We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je Chrome Incognito in 2024 ECHT privé kunt maken

Guy Fawkes Bijgewerkt op 29-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Google Chrome is momenteel de populairste browser ter wereld. Het is eenvoudig te installeren en te gebruiken en pagina's worden snel geladen.

Verder worden er tijdens het gebruik gegevens opgeslagen en dit kan erg handig zijn.

De browser onthoudt bijvoorbeeld welke websites je eerder hebt bezocht, zodat je niet de hele URL hoeft in te voeren. Verder wordt je browsegeschiedenis opgeslagen zodat je terug kunt gaan naar tabbladen die je eerder hebt afgesloten. Er worden zelfs algemene gegevens over jou zoals je naam, adres en telefoonnummer opgeslagen om velden op websites automatisch in te kunnen vullen.

Maar omdat andere mensen soms toegang tot je computer of apparaat hebben, wil je mogelijk niet dat al deze informatie beschikbaar is. Dit geldt met name als je online naar persoonlijke of gevoelige inhoud zoekt.

Daarom heeft Google Chrome de incognitomodus bedacht. Wanneer je in de incognitomodus verbinding met internet maakt, slaat Chrome je activiteit niet op nadat je een online sessie hebt afgesloten. Dit geldt voor websites die je hebt bezocht en gegevens die je mogelijk hebt ingevoerd (waaronder wachtwoorden). Het voorkomt ook dat er cookies op je computer worden opgeslagen. Dit betekent dat websites je browsegeschiedenis niet kunnen bijhouden om je gerichte advertenties te sturen.

Hoewel de incognitomodus je een vorm van privacy geeft, biedt deze geen totale anonimiteit. Als je een incognitovenster opent, wordt er expliciet aangegeven dat je online activiteiten voor de websites die je bezoekt, je werkgever, school en internetprovider mogelijk nog steeds zichtbaar zijn. Bovendien biedt het geen bescherming tegen hackers of toezicht door de overheid.

Je hebt een beveiligde tunnel nodig

Om echt privé te kunnen browsen, heb je een tool nodig die een beveiligde privétunnel voor al je online activiteiten biedt. Deze tunnel zal je gegevens voor je internetprovider, de overheid en hackers verborgen houden. Een dergelijke virtuele beveiligde tunnel kan door middel van versleuteling mogelijk worden gemaakt.

Als een hacker toegang tot versleutelde gegevens krijgt, kunnen deze niet worden ontsleuteld. Dus zelfs als je netwerk wordt onderschept, zullen je gegevens veilig blijven.

Een VPN creëert een beveiligde tunnel

Een virtueel privénetwerk is een hulpmiddel dat je gegevens versleutelt en een anonieme en beveiligde tunnel creëert. Vervolgens worden je gegevens via deze tunnel verstuurd. De meeste VPN-providers hebben een netwerk met servers over de hele wereld. Als je verbinding met een VPN maakt, worden je gegevens via een van deze servers omgeleid en verzonden.

Als je verbinding hebt gemaakt, krijgt je apparaat het IP-adres van de VPN-server die je gebruikt. Op deze manier kunnen de websites die je bezoekt je echte IP-adres niet zien. Je gegevens worden niet alleen tegen je internetprovider en hackers beschermd, maar ook tegen websites die je IP-gegevens willen inzien.

Een VPN biedt veel praktische voordelen en je kunt hier meer informatie over deze diensten vinden.

Weet je niet zeker welke VPN je wilt gaan gebruikt? Bekijk dan onze aanbevelingen.

Alle VPN's op deze lijst kunnen rechtstreeks via de websites van de providers worden gedownload en zijn heel eenvoudig te installeren. Als je een VPN hebt gekozen die bij je past, hoef je alleen maar de instructies voor de installatie te volgen. Vervolgens kun je de dienst gebruiken wanneer je maar wilt.

Hoe je de incognitomodus van Chrome met een VPN kunt gebruiken

1. Open het VPN-pictogram op je bureaublad.

2. De meeste VPN's bieden je de mogelijkheid om je serverlocatie te kiezen. Dit betekent in feite dat je een locatie voor je virtuele IP-adres kunt selecteren. Voor dit voorbeeld gebruiken we ExpressVPN en kiezen we Zwitserland als locatie.

3. Nu zou er duidelijk moeten worden weergegeven dat de VPN is ingeschakeld waardoor je internetverkeer met een omweg wordt verzonden.

4. Open vervolgens het Google Chrome-pictogram.

5. Klik op het pictogram met de drie stippen in de rechterbovenhoek. Dat is de menuknop.

6. Selecteer "nieuw incognitovenster".

Je kunt ook op Ctrl + Shift + N klikken als je een pc gebruikt en je kunt Command + Shift + N gebruiken als je een Mac hebt.

Hierdoor wordt er een nieuw venster geopend dat je op dezelfde manier als een normaal Chrome-venster kunt gebruiken. Het verschil is dat de browser zich geen gegevens zoals URL's zal herinneren. Dit betekent dat je browsegeschiedenis niet kan worden ingezien als iemand anders je apparaat gebruikt.

Als je de incognitomodus als standaard wilt instellen, klik je met de rechtermuisknop op het Chrome-pictogram en selecteer je Eigenschappen. Ga naar het tabblad snelkoppeling en zoek het veld "Doel". Voeg aan het einde van de tekst een spatie, een liggend streepje en het woord incognito toe. Klik vervolgens op OK.

Dat is alles!

Nu weet je hoe je je browsegegevens kunt verbergen voor mensen die toegang tot je apparaat hebben EN op welke manier je jezelf tegen spionage door hackers en de overheid kunt beschermen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.