We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je de ESPN3 VPN-blokkade kunt omzeilen in 2024

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Je verheugt je op game night - je favoriete sportteam neemt het op tegen een beroemde rivaal. Je kunt niet wachten om de ESPN livestream te bekijken. Maar wanneer je het probeert te streamen op ESPN3, krijg je deze melding:

“ESPN Player is momenteel niet beschikbaar in uw regio. Als u een account hebt bij ESPN Player en onlangs van locatie bent veranderd of als u uw account wilt annuleren, stuur dan een e-mail naar support@espnplayer.com. Lees onze pagina’s met veelgestelde vragen voor meer informatie."

Dus je downloadt een VPN om toegang te kunnen krijgen tot je programma. Maar er is één probleem: de website heeft kijkers geblokkeerd, die een VPN gebruiken om de geografische beperkingen voor hun te services omzeilen.

ESPN3 is niet de enige website die een dergelijk blokkade heeft geïmplementeerd. Media-streamingwebsites, zoals Netflix en Hulu staan ook VPN-blokkades van auteursrechthouders toe voor het maximaliseren van hun winst. De VPN-blokkades zijn niet voor niets ingesteld, en hoewel het niet illegaal is om VPN-blokkades te ontwijken, is het proces van het omzeilen ervan een zeer grote uitdaging.

Kun je een VPN-blokkade omzeilen?

Het korte antwoord? Ja dat kan. Het lange antwoord? Het kost wat moeite.

Bedrijven, die deze VPN-blokkades implementeren, hebben de neiging bepaalde servers en IP-adressen te blokkeren waarvan ze weten dat deze door VPN’s worden gebruikt. Dit betekent dat als je verbinding maakt met een van deze servers, de website je als een VPN markeert en je content blokkeert.

Bedrijven gebruiken ook poortblokkering. Elke poort heeft een ID-nummer dat meestal wordt toegewezen aan een specifieke service. Zodra de bedrijven deze poorten, die VPN's gebruiken, kunnen identificeren, kunnen ze deze blokkeren.

Deep Packet Inspection, of DPI, is een andere manier om VPN's te blokkeren. Netwerken kunnen elk stukje data inspecteren op het moment dat het een checkpoint op het internet passeert.

Het is de meest geavanceerde methode, die wordt gebruikt om VPN's te blokkeren, omdat het het type data dat wordt doorgegeven, nauwkeurig kan identificeren.

Dat is wat ESPN in wezen doet.

De eenvoudigste manier om de blokkade te omzeilen, is met een betrouwbare VPN.

JA, zo eenvoudig is het. Zoek een VPN, die de VPN-blokkade kan ontwijken en je kunt toegang krijgen tot vergrendelde websites.

Het moeilijke gedeelte? Niet alle VPN's kunnen dit.

Er zijn ook andere manieren om toegang te krijgen tot ESPN

  1. Probeer een andere VPN-provider en/of server
    Het tracken van alle IP-adressen en servers kost veel moeite. Als je met een bepaalde VPN geen toegang kunt krijgen tot ESPN, probeer dan een andere server of wissel van provider. Sommige VPN-providers vernieuwen regelmatig hun IP-adressen. Dit maakt het bijhouden van wijzigingen en het blokkeren van nieuwe IP’s tot een hoofdpijndossier, dus bestaat er een goede kans dat je een VPN kunt vinden met een server die werkt.
  2. Configureer je eigen VPN
    Je kunt altijd je eigen VPN creëren. Dit betekent dat je waardevolle functies mis kunt lopen, die door grote VPN-providers worden aangeboden, maar het is volledig privé en legaal. Door je eigen VPN-server te gebruiken, krijg je je eigen VPN IP-adres dat niet wordt gemarkeerd. Je kunt je persoonlijke pc als VPN-server gebruiken of je kunt een VPS huren bij een VPS-provider.
  3. Wijzig de poortnummers
    Het wijzigen van poortnummers is een goede manier om poortblokkeringen te omzeilen. De meeste VPN-services bieden de mogelijkheid om poortnummers rechtstreeks vanuit de toepassing of vanaf de server te wijzigen. Je kunt je huidige geblokkeerde poort wijzigen in een poortnummer dat open moet blijven.

Hier zijn twee poorten die vrijwel gegarandeerd ontgrendeld blijven:

TCP-poort 80

TCP-poort 80 wordt gebruikt door HTTP en is de poort, die wordt gebruikt voor al het onversleutelde internetverkeer. Het blokkeren van deze poort betekent effectief dat het internet volledig wordt gesloten. Je kunt verwachten dat deze poort open blijft, zelfs op plaatsen waar veel censuur is. Deze poort biedt echter een minimale bescherming tegen de meest elementaire DPI-technieken. VPN-verkeer dat via deze poort gaat, wordt waarschijnlijk ontdekt en geblokkeerd.

TCP-poort 443

Dit is de poort, die HTTPS gebruikt voor veilige internettransacties. Dit betekent dat al het versleutelde verkeer van deze poort afhankelijk is. Als deze poort wordt geblokkeerd, wordt alle handel en bankieren op het internet afgesloten en blijft
deze gegarandeerd ontgrendeld. Het biedt het extra voordeel van versleuteling en in tegenstelling tot het HTTP-protocol is VPN-verkeer via deze poort uiterst moeilijk te detecteren met DPI-technieken.

De overgrote meerderheid van VPN-blokkades zijn vrij eenvoudig te overwinnen met een beetje lateraal denken. Zelfs met een hoge beveiliging kun je geblokkeerde VPN-servers eenvoudig omzeilen met de bovenstaande tips. Laat geen geografische beperking of auteursrechtkwestie je enthousiasme en liefde voor je favoriete sport beïnvloeden. Besteed je geld verstandig aan VPN-providers en houd opgelegde censuur in de gaten.

Als je een betrouwbare VPN wilt, zijn dit de beste VPN’s voor het bekijken van ESPN:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 77%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.