We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

De beste VPN's voor op reis - vind de beste prijzen en service

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Waarom heeft u een VPN nodig om te reizen?

Het gebruik van een VPN heeft zijn voordelen wanneer u onderweg bent, of het nu gaat om zaken of plezier. Hier zijn de drie belangrijkste redenen waarom u een VPN mee wilt nemen tijdens uw reis:

 1. U wilt mogelijke online censuur en geoblokkeringen omzeilen
  Als u van plan bent een land te bezoeken dat bekend staat om zijn internetbeperkingen en censuur, zoals China en sinds kort Rusland, of als u de streaming-services wilt deblokkeren die alleen beschikbaar zijn in specifieke locaties - zoals Netflix USA, BBC iPlayer, Sling TV en meer - dan moet u een VPN meenemen. Toegegeven, alleen de VPN's van de bovenste plank zullen hebben waar u op dat gebied naar op zoek bent, dus zorg ervoor dat uw VPN geavanceerde functies voor specifieke problematische landen ondersteunt, evenals een grote verscheidenheid aan servers over de hele wereld en de blokkering van functionaliteit voor de meesten populaire geoblockde platforms die er zijn.
 2. U bent van plan veel openbare WiFi te gebruiken
  Er zijn maar weinig dingen die even eenvoudig en toch bevredigend zijn als verbinding maken met openbare WiFi tijdens het reizen en snel, gemakkelijk en gratis op internet gaan. Als u echter die weg wilt inslaan, moet u ook uw veiligheid garanderen - een VPN zal dat voor u doen. Zorg ervoor dat uw VPN-provider niet in één van de zogenaamde Vijf Ogen landen is gevestigd en dat uw digitale privacy volledig intact blijft.
 3. U wilt veilig toegang krijgen tot het bedrijfsnetwerk
  Veel organisaties hebben tegenwoordig een VPN-verbinding nodig zodat hun werknemers toegang hebben tot gevoelige en belangrijke bedrijfsgegevens, zelfs op hun eigen kantoor. Het zou dus geen verrassing moeten zijn dat het verplicht is om een ​​VPN te hebben op uw zakenreis naar het buitenland als u op een veilige en betrouwbare manier toegang wilt krijgen tot het bedrijfsnetwerk. Uw beste manier van handelen is om te zoeken naar een capabele VPN-provider die bekend staat om hun professionaliteit en klantgerichtheid - bedrijfsgerelateerde zaken tolereren zelden vertragingen en haperingen, dus u wilt elke keer een soepele en gemakkelijke toegang en uitstekende ondersteuning om u problemen op te lossen, mocht dit zich voordoen.

De volgende VPN kunnen uw beste reisgenoot zijn als het gaat om het maximale uit internet halen, waar u ook naartoe gaat.

VPN biede hier een groot aantal servers op verschillende locaties, zero-logs-beleid en een betrouwbare, ongehinderde verbinding:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Waarom u een VPN nodig hebt tijdens het reizen

VPN's kunnen u beschermen tegen kwaadwillende activiteit. Waar u ook naartoe gaat, uw online identiteit en privacy kwetsbaar maken staat waarschijnlijk niet op uw lijst met dingen om te doen. Een VPN fungeert als een beveiliging tegen mogelijke hacks of exploits, en het is vooral handig bij het gebruik van WiFi van niet-vertrouwde bronnen. Publieke wifi geeft u niet echt de gemoedsrust die u wilt, maar met een VPN wordt uw anonimiteit behouden en uw tijd op internet trekt geen ongewenste aandacht, ongeacht in welk prachtig park of bruisende café u WiFi heeft.

U hoeft zich geen zorgen te maken over het lekken van gevoelige bedrijfsinformatie. De versleutelingsmechanismen achter een VPN stellen u in staat om precies nul tijd te besteden aan piekeren over werkongevallen met ernstige gevolgen voor uw reizen. Een solide VPN biedt u de zekerheid die u nodig hebt om uw werk in alle rust te voltooien, ongeacht waar u zich bevindt.

U heeft al uw services en entertainment beschikbaar. Censuur en geografische blokkades zijn erg jammer, maar zo is het nu eenmaal. Kiezen voor een kwaliteits-VPN biedt u echter de oplossing voor deze beperkingen. Of het nu gaat om Google of Facebook achter de Great Firewall of China, of om de nieuwste aflevering van uw favoriete serie te bekijken die alleen beschikbaar is op Netflix USA: met een VPN kunt u genieten van onbeperkte toegang tot uw platforms naar keuze, zonder dat uw online privacy een deuk krijgt.

Maak kennis met onze meest aanbevolen VPN:

 • Veilige, snelle verbindingen en geavanceerde codering
 • VPN-locaties in 105 landen
 • Een van de weinige VPN's die in staat is om op betrouwbare wijze VPN-blokken te omzeilen, inclusief Netflix
 • No-logs-beleid zorgt ervoor dat u te allen tijde beschermd bent
 • 30 dagen proef met een geld-terug-garantie - u verliest niets als u besluit om het uit te proberen
 • Uitstekende 24/7 klantenondersteuning
 • Gelijktijdige verbindingen op maximaal 8 afzonderlijke apparaten.

VPN nemen Lees Beoordeling

Kortom, een VPN kan uw reizen veel aangenamer maken, of u nu beperkte content deblokkeert of ervoor zorgt dat u uw persoonlijke of bedrijfsgegevens niet blootlegt. Als u veilig, verstandig en slim wilt zijn, overweeg dan om een ​​VPN "in te pakken" terwijl u zich voorbereidt op uw reis - het zal zeker van pas komen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.