We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe de 2024 Tennis US Open te kijken in augustus?

Guy Fawkes Gefactcheckt door Anneke van Aswegen Anonieme Cybersecurity Experts

Tennisfans over de hele wereld wachten met ongeduld op 28 augustus, wanneer de jaarlijkse Grand Slam zijn epische conclusie in New York zal bereiken. Een gebeurtenis die mogelijk niet geëvenaard  kan worden, is zonder twijfel de US Open, het tennishoogtepunt wat loopt tot 10 september. Met de regerende kampioenen Stan Wawrinka en Angelique Kerber op zoek naar punten om zich te verdedigen in de wereldklasse competitie en de huidige rankingsleider Andy Murray, die het voor de tweede keer in zijn carrière wil winnen, is er één ding zeker – hier zal geschiedenis geschreven worden. In feite is het toernooi al in de boeken opgenomen als een met het grootste prijzengeld in tennis tot nu toe, met een record van $ 50,4 miljoen. En terwijl het getroffen werd door een zware klap toen Novak Djokovic zijn terugtrekking aankondigde vanwege blessures, is de US Open nog een evenement dat u van begin tot eind wilt zien, of u nu een matige of hardcore tennisfan bent.

Online streaming is uitgegroeid tot platform naar keuze voor veel mensen die het comfortabeler, toegankelijker en flexibeler vinden. Als u geen kabel hebt, of u zich buiten de Verenigde Staten bevindt, is het een meer dan levensvatbaar alternatief om de US Open op het web te bekijken.

Maar veel mensen weten niet eens waar te beginnen. Daarom heb ik besloten om u een beknopte en informatieve gids te geven over hoe u van de hoogtepunten van de Grand Slam kunt genieten,  via twee verschillende methoden. Wat u nodig hebt is:  een beetje geduld, een stukje creativiteit en een goede VPN.

Waarom is een VPN zo belangrijk?

Het merendeel van de streaming diensten die uw tijd (of geld) waard zijn, hebben normaliter een locatieblokkade. Neem bijvoorbeeld ESPN, de "exclusieve live binnenlandse media partner" van de US Open. Het is een geweldige optie als u zich in de VS bevindt – maar in vrijwel alle andere locaties heeft u beperkte toegang. Bovendien moet u nog steeds uw informatie over uw kabelaanbieder verstrekken, zelfs als u van plan bent om alleen online te kijken. Aangezien u dat niet kan krijgen als u zich ergens in Europa bevind, moet u een alternatieve oplossing vinden. De geografische beperkingen zijn aanwezig in elke hoge kwaliteit streaming service daar – dit is waarbij VPN uw dag goedmaakt.

In het kort, een virtueel privé-netwerk biedt u IP-adressen die u kunt gebruiken om uw virtuele locatie op elk moment te veranderen. Door gebruik te maken van een VPN, kunt u toegang tot anders geblokkeerde inhoud krijgen en in dit geval genieten van de komende US Open, ongeacht waar u bent.

Een VPN-dienst kan het antwoord zijn op uw problemen met geoblocking, en nog veel meer. Als u van mening bent dat u meer informatie kunt gebruiken over wat dit geweldige hulpmiddel is en hoe het werkt, zorg ervoor dat u onze beginners gids leest.

Aangezien het gebruik van VPN aan het stijgen is, zijn ook de inspanningen om IP-adressen te blokkeren die daarbij gewoonlijk worden geassocieerd aan het toenemen. Zo is het belangrijk om niet alleen een VPN te hebben, maar ook een betrouwbare oplossing te hebben die deze uitdaging aankan. Hier is een tennisvergelijking voor u - elke keer dat u uw VPN-dienst gebruikt, wilt u dat het equivalent is van de legendarische Sam Groth-ace in 2012 - een precieze, bliksemsnelle score. Om die prestaties te behalen, hebben we een lijst gemaakt met de beste VPN's die we aanraden om moeiteloos naar de US Open te kijken.

ExpressVPN verzekert u van toegang tot de US Open en u vindt hun aanbod hier.

Methode #1: Sling TV en PayPal

Zoals ik al zei, is het niet meer mogelijk om de VS Open op ESPN te kijken, als u de vereiste kabelaanbieder-informatie niet kunt verstrekken. Geen zorgen - er is een oplossing die u toestaat om de meer dan 1.300 uur live streaming dekking van alle banen te genieten. De naam is Sling TV.

Sling TV is een beroemde internet tv service die u een grote verscheidenheid aan kanalen brengt, en ESPN is een van degenen die zijn inbegrepen. Het is ook exclusief voor de Verenigde Staten en vereist een Amerikaanse creditcard om u te kunnen abonneren.

Een goede VPN zorgt voor het geoblock probleem, maar hoe zit het met het abonnement? Nou, er is een andere manier om voor de dienst te betalen - een cadeaubon verzilveren. Dit is waar PayPal uw vriend is.

Er bestaat een overvloed aan sites die Sling TV-cadeaubonnen verkopen, waarbij PayPal als betaalmethode wordt geaccepteerd. U kunt zelfs een via de eigen cadeauwinkel van PayPal verkrijgen. Ga gewoon naar uw favoriete site en maak uw aankoop - meestal heeft u de keuze tussen $ 25, $ 50 en $ 100 kaarten. We raden aan om voor de $ 50 optie te gaan, aangezien het een abonnement van een maand op Sling TV volledig zal dekken, plus eventuele extra pakketten als het nodig is. Voorkomen is beter dan genezen!

Met de betaling geregeld, is alles wat u nog moet doen, het starten van uw VP, een Amerikaans IP-adres ontvangen en de pagina vinden waar u uw cadeaubon op de Sling TV-website kunt inwisselen. Hier is het: https://www.sling.com/gift. En hier is hoe het eruit ziet:

Nadat uw abonnement is bevestigd, heeft u een volledige maand ESPN-via-Sling TV tot uw beschikking. Zorg ervoor dat u zich inschrijft na 10 augustus, zodat uw abonnement niet voor de laatste dag van de US Open afloopt - u wilt geen enkele wedstrijd missen en zeker niet het einde!

Method #2: Eurosport Player

Als u de bovenstaande oplossing een beetje te ingewikkeld vindt, of als u gewoon een meer Europese blik op de glorieuze Grand Slam wenst, dan is dit een minder ingewikkeld alternatief. Eurosport wil ook een belangrijke speler op de baan zijn - met live dekking van maximaal 12 banen en geavanceerde functies, zoals live stream herhaald afspelen, live notificaties, en statistieken en nieuws op het scherm, zult u niet smachten naar kwaliteit en productie waarde.

Sterker nog, als u in Europa bent, bestaat de kans dat u geen VPN nodig hebt om toegang te krijgen tot en in te schrijven voor de Eurosport Player. De Verenigde Staten, Canada en Australië hebben echter een VPN-verbinding nodig - evenals elk ander land dat niet in de zeventig is opgenomen waar de dienst wordt aangeboden. En zelfs als u geen VPN nodig hebt om geografische beperkingen te omzeilen, kunt u nog steeds profiteren van een verlaagd abonnementsbedrag, aangezien het van land tot land verschilt.

U ondervindt geen betalingsvraagstukken door deze methode te gebruiken: ofwel alle belangrijke creditcards zoals Visa, MasterCard en American Express zijn beschikbaar, net als PayPal.

Dus, hoe verkrijgt u de Eurosport Player voor de komende US Open? De eerste stap is om uw VPN te starten en waar nodig een passende locatie te selecteren. Ga dan naar de website van de Eurosport Player, klik op Live Events (1) en stel de juiste categorie en tijdsperiode in (2). Kies dan het US Open toernooi (3):

Bij het selecteren van de US Open, wordt u gevraagd om in te schrijven door op de grote rode knop in het midden te klikken:

De volgende stap is om uw abonnementsplan te kiezen - als u alleen geïnteresseerd bent in de US Open, is de beste keuze hier een maandelijkse abonnement. Vergeet niet om u te abonneren na 10 augustus! Ga door met uw gegevens in te voeren en u bent klaar! Het beindigen van het abonnement is ook gemakkelijk - er is geen extra inzet en u kunt het ten allen tijde doen.

De Eurosport Player is een geweldige service die zeker de essentie van de Amerikaanse Open kan vastleggen en u de live dekking geeft die u verdient.

Kan ik het gratis kijken?

Uiteraard zijn er manieren om de komende US Open te kijken zonder iets te betalen of een VPN te gebruiken - het spreekt voor zich dat er veel sites en streaming aggregators zijn die daar waarschijnlijk het evenement uit tweede hand beschikbaar stellen. Ik kan op geen enkele manier aanraden om voor dit alternatief te kiezen. Zelfs wanneer we de controversiële kwestie van wettigheid opzij zetten, zijn er te veel nadelen die aan deze oplossing hangen Van stream vertraging, slechte kwaliteit en onophoudelijke advertenties tot ernstige beveiligingsproblemen, er zijn veel problemen waar u tegenaan kunt lopen.

Een wijze man op het internet zei eens dat wie niet met geld betaalt, zal betalen met iets anders. Dit geldt in volledig voor live streams. De enige probleemloze route die u kunt vertrouwen is het hebben van een solide VPN en het kiezen van een goede stream, ondanks de kosten.

De culminatie van de Grand Slam verdient een goede ervaring voor degenen die op 28 augustus afstemmen. Geografische beperkingen kunnen hun best doen om dit voor een groot aantal mensen te belemmeren, maar dankzij VPN-technologie en een beetje slimme ontwijking, kunt u genieten van wat het beste tennisevent van dit jaar mag zijn. Welke methode u ook kiest, premium dekking is gewaarborgd - wat voor u overblijft, is het genieten van de magie van deze spannende sport!

Samenvattend: de beste VPN's om de US Open in 2024 overal te bekijken, zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 82%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.