een combinatie van een ongelofelijk royale 10GB aan gratis data per maand en hun toewijding aan jouw veiligheid en online vrijheid.

Gebruikers genieten ook van een aantal andere indrukwekkende functies, zoals de advertentie en tracker blockers die zijn ingebouwd in de browserextensie.

Helaas kan de gratis versie van Windscribe de anti-VPN-technologie niet omzeilen. Als je content van diensten zoals Netflix en Hulu wilt deblokkeren, moet je upgraden naar de budgetvriendelijke premium versie. Met Windscribe Pro geniet je ook van onbeperkte data en toegang tot servers in meer dan 69 landen.

3. Proton VPN

Het Zwitserse Proton VPN heeft een van de meest indrukwekkende gratis VPN-pakketten tot nu toe.

Naast het strikte no-logs beleid en de AES-256 encryptie met 2041-bit RSA key exchange, beschermt de Secure Core technologie je identiteit door je verkeer via meerdere servers te routeren voordat het het netwerk verlaat.

En alsof dit nog niet veilig genoeg is, zijn de desktop en mobiele apps voorzien van een ingebouwde automatische kill switch om onbeveiligd verkeer te blokkeren in het geval dat je verbinding onstabiel wordt.

Opmerkelijk is dat de gratis versie wordt geleverd met onbeperkte bandbreedte en onbeperkte data, zodat je naar hartelust kunt streamen. Je bent echter wel beperkt tot slechts 3 virtuele locaties, dus je vermogen om geografische blokkades te omzeilen is enigszins beperkt, tenzij je upgrade naar een premium account.

Als premium gebruiker geniet je van hogere snelheden en de mogelijkheid om meerdere apparaten tegelijk te beschermen. Om vervelende buffering volledig te elimineren en verbinding te maken met elke server in de wereld, kun je Proton VPN's premium service zonder risico proberen met een 30 dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie.

Eén ding is zeker - met zulke indrukwekkende gratis en betaalde diensten is er geen wonder dat Proton VPN een van de populairste VPN's is.

4. Hide.me

Met eenvoudig te gebruiken apps voor bijna elk platform is Hide.me een gebruikersfavoriet voor streaming. De superhoge snelheden van Hide.me zorgen ervoor dat je verbinding kan meegroeien, terwijl het je gegevens op de achtergrond versleutelt en beschermt.

Een van de belangrijkste beperkingen van Hide.me's gratis plan is de 2GB per maand datalimiet - als je onbeperkte data nodig hebt, moet je upgraden naar een van de premium pakketten.

Hide.me heeft servers op meer dan 2.600 locaties in 90 landen, maar het gratis pakket is beperkt tot een selectie van 3. Als je eenvoudigweg niet kunt kiezen, selecteert de Best Beschikbare Locatie functie automatisch de snelste server voor je.

De premium accounts zijn uiterst betaalbaar en bieden een 30-daagse “niet-goed-geld-terug”-garantie, zodat je Hide.me zelf kunt uitproberen, zonder risico.

5. Hideman VPNhideman devicesHideman is een relatief klein VPN dat zijn gebruikers op een innovatieve manier gratis data aanbiedt. Elke nieuwe gebruiker krijgt bij aanmelding 7 uur gratis toegang en daarna één uur per dag, tot 2GB per maand.

Hoewel dit niet genoeg data is voor tv-marathons, is het perfect voor het inhalen van wekelijkse afleveringen, of zelfs om af en toe een film te bekijken. Als je een frequente streamer bent, moet je upgraden naar een premium account om te kunnen genieten van onbeperkte bandbreedte en onbeperkte snelheden.

Gratis accounts zijn beperkt tot vijf virtuele geo-locaties in Luxemburg, Rusland, Oekraïne, Roemenië en Bulgarije. Premium gebruikers kunnen kiezen uit een veel bredere selectie, inclusief servers in de VS en het Verenigd Koninkrijk. Alle premium abonnementen hebben een 30-daagse “niet-goed-geld-terug”-garantie, zodat je zelf kunt zien waarom gebruikers Hideman VPN zo hoog waarderen.

Samenvatting

Omdat er zoveel risico's aan verbonden zijn, kan het moeilijk zijn om te weten welke gratis VPN-dienst je moet kiezen. Veel van de gratis apps en extensies die vandaag de dag beschikbaar zijn, brengen je online veiligheid in gevaar door je gegevens te verkopen of trackers op je apparaat te installeren - en zelfs de veiligste kunnen zeer beperkt zijn.

De VPN's op onze lijst zijn gratis versies van premium VPN's, en hoewel ze enkele beperkingen hebben, zijn ze volledig veilig in gebruik en beschermen ze je gegevens tegen hackers.

Als je al een gratis VPN hebt geprobeerd en je bent klaar om te upgraden, kun je beter gebruik maken van een premium service, zoals ExpressVPN of CyberGhost. Premium VPN's zijn veiliger, sneller en betrouwbaarder dan gratis alternatieven, en ze brengen de veiligheid van je apparaat niet in gevaar, noch verkopen ze je informatie aan derden.

ExpressVPN bieden allebei een 30-daagse “niet-goed-geld-terug”-garantie, terwijl CyberGhost een stap verder gaat en je 45 dagen de tijd geeft om te beslissen.

Om te zien hoe onze top drie onderling vergelijkt, bekijk je de resultaten van onze snelheidstest in ons artikel over de Snelste VPN's voor 2024.

De beste Premium VPN’s voor Kodi in 2024 zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!
3
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
4
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
5
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.