We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

10 beste tv-series op Netflix (ontdek wat er nieuw is in 2024!)

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Als je op zoek bent naar een goede tv-serie om te eindeloos kijken, is Netflix hier de beste plek voor. Het streamingplatform biedt niet alleen honderden – zo niet duizenden – populaire tv-series, het is ook een toonaangevende producent van series geworden.

NieuwEen complete lijst met programma’s voor kinderen in het Nederlands op Netflix

Je kunt eindeloos genieten van de beste series op Netflix, omdat er zoveel geweldige series op het platform te vinden zijn. Om tijd te besparen bij het zoeken naar wat je wilt bekijken, hebben we een selectie gemaakt van wat volgens ons de beste series zijn waar je urenlang van kunt genieten.

1.House of Cards

House of Cards kan als het vlaggenschip van Netflix worden bestempeld, niet in de laatste plaats omdat de serie volledig door het streamingplatform wordt gefinancierd. Het resultaat is een spannende en bizarre blik in de politieke wereld door de ogen van Frank Underwood – een meedogenloos en manipulatief persoon die vastbesloten is om te klimmen op de politieke ladder en aan de top van de politiek te blijven.

Kevin Spacey speelt één van zijn meest meeslepende rollen en aangezien er al vijf seizoenen zijn gemaakt, zorgt House of Cards er zonder twijfel voor dat je je ogen urenlang niet van het scherm kunt houden. Als je op zoek bent naar een serie met politieke intriges en sinistere plannen, dan is deze originele Netflix-serie echt wat voor jou. En je hebt nog tot volgend jaar de tijd om alle eerdere afleveringen te bekijken aangezien seizoen 6 dan pas uitkomt. Zonder al te veel weg te geven over de verhaallijn, kunnen we je al wél laten weten dat dit het laatste seizoen van de serie zal zijn en dat Kevin Spacey hier niet in voor zal komen. De acteur werd uit de serie geschreven na beschuldigingen van seksuele intimidatie.

2. Ozark

Minder bekend in Nederland, maar daarom niet minder goed. Ozark heeft het allemaal — intens drama, een boeiend verhaal, moeilijke dilemma’s en personages waar je je in kunt verplaatsen. Hoofdrolspeler Marty Byrde, die zich bezighoudt met het witwassen van geld voor de Mexicaanse maffia, wordt gedwongen te verhuizen naar Ozarks, Missouri om zijn leven en dat van zijn gezin te redden.

Ondanks dat er nog maar één seizoen van Ozark is gemaakt beschouwen veel kijkers deze serie nu al als een klassieker. De tijd vliegt als je deze serie kijkt — het geweldige acteerwerk van Patrick Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz en Julia Garner zullen je doen afvragen hoe het mogelijk is dat je al vier uur lang aan het genieten bent van deze serie die zich afspeelt in het gevaarlijke landschap van de Ozarks. Het tweede seizoen van Ozark is vanaf 31 augustus te zien op Netflix.

3. Orange Is the New Black

Als je van een goede combinatie van comedy en drama houdt, is OITNB een originele Netflix-serie waar je volop van zult genieten. De serie is gebaseerd op de memoires van Piper Kerman, een vrouw die eind jaren 90 is veroordeeld voor witwassen en drugshandel. In de serie wordt de tijd van haar leven in beeld gebracht die ze in een minimaal beveiligde vrouwengevangenis heeft doorgebracht.

Wat begint als een serie vol komische en ongemakkelijke situaties, verandert al snel in een serieus portret van de problemen waarmee gedetineerden dagelijks te maken hebben, waaronder raciale spanningen en een gevangenissysteem dat niet functioneert.

Orange Is the New Black slaagt erin de balans te vinden tussen komedie en drama. Daardoor staat deze serie bekend als een van de beste Netflix-series aller tijden. Net als House of Cards is deze serie enorm populair en als je alle 78 afleveringen verdeeld over 6 seizoenen binnen een mum van tijd allemaal hebt gezien, hoef je je geen zorgen te maken – er wordt nog minstens één nieuw seizoen van deze hitserie opgenomen!

4.Master of None

Er zijn weinig series waar je je zo goed in kunt verplaatsen en die zo verfrissend zijn als deze combinatie van comedy en drama. Dit is een van de redenen waarom Master of None zo’n indrukwekkende serie is. De bedenkers van deze serie zijn Alan Yang en Aziz Ansari die je misschien nog wel kent van Parks and Recreation. En als dat niet het geval, dan kun je deze serie meteen toevoegen aan de series die je nog moet zien.

Master of None volgt Dev Shah, een ambitieuze acteur van in de dertig die in de drukke straten van New York zijn weg in het leven probeert te vinden. Zoals de titel al doet vermoeden, is Dev een manusje-van-alles en niet bepaald goed in één ding. Dat is te zien in de 10 afleveringen van seizoen 1. Seizoen 2 is in mei 2017 verschenen en dit seizoen is nog gekker.

Master of None biedt kijkers vele geweldige momenten en we krijgen Dev zowel op zijn beste als zijn slechtste momenten in zijn leven te zien. Daardoor krijgt de kijker een inkijk in het persoonlijke verhaal en krijg je veel sympathie voor deze man die altijd de underdog zal blijven. Kortom, als je houdt van komedie met een serieuze ondertoon, dan mag je deze originele serie van Netflix zeker niet missen.

Of er een derde seizoen gaat komen is nog onzeker. Ook bij deze serie is de hoofdrolspeleer namelijk beschuldigd van seksueel wangedrag. De beschuldigingen zijn echter wel minder heftig en Netflix heeft aangegeven graag nog een seizoen van Master of None te maken “als Ansari daar klaar voor is”.

5. Stranger Things

Stranger Things is een serie die je absoluut gezien moet hebben. Het derde seizoen zal pas in de zomer van 2019 uitkomen en velen kunnen niet wachten tot het zover is. Deze geweldige science fiction/horror-serie heeft van fans en kenners veel complimenten gekregen vanwege het boeiende plot en het meesterlijke acteerwerk.

Paranormale gebeurtenissen, onverklaarbare verdwijningen en sinistere overheidsexperimenten zijn slechts een aantal voorbeelden van wat Stranger Things te bieden heeft. Deze originele Netflix-serie is al snel uitgegroeid tot een van de favorieten van fans die het heerlijk vinden om 40 minuten lang op het puntje van hun stoel te zitten. Voeg daar het fantastische acteerwerk van ervaren sterren als Winona Ryder en David Harbour en het acteertalent onder andere Finn Wolfhard aan toe en je krijgt een van de spannendste series sinds lange tijd.

6. Unbreakable Kimmy Schmidt

Deze serie wordt beschreven als ‘de eerste grote sitcom in het streaming-tijdperk’. Unbreakable Kimmy Schmidt is een verhaal over de sterke geest van een vrouw, ondanks haar ongelukkige verleden. Nadat ze is gered uit een sekte in Indiana die gelooft in het einde der tijden, is Kimmy Schmidt (gespeeld door Ellie Kemper) vastbesloten om haar imago als slachtoffer achter zich te laten en een nieuw leven in New York te beginnen.

Wat volgt zijn de avonturen van een altijd positief persoon die alles van de zonnige kant bekijkt terwijl ze ontdekt wat de Big Apple haar allemaal te bieden heeft. De makers Tina Fey en Robert Carlock hebben een geweldige prestatie geleverd en zorgen ervoor dat de kijker gaat houden van Kimmy en haar rare fratsen. Er zijn inmiddels drie seizoenen uitgebracht die allemaal zeer positieve kritieken hebben ontvangen. Het vierde (en tevens laatste) seizoen wordt in twee delen uitgebracht. Het eerste deel staat sinds mei op Netflix en het tweede deel zal in januari 2019 verschijnen.

7. Narcos

Narcos is een van de beste misdaaddrama’s van de laatste tijd en gezien de hevige concurrentie is dat een hele prestatie. De eerste drie seizoenen van de serie zijn gebaseerd op de opkomst van Pablo Escobar als een van de bekendste criminelen ter wereld. In het vierde seizoen, wat “later dit jaar” zal verschijnen, zal het Mexicaanse Guadalajara drugskartel centraal staan, wat in de jaren ’80 onder leiding van Félix Gallardo groot is geworden.

Deze serie is absoluut een aanrader en zal je niet teleurstellen. De originele Netflix-serie Narcos is controversieel, rauw en charismatisch en zal de geschiedenis ingaan als een van de beste in z’n genre.

Bekijk het beste wat Netflix te bieden heeft, waar en wanneer dan ook

Simpel gezegd, is Netflix momenteel het meest populaire streamingplatform. Helaas geldt voor veel originele Netflix-series (zoals bijvoorbeeld Stranger Things) dat deze eerst in de VS en dan pas in andere landen uitkomen. Daarom zullen expats, reizigers en fans die buiten de VS verblijven nog een tijdje moeten wachten voordat ze van het nieuwe seizoen van hun favoriete serie kunnen genieten. Maar je kunt dit probleem altijd omzeilen door een VPN te gebruiken.

Door je IP-adres in te stellen op een locatie in de VS, kun je overal ter wereld genieten van de allerbeste Netflix-series. Omdat Netflix VPN’s blokkeert, is het niet mogelijk om met elke VPN toegang tot Netflix te krijgen. Hieronder vind je een lijst met aanbevolen VPN’s waarmee je gegarandeerd toegang tot de Amerikaanse versie van Netflix kunt krijgen zodat je onbeperkt kunt genieten van je favoriete series, ongeacht waar je je bevindt:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 82%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.