We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Gratis proefversie CyberGhost - de simpelste hack in 2024

Guy Fawkes Bijgewerkt op 06-03-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

CyberGhost VPN is eenvoudig op te zetten en biedt veel waar voor je geld, vooral als je gebruik maakt van de exclusieve kortingen. Maar hoe weet je of het bevalt voordat je het hebt geprobeerd?

Goed nieuws! CyberGhost wordt ondersteund door een45-dagen geld-terug-garantie. Dus je kunt het in vertrouwen aanschaffen, en als je niet tevreden bent, heb je tot 45 dagen om een terugbetaling te eisen.

Met 45 dagen heb je veel tijd om CyberGhost uit te checken en om te zien of het de juiste keuze is voor jou. Je kunt toegang krijgen tot alle functies zonder enige beperkingen. En als je het niet fijn vindt, hoef je slechts contact op te nemen met de klantenondersteuning om een volledige terugbetaling te krijgen. 

Het is echt zo gemakkelijk om CyberGhost risicoloos uit te proberen.

Start je CyberGhost GRATIS proefperiode nu

https://www.vpnmentor.com/wp-content/uploads/2019/03/CyberGhost_Refund_image_1_alt.png

Gratis proefversie vs. geld-terug-garantie

Geld-terug-garanties zijn beter dan gratis proefversies.

Veel VPN's beperken hun gratis proefversies:

 • Ze beperken van één tot zeven dagen, wat niet genoeg tijd is om de VPN echt uit te proberen, of
 • Ze geven je slechts toegang tot een beperkte set van functies of mogelijkheden. Beperkingen kunnen van alles zijn, maar ze betekenen vaak een beperkt aantal servers, beperkte bandbreedte en lage snelheden.

Of een proefversie nu te weinig tijd geeft, te weinig functies heeft of beide, het is niet voldoende om te testen of een dienst geschikt voor je is.

Een geld-terug-garantie geeft je veel tijd om de volledige set van functies van het VPN te testen en echt te bepalen of het de beste keuze is. Met CyberGhost heb je toegang tot alle 11.690 servers, een kill switch, een geen logbestandenbeleid - zonder beperkingen of limieten voor een volledige 45 dagen.

Waarom voor CyberGhost kiezen?

 • Super eenvoudig te downloaden, in te stellen en te gebruiken
 • 11.690 servers in 100 landen, waaronder Frankrijk (320+ servers), Spanje (106 servers), Mexico (29 servers), Argentinië (22 servers), Duitsland (719 servers), Oostenrijk (48 servers), Zwitserland (167 servers), Zuid-Korea (24 servers) en Nederland (160+ servers)
 • 256-bit AES-versleuteling en meerdere VPN-protocollen
 • Geen logbestandenbeleid zorgt ervoor dat er geen persoonlijke info wordt opgeslagenAutomatische kill switch, bescherming tegen malware en een adblocker
 • Servers geoptimaliseerd voor streaming en voor het downloaden van torrents
 • 7 gelijktijdige verbindingen
 • Werkt met: Netflix, Disney+, HBO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Showtime, Movistar, Sling TV en Hotstar
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Linux, Firefox, routers
 • Gebruikersinterface beschikbaar in het Nederlands

Mijn collega's en ik testen regelmatig meer dan 300 VPN's, en CyberGhost staat altijd bovenaan onze lijsten omdat het effectief is en gemakkelijk op te zetten en te gebruiken. Het heeft ook de snelste snelheden en meer servers dan enige andere dienst.

De 45-dagen geld-terug-garantie geeft je meer tijd om de functies, servers en apps uit te proberen in vergelijking met de beperkte gratis proefversies van andere VPN's.

Zodra je inlogt, heb je toegang tot de 11.690 servers, alsmede de serverafstand ten opzichte van je huidige locatie, het aantal gebruikers op elke server en de huidige belasting van elke server. Deze info maakte het voor mij gemakkelijk om meteen de snelste server te kiezen.

Ik test altijd snelheden wanneer ik VPN's bekijk, dus ik controleerde ook die van CyberGhost. Ik begon met 23 ms ping, 19,86 Mbps download snelheid en 1,43 Mbps uploadsnelheid.

Aansluiting Ping - ms
Downloadsnelheid - Mbps Uploadsnelheid - Mbps
Beginsnelheid 23 19.86 1.43
Quick Connect US server 42 18.28 1.40
Quick Connect UK server 142 15.15 1.28
Quick Connect JP server 145 10.45 1.45
Quick Connect AU server 201 12.83 1.33
Quick Connect CA-server 77 17.07 1.36

Ik had consistente en betrouwbare snelheden op alle servers die ik heb getest met slechts kleine vertragingen, wat te verwachten is.

CyberGhost biedt een best-location functie die de beste server kiest op basis van welk land je je in bevindt. Deze servers waren sneller dan de servers die ik handmatig koos en gaven een betere allround prestatie.

Het VPN biedt ook servers die geoptimaliseerd zijn voor streaming en voor het downloaden van torrents. Elke server is gelabeld met de diensten die hij deblokkeert. Het enige wat je hoeft te doen is de naam van de streamingdienst in het zoekveld typen om de optimale server te zien.

Ik controleerde hoe goed dit werkte door de server te testen die geoptimaliseerd was voor Netflix Japan. Ik was blij om snellere downloadsnelheden van 11,81 Mbps te zien in vergelijking met een willekeurig gekozen server. Ik probeerde een paar andere servers en zag vergelijkbare resultaten - en in alle gevallen had ik geen problemen met streamen, ongeacht welke server ik koos.

Naast Netflix streamde ik film- en tv-kanalen, sportkanalen, Comedy Central, Spotify en Hulu. Wanneer ik verbinding maakte met overzeese servers, kon ik tonnen content met geo-beperkingen deblokkeren, zoals BBC iPlayer en meerdere Netflix-bibliotheken.

Ik heb CyberGhost ook laten testen door collega's in andere landen. Elk van hen kreeg toegang tot Netflix zonder bufferen. Mijn collega's met snellere startverbindingen streamden ook met succes Netflix in HD en zelfs UHD.

Vervolgens heb ik CyberGhost's torrent-mogelijkheden uitgeprobeerd. De P2P-geoptimaliseerde servers (te vinden onder het ‘For torrenting’ label) zijn beschikbaar over de hele wereld. Mijn collega's en ik vonden het gemakkelijk om bestanden te delen met behulp van CyberGhost's geoptimaliseerde servers, ongeacht de afstand tussen onze verbindingen.

En omdat CyberGhost 7 apparaten tegelijk, ondersteunt, konden we hele groepen tegelijk laten streamen, torrenten of internetten zonder enige verbindingsproblemen.

Hoewel CyberGhost meerdere streamingdiensten kon deblokkeren en wereldwijd beperkte content kon deblokkeren, spijt het ons te moeten melden dat onze onderzoekers in China niet in staat waren de Great Firewall te omzeilen.

Dus als je vanuit Nederland naar China reist en daar op het web surft met CyberGhost, zal het niet werken. Laat je niet misleiden door het feit dat het servers in China heeft. Je kunt die gebruiken om toegang te krijgen tot Chinese sites vanuit het buitenland. Maar als je in China bent, heb je er niets aan.

CyberGhost beveiligt je verbinding met AES-256 encryptie: het sterkste niveau dat er is. Hierdoor blijven je online activiteiten volledig anoniem - zelfs je internetprovider kan niet zien wat je online doet.

Het maakt ook gebruik van bescherming tegen DNS-lekken om te voorkomen dat je apparaat per ongeluk je DNS-verzoeken terugstuurt naar je ISP. Deze extra beschermingslaag houdt je browse-activiteiten veilig. Ik heb tests uitgevoerd op meerdere servers en heb geen lekken ontdekt.

Een kill switch zorgt ervoor dat als je CyberGhost VPN-verbinding wegvalt, je internetverbinding tijdelijk wordt geblokkeerd zodat je IP-adres nooit wordt blootgesteld.

CyberGhost's locatie in Roemenië valt buiten de 5/9/14 Eyes Alliance, wat betekent dat het niet gedwongen kan worden om informatie waarover het beschikt met enige overheid te delen.

Maar een strikt geen logbestandenbeleid zorgt ervoor dat niets van je activiteit ooit wordt opgeslagen. Ik heb wat gesnuffeld in het privacybeleid en kan bevestigen dat als iemand ernaar vraagt, er geen informatie over je online activiteiten hoeft te worden verstrekt.

Er zijn ingebouwde ad- en malwareblockers die je handmatig in de app kunt activeren. Eenmaal ingeschakeld, kon ik YouTube bekijken en op Facebook scrollen zonder advertenties te zien. Ik kreeg zelfs een melding dat een verdachte site was geblokkeerd om me tegen malware te beschermen.

Als je je mobiele data wilt besparen, kun je de datacompressie functie activeren. CyberGhost comprimeert grote afbeeldingen en videobestanden om gegevens te besparen en de prestaties te maximaliseren. Met dit ingeschakeld merkte ik een beetje verlies van beeldkwaliteit, maar het was bijna niet merkbaar op mijn desktop en telefoon.

CyberGhost heeft 24/7 live chat en e-mail ondersteuning. Elke keer wanneer ik de chat probeerde, werd ik in minder dan een minuut verbonden met een medewerker - en ik kreeg snel, duidelijk antwoord op mijn vragen.

Wil je meer weten? Bekijk onze CyberGhost review om de volledige resultaten van ons onderzoek en testen te zien.

Juli 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

Veelgestelde vragen over CyberGhost gratis proefversie

Is CyberGhost niet langer gratis?

CyberGhost biedt geen volledig gratis versie meer aan. Met zijn geld-terug-garantie, kun je het echter 45 dagen gebruiken om te zien of je wilt investeren op lange termijn.

Is er een manier om geld te besparen op mijn CyberGhost abonnement?

Er zijn verschillende manieren om te besparen op een CyberGhost abonnement.

Als je een vriend doorverwijst en de vriend abonneert zich, krijgen jullie elk 30 dagen gratis CyberGhost-service. Je kunt tot drie vrienden doorverwijzen voor een totaal van 90 gratis dagen.

Als je kiest voor CyberGhost's een-, twee-, of driejarige abonnementen, bespaar je ook ten opzichte van het maandabonnement. Je kunt onze kortingscodes voor CyberGhost gebruiken voor meer besparingen.

Je kunt zelfs profiteren van zowel het 'verwijs-een-vriend'-programma als van kortingscodes om maximaal te besparen.

Waarom de CyberGhost terugbetaling gebruiken en niet een gratis VPN?

Als je films wilt kijken, advertenties wilt blokkeren en content van over de hele wereld wilt deblokkeren, heb je een premium service nodig - je zult niet krijgen wat je nodig hebt met een gratis VPN.

Elke VPN-provider moet geld verdienen om te overleven. Om je over te halen een abonnement te kopen, beperken gratis diensten je bandbreedte en het aantal servers waartoe je toegang heeft, ze vertragen je snelheden en ze doen nog veel meer. De meesteverkopen ook je gegevens aan derden, waardoor de hele reden om in de eerste plaats een VPN te gebruiken - anonimiteit - teniet wordt gedaan.

Als je echt een gratis VPN wilt gebruiken, bekijk dan onze beste gratis VPN's voor 2024. We hebben alle VPN's op deze lijst grondig getest om er zeker van te zijn dat ze veilig en betrouwbaar zijn.

Werkt de geld-terug-garantie van CyberGhost echt?

Ja, het werkt echt overal waar je bent. Ons team van onderzoekers heeft de garantie uitvoerig getest, en we hebben nog nooit een probleem gehad om een terugbetaling te krijgen. Wanneer CyberGhost zegt dat de 45-dagen geld-terug-garantie een risicoloze manier is om de service uit te proberen, is dat de waarheid.

Conclusie

CyberGhost staat altijd in de top van onze selectie van beste VPN's. Met zijn risicovrije 45-dagen geld-terug-garantie in Nederland kun je toegang krijgen tot zijn 11.690 servers. Je kunt alle functies uitproberen en genieten van onbeperkte bandbreedte om te zien hoe het opweegt tegen je eigen behoeften. Dit is veel beter dan een beperkte gratis proefperiode.

En als je niet helemaal weg bent van alles wat CyberGhost te bieden heeft, kun je snel en eenvoudig je geld terugkrijgen, zelfs als je profiteerde van speciale prijzen.

De beste alternatieven voor CyberGhost in 2024 zijn…

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
4
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
5
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 50%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.